Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rukavice meka

Nalezeno:    5 produktů

Kožené rukavice MEKA, 10

Kožené rukavice bez podšívky. Použití: práce v suchém i lehce vlhkém ; prostředí, obsluha stavebních strojů, zemědělské stroje a zařízení, ; vysokozdvižné vozíky, farmaření, provoz nákladních automobilů a traktorů, ; všeobecné aplikace. Odvětví:

Pracovní rukavice MEKA - velikost 10

Kožené rukavice bez podšívky. Použití: práce v suchém i lehce vlhkém prostředí, obsluha stavebních strojů, zemědělské stroje a zařízení, vysokozdvižné vozíky, farmaření, provoz nákladních automobilů a traktorů, všeobecné aplikace. Odvětví: strojírensMateriálové složení: vepřovicová štípenka Normy: EN 420 Velikost: 10

Rukavice kožené MEKA 9

Canis Rukavice kožené MEKA 9 Rukavice kožené z vepřovicové štípenky, bez podšívky. Rukavice z vepřovicové štípenky, bez podšívky. Doporučené použití: práce v suchém prostředí. Odvětví: strojírenství, stavebnictví, spedice a logistika.

Rukavice kožené MEKA 10

Canis Rukavice kožené MEKA 10 Rukavice kožené z vepřovicové štípenky, bez podšívky. Rukavice z vepřovicové štípenky, bez podšívky. Doporučené použití: práce v suchém prostředí. Odvětví: strojírenství, stavebnictví, spedice a logistika.

Rukavice PEARL iZUMi ELITE SOFTSHELL XXL

- ideální pro chladné a větrné počasí - izolace Primaloft - Softshell zajišťuje ochranu proti větru a vodě - syntetická kůže na dlani je měká a odolá - reflexní prvky pro viditelnosti - větruvzdorný fleece na povrchu palce - velmi dobře zateplené rukavice s nefukovou membránou do teplot pod -6 stupňů