Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rukavice tale

Nalezeno:    5 produktů

Rukavice TALE kombinované 7

Canis Rukavice TALE kombinované 7 Ochranné pracovní rukavice TALE kombinované, dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z bavlněného úpletu Ochranné pracovní rukavice TALE kombinované, dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z bavlněného úpletu Kozinková lícovka, hřbet z bavlněného úpletu, úpletová manžeta. pracovní rukavice kombinované pro standartní práce.

Rukavice TALE kombinované 8

Canis Rukavice TALE kombinované 8 Ochranné pracovní rukavice TALE kombinované, dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z bavlněného úpletu Ochranné pracovní rukavice TALE kombinované, dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z bavlněného úpletu Kozinková lícovka, hřbet z bavlněného úpletu, úpletová manžeta. pracovní rukavice kombinované pro standartní práce.

Rukavice TALE kombinované 9

Canis Rukavice TALE kombinované 9 Ochranné pracovní rukavice TALE kombinované, dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z bavlněného úpletu Ochranné pracovní rukavice TALE kombinované, dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z bavlněného úpletu Kozinková lícovka, hřbet z bavlněného úpletu, úpletová manžeta. pracovní rukavice kombinované pro standartní práce.

Rukavice TALE kombinované 10

Canis Rukavice TALE kombinované 10 Ochranné pracovní rukavice TALE kombinované, dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z bavlněného úpletu Ochranné pracovní rukavice TALE kombinované, dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z bavlněného úpletu Kozinková lícovka, hřbet z bavlněného úpletu, úpletová manžeta. pracovní rukavice kombinované pro standartní práce.

Rukavice TALE kombinované jemná kozinka/bavlna s nápletem

Pracovní kombinované pětiprsté rukavice Tale jsou měkké pracovní rukavice určené pro jemnou manipulaci. Dlaň pracovní rukavice je zhotovena z jemné lícové kozinky pro výborný úchop, která chrání také špičky prstů i zhora. Hřbetní část manipulační rukavice je z měkkého okrového bavlněného plátna. Na zápěstí je stažena do pružné manžety. Velikost montážní rukavice je 10" a barvu má šedo-okrovou.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: