Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Russell hobbs topinkovac mono toaster

Nalezeno:    3 produkty

Russell Hobbs Luna Toaster 2SL Red

Stylový topinkovač v nerezovém provedení. Luna Toaster 2SL Red s příkonem 1550 W je určený pro 2 krajíce chleba. Umožňuje rychlé opečení a kontrolu topinek bez přerušení procesu opékání a díky funkci centrování je vaše pečivo rovnoměrně opečené.

Russell Hobbs 21291-56 Legacy 2SL Toaster Red

Topinkovač Russell Hobbs 21291–56 Legacy Red. Legacy topinkovač se pyšní funkcí rozmrazování, která vám umožní rozpéct chleba, který jste přímo vyndali z mrazáku. Dalším skvělým spořičem času je funkce ‘stop’ a ‘znovu zahřátí’. Legacy topinkovač představuje unikátní 60-té výročí ideálním topinkovačem pro milovníky pečiva. Speciální mřížka udržuje chléb v teple, takže si jej můžete vychutnat i o trochu déle.

Russell Hobbs 21683-56 Retro 2SL Toaster White (23700036001)

Topinkovač nerezový na dva krajíce s poutavými retro prvky, retro ukazatel zbývajícího času opékání, technologie rychlého opečení, vysoké nadzvednutí pečiva, odnímatelný tác na drobky, funkce přerušení, rozmražení a rozpečení, nastavitelný stupeň opečení, mřížka pro rozpékání pečiva Dopřejte si vstávání k výborné snídani! Praktický topinkovač Russell Hobbs 21683-56 Retro 2SL Toaster White si budete pochvalovat při každé vhodné příležitosti. Regulovatelné opékání dovoluje propéct chleba je...