Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Psaci desticka pro potapeni

Nalezeno:    18 produktů

Destička chirurgická ocel LPAC367

Lesklá destička z nerezové chirurgické oceli. Oválek. Zezadu je destička matná. Rozměr 40 x 28 mm. Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel LPAC368

Lesklá destička z nerezové chirurgické oceli. Rozměr 30 x 30 mm Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel LPAC372

Lesklá destička z nerezové chirurgické oceli. Rozměr 37 x 27 mm Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel LPAC371

Lesklá destička z nerezové chirurgické oceli. Rozměr 40 x 25 mm Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel LPAC370

Lesklá destička z nerezové chirurgické oceli. Rozměr 37 x 20 mm Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel kytička LPPP090

Lesklá destička z nerezové chirurgické oceli. Tvar květu, kytičky. Rozměr 20 x 20 mm Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička kulatá chirurgická ocel K14482

Kulatá vypouklá destička z nerezové chirurgické oceli. Zepředu lesklá, zezadu matná. Průměr 30 mm. Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička kulatá chirurgická ocel LPBL309

Kulatá destička z nerezové chirurgické oceli. Lesklá z obou stran, stejná zepředu i zezadu. Průměr 22 mm. Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel Playboy HWPBSP006

Destička z lesklé chirurgické oceli. Spodní destička je povrchově zabarvena. S vyříznutým obrázkem králíčka Playboy. Rozměr destičky: 46 x 28 mm Vhodná pro gravírování (na spodní černou destičku). U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel 21x15 mm

Přívěsek destička z nerezové chirurgické oceli. Z přední strany lesklá povrchová úprava, zezadu matná povrchová úprava. Rozměr 21 x 15 mm Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel 38x16 mm

Přívěsek destička z nerezové chirurgické oceli. Z přední strany lesklá povrchová úprava, zezadu matná povrchová úprava. Rozměr 38 x 16 mm Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička chirurgická ocel 39x20 mm

Přívěsek destička z nerezové chirurgické oceli. Se zaoblenými hranami. Z přední strany lesklá povrchová úprava, zezadu matná povrchová úprava. Rozměr 39 x 20 mm Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička kulatá chirurgická ocel Playboy HWPBSP007

Kulatá destička z lesklé chirurgické oceli. Povrchově zabarveno. S obrázkem králíčka Playboy. Průměr 28 mm. Vhodná pro gravírování (ze zadní strany). U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička kulatá chirurgická ocel ještěrka LUPK267

Kulatá destička z nerezové chirurgické oceli. Matná z obou stran, z přední strany lesklý obrázek ještěrky. Průměr 25 mm. Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička kulatá chirurgická ocel motýl LUPK517

Kulatá destička z lesklé chirurgické oceli. Z přední strany lesklá, motýl vyplněn třpytkami. Ze zadní strany je destička matná. Průměr 25 mm. Vhodná pro gravírování (ze zadní strany). U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Destička kulatá chirurgická ocel motýl LUPK518

Kulatá destička z lesklé chirurgické oceli. Z přední strany lesklá, motýl vyplněn třpytkami. Ze zadní strany je destička matná. Průměr 25 mm. Vhodná pro gravírování (ze zadní strany). U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Psí známka destička kulatá chirurgická ocel tlapa LUPK173

Kulatá destička z nerezové chirurgické oceli. Z přední strany obrázek tlapky. Průměr 30 mm. Vhodná pro gravírování. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...).

Přívěsek chirurgická ocel známka kost LPPC525

Přívěsek ve tvaru kosti je vyroben z lesklé chirurgické oceli, zezadu je známka také lesklá. Rozměry přívěsku (psí kost): 40 x 22 mm Ideální pro psa na obojek s vyrytím identifikačních údajů (jméno, telefon majitele...). Ihned k dodání. Zboží je skladem. Na počkání vám na přívěsek můžeme cokoli vyrýt. U textu lze použít jakýkoliv font z Windows sady, stačí do poznámky zadat jméno fontu a rozvržení. Případně neznáte-li název písma, popište jej (zdobené, technické, psací, tiskací...). ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: