Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rumba koule zelva a medved

Nalezeno:    3 produkty

TINY LOVE Hrací deka s hrazdou – Hudební přátelé

Hudební hrací deka, která stimuluje a podporuje kognitivní vývoj, motorické dovednosti a různé naučné procesy. Sada hudebních nástrojů speciálně navržená pro malé dětí. 8 známých dětských melodií. Hudební nástroje: Slon – Klavír Želva – Tamburína Hroch – Kastaněty Žirafa – Rumba koule Opice – Činely Papoušek – Zvoneček Technické parametry: Vhodné pro děti od narození Rozměry (D x Š x V): 76 × 86 × 44 cm Hmotnost: 0.9 kg Hmotnost balení: 1.4 kg...

Pohádková džungle 2 - DVD - neuveden

Vítejte zpátky do pohádkové džungle! Právě tam žijí želva, opice, krokodýli, liška, mědvěd, lev a další zvířátka, která si pro vás připravila své veselé příhody. Možná zjistíte, proč se opice opičí, proč je dobré mít kamarády a že podvádění se nevyplácí. A navíc se pobavíte při sledování příběhů Lev a kouzelná koule, Moudrý král džungle, Moudrý sumec, Zachraňte Rychlíka!, Sobecký mravenec, Chamtivá opice. Délka: 67 min.

Pohádková džungle 2 - DVD

Vítejte zpátky do pohádkové džungle!Právě tam žijí želva, opice, krokodýli, liška, mědvěd, lev a další zvířátka, která si pro vás připravila své veselé příhody. Možná zjistíte, proč se opice opičí, proč je dobré mít kamarády a že podvádění se nevyplácí. A navíc se pobavíte při sledování příběhů Lev a kouzelná koule, Moudrý král džungle, Moudrý sumec, Zachraňte Rychlíka!, Sobecký mravenec, Chamtivá opice. Délka: 67 min.