Kde jsem:     >  Katalog

Pvc podlaha xtreme

Nalezeno:    115 produktů

PVC podlaha Xtreme Sia 619M - Rozměr na míru cm

Světle šedé zátěžové PVC Xtreme Sia 619M si poradí i s vysokou zátěží v bytových, komerčních i průmyslových prostorech. Sháníte-li tedy PVC v jednoduchém dekoru, které Vám skvěle poslouží po praktické stránce, pak s PVC Xtreme nemůžete udělat chybu. Navíc je antistatické, kompatibilní s kolečkovými židlemi a odolné vůči bodovému zatížení, což u běžných PVC nebývá zvykem.

PVC podlaha Xtreme Sia 909L - Rozměr na míru cm

Světle šedé zátěžové PVC Xtreme Sia 909L si poradí i s vysokou zátěží v bytových, komerčních i průmyslových prostorech. Sháníte-li tedy PVC v jednoduchém dekoru, které Vám skvěle poslouží po praktické stránce, pak s PVC Xtreme nemůžete udělat chybu. Navíc je antistatické, kompatibilní s kolečkovými židlemi a odolné vůči bodovému zatížení, což u běžných PVC nebývá zvykem.

PVC podlaha Xtreme Sia 999D - Rozměr na míru cm

Tmavě šedé zátěžové PVC Xtreme Sia 999D si poradí i s vysokou zátěží v bytových, komerčních i průmyslových prostorech. Sháníte-li tedy PVC v jednoduchém dekoru, které Vám skvěle poslouží po praktické stránce, pak s PVC Xtreme nemůžete udělat chybu. Navíc je antistatické, kompatibilní s kolečkovými židlemi a odolné vůči bodovému zatížení, což u běžných PVC nebývá zvykem.

PVC podlaha Xtreme Mira 970M - Rozměr na míru cm

Světle šedé zátěžové PVC Xtreme Mira 970M je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 116L - Rozměr na míru cm

Šedé zátěžové PVC Xtreme Mira 116L je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 160L - Rozměr na míru cm

Šedobéžové zátěžové PVC Xtreme Mira 160L je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 190L - Rozměr na míru cm

Šedobílé zátěžové PVC Xtreme Mira 190L je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 220L - Rozměr na míru cm

Žluté zátěžové PVC Xtreme Mira 220L je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 330M - Rozměr na míru cm

Oranžové zátěžové PVC Xtreme Mira 330M je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 440M - Rozměr na míru cm

Červené zátěžové PVC Xtreme Mira 440M je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 550M - Rozměr na míru cm

Světle zelené zátěžové PVC Xtreme Mira 550M je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 690D - Rozměr na míru cm

Světle šedé zátěžové PVC Xtreme Mira 690D je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 707M - Rozměr na míru cm

Modré zátěžové PVC Xtreme Mira 707M je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 750M - Rozměr na míru cm

Tyrkysově modré zátěžové PVC Xtreme Mira 750M je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 770M - Rozměr na míru cm

Světle modré zátěžové PVC Xtreme Mira 770M je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 790D - Rozměr na míru cm

Tmavě šedé zátěžové PVC Xtreme Mira 790D je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 909L - Rozměr na míru cm

Světle šedé zátěžové PVC Xtreme Mira 909L je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Mira 990D - Rozměr na míru cm

Tmavě šedé zátěžové PVC Xtreme Mira 990D je určené do vysoce vytěžovaných bytových, komerčních i průmyslových prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu, která nabízí odolnost vůči vyšisování, kompatibilitu s kolečkovými židlemi, antistatický povrch, možnost pokládky na vytápěné podlahy, útlum kročejového hluku či odolnost vůči běžným domácím chemikáliím. Jednoduše se jedná o poctivé zátěžové PVC, na které se můžete spolehnout!

PVC podlaha Xtreme Pure Oak 946E - Rozměr na míru cm

Tmavě šedá PVC podlaha Xtreme Pure Oak 946E je určená do všech vysoce zatěžovaných prostorů, dokonce i do průmyslových prostorů. Vyniká mnoha praktickými vlastnostmi, mezi které patří např. antisatický povrch, kompatibilita s kolečkovými židlemi či odolnost vůči bodovému zatížení.

PVC podlaha Xtreme Honey Oak 961M - Rozměr na míru cm

Zátěžové PVC, které toho snese opravdu hodně a poradí si tak i s vysokou zátěží ve všech typech interiérů včetně komerčních a průmyslových prostorů. Taková je PVC podlaha Xtreme Honey Oak 961, která navíc nabízí i celou řadu praktických vlastností. Lze ji položit i na vytápěné podlahy.

PVC podlaha Xtreme Golden Oak 690L - Rozměr na míru cm

Zátěžová PVC podlaha Xtreme Golden Oak 690L je tou pravou volbou snad do všech interiérů. Hodí se jak vytěžovaných bytových a komerčních prostorů, tak i do vytěžovaných průmyslových zón. Poradí si s kolečkovými židlemi i s vytápěnými podlahami. Také tlumí kročejový hluk a je stálobarevná na světle.

PVC podlaha Xtreme Golden Oak 696L - Rozměr na míru cm

Poctivá zátěžová PVC podlaha Xtreme Golden Oak 696L je velmi dobrou volbou jak do bytových, tak i do komerčních a průmyslových prostorů, kde snese i tu nejvyšší možnou míru zátěže. Toto PVC je možné položit na vytápěné podlahy, je antistatické a odolné vůči bodovému zatížení. Poradí si i s kolečkovými židlemi, je rozměrově stále a nevyšisuje na slunci.

PVC podlaha Xtreme Pure Oak 904M - Rozměr na míru cm

Šedá zátěžová PVC podlaha spadající oprávněně do kategorie zátěžových PVC. To je PVC Xtreme Pure Oak 904M, které je pro svou vysokou odolnost určené jak do bytových, tak i do komerčních a průmyslových prostorů, kde snese opravdu vysoké vytížení. Navíc má celou řadu praktických vlastností.

PVC podlaha Xtreme Lime Oak 976M - Rozměr na míru cm

Šedá PVC podlaha s dekorem dřeva Xtreme Lime Oak 976M je určená, jak už samotný název vypovídá, do vysoce zatěžovaných prostorů. Jedná se o podlahovou krytinu s mnoha praktickými vlastnostmi, která je určená jak do bytových, tak i do komerčních či průmyslových prostorů.

PVC podlaha Xtreme Havanna Oak 662M - Rozměr na míru cm

Světlejší PVC s dekorem dřeva, které se oprávněně řadí mezi zátěžové povrchové krytiny. Hledáte-li tedy extra kvalitní PVC, které vydrží opravdu hodně, pak byste měli jednoznačně volit PVC Xtreme Havanna Oak 602M, které je určené nejen do bytových a komerčních prostorů, ale také do průmyslových zón.

PVC podlaha Xtreme Barn Pine 696D - Rozměr na míru cm

Extrémně odolné zátěžové PVC Xtreme Barn Pine 696D nabízí opravdu celou řadu praktických vlastností, které u jiných PVC nanajdete! Poradí si jak s bytovými a komerčními prostory, tak i s průmyslovými zónami, kde snese ten nejvyšší stupeň zatížení.

PVC podlaha XTREME Mira 116L, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 116L, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 116L, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 160L, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 160L, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 160L, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 190L, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 190L, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 190L, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 220L, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 220L, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 330M, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 330M, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 440M, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 440M, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 550M, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 550M, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 690D, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 690D, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 690D, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 707M, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 707M, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 707M, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 750M, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 750M, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 770M, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 770M, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 770M, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 790D, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 790D, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 790D, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 909L, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 909L, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 909L, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 970M, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 970M, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 970M, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 990D, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 990D, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Mira 990D, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Sia 619M, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Sia 619M, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Sia 909L, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Sia 909L, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Sia 999D, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Sia 999D, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Silk 109S, Šíře role Šíře role 2m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Silk 109S, Šíře role Šíře role 3m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha XTREME Silk 109S, Šíře role Šíře role 4m

PVC zátěžová podlaha v pásech. Celková tl. 2mm; tl. nášlapné vrstvy 0,70mm; třída zátěže 43.

PVC podlaha Xtreme Silk Oak 109S - Rozměr na míru cm

Šedá zátěžová PVC podlaha Silk Oak 109S je určená jak do komerčních a bytových prostorů, tak i do průmyslových zón, kde snese i vysoké vytížení. V podstatě se tak toto PVC hodí téměř kamkoliv. Potěší také celou řadou praktických vlastností, které jiná PVC nemívají. Např. antistatickým povrchem, odolností vůči bodovému zatížení či kompatibilitou s kolečkovými židlemi.

PVC podlaha Xtreme Havanna Oak 602M - Rozměr na míru cm

Vysoce kvalitní PVC podlaha v dekoru dřeva, která skvěle poslouží snad úplně kdekoliv. Vyniká nejen svou kvalitou, ale také mnoha praktickými vlastnostmi. Nevyšisuje na slunci, je rozměrově stálá a antistatická. Tlumí kročejový hluk, poradí si s kolečkovými židlemi a nevadí ji ani vytápěné podlahy. Zkrátka skvělé PVC pro všechny interiéry!

PVC podlaha Xtreme Natural Oak 226M - Rozměr na míru cm

Pěkný dřevěný dekor i vysoká kvalita jsou hlavními přednostmi zátěžového PVC Xtreme Natural Oak 226. Tato podlahová krytina je navíc stálobarevná na světlé, tlumí kročejový hluk a je odolná vůči vyšisování či bodovému zatížení. Poradí si také s kolečkovými židlemi a lze ji položit i na vytápěné podlahy.

PVC podlaha Xtreme Havanna Oak 696L - Rozměr na míru cm

Vysoce kvalitní zátěžové PVC Xtreme Havanna Oak 696L je skvělou volbou snad úplně kamkoliv. Nejenže je extrémně pevné, ale také nabízí mnoho praktických vlastností, mezi které patří např. odolnost proti vyšisování, rozměrová stálost či útlum kročejového hluku a antistatický povrch. Lze ho položit i na vytápěné podlahy a nevadí mu ani kolečkové židle.

PVC podlaha Xtreme Natural Oak 369M - Rozměr na míru cm

Tmavší podlahové PVC, jehož předností je jeho vysoká kvalita projevující se vysokou odolností vůči zátěži. Toto PVC je tak určené jak do bytových a komerčních prostorů, tak i do průmyslových zón. Je kompatibilní s kolečkovými židlemi, má antistatický povrch a nevadí mu ani podlahové vytápění.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: