Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Purasana goji berry powder bio 200g

Nalezeno:    3 produkty

Purasana Baobab Powder BIO 200g

Baobab je plný vitaminů, antioxidantů a minerálů.. Obsahuje 6× více vitamínů než pomeranče, 6× více antioxidantů než černý rybíz, 2× více antioxidantů než bobule goji, 2× více vápníku než mléko, 6× více draslíku než banány, více železa než červené maso a více vláken než jablka, meruňky a banány..

Goji Berry Powder BIO 200g

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty.

Purasana - BIO raw kakaový prášek - 200g

Cacao Powder BIO Kakaové boby jsou plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rostoucího v tropických klimatických podmínkách. Kakao je přirozeně bohaté na nutriční elementy a fytonutrienty. Po stránce antioxidantů jde o jednu z nejbohatších potravin vůbec - obsahuje jich obrovské množství (více než červené víno, borůvky, Acai bobule, granátová jablka a Goji bobule dohromady). Balení: 200 g Použití: Vmíchejte 3 lžičky do 300 ml mléka, ovocných nebo zeleninových nápojů, džusů. Upozorn...