Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Profilock 800

Nalezeno:    15 produktů

Veronica Profilock 800

VERONICA 800 PROFILOCK Overlock s profesionální tvorbou stehu je vybaven výkonným motorem o příkonu 120W, proto rozměry a hmotnost stroje jsou nepatrně nadstandardní. Šití třemi nebo čtyřmi nitěmi s použitím jedné nebo dvou jehel umožňuje tvorbu mnoha typů stehů včetně slepého. Diferenciální podávání zabrání nežádoucímu krčení látky nebo naopak umožní látku nařasit. Novinkou stroje Veronica 800 Profilock je volné rameno pro pohodlné obšívání rukávů a nohavic. Automatický navlékač spodní nitě uš...

Více informací
od 9 390 Kč
Koupit nejlevněji

Veronica Profilock 800

Overlock Veronica Profilock 800 je 2, 3 a 4-nitný výkonný overlock pro domácí šití. Tento overlock je vybaven volným ramenem,

VERONICA Profilock 800

Overlock VERONICA PROFILOCK 800 s profesionální tvorbou stehu. Stroj je vybaven výkonným motorem o příkonu 120 W, a volným ramenem pro pohodlné obšívání rukávů a nohavic. Šití třemi nebo čtyřmi nitěmi s použitím jedné nebo dvou jehel umožňuje tvorbu mnoha typů stehů včetně slepého. Rychloupínací držák patek.

Veronica Profilock 800

Šicí stroj 11 funkcí ,speciální funkce - automatické navlékání nitě, maximální délka stehu 5, stojan na nitě, volné rameno, ovladač rychlosti šití, otáčky za minutu 850 Veronica Profilock 800 je overlock s profesionální tvorbou stehu. Jeho výkonný motor má příkon 120 W. Veronica Profilock 800 je overlock s profesionální tvorbou stehu. Jeho výkonný motor má příkon 120 W. Nabízí mnoho různých typů stehů díky kombinaci dvou, tří nebo čtyř nití s použitím jedné nebo dvou jehel. Nežádoucí k...

Veronica Profilock 800 overlock

Overlock Veronica Profilock 800 je 2,3 a 4-nitný výkonný overlock pro domácí šití. Tento overlock je vybaven volným ramenem, diferenciálním podáváním, které zabraňuje řasení materiálu při šití a automatickým navlékačem spodní nitě. Díky automatickému navlékači spodní nitě, odpad&aacu...

Nůž horní - Veronica Profilock 800

Nůž horní - Veronica Profilock 800 je náhradní horní nůž pro overlocky Veronica Profilock 800. Slouží jako náhrada v případě poškození nebo ztupení horního ořezového nože standardně umístěného na stroji. Horní nůž patří mezi hodně namáhané díly overlocku.

Nůž spodní - Veronica Profilock 800

Nůž spodní - Veronica Profilock 800 je náhradní spodní nůž pro overlocky Veronica Profilock 800. Slouží jako náhrada v případě poškození nebo ztupení spodního ořezového nože standardně umístěného na stroji. Horní nůž patří mezi hodně namáhané díly overlocku.

Veronica Profilock 800 - overlock + DÁREK

AKCE: Patky ZDARMA! VERONICA 800 PROFILOCK Overlock s profesionální tvorbou stehu je vybaven výkonným motorem o příkonu 120W, proto rozměry a hmotnost stroje jsou nepatrně nadstandardní. Šití dvěmi, třemi nebo čtyřmi nitěmi s použitím jedné nebo dvou jehel umožňuje tvorbu mnoha typů stehů včetně slepého. Diferenciální podávání zabrání nežádoucímu krčení látky nebo naopak umožní látku nařasit. Novinkou stroje Veronica 800 Profilock je volné rameno pro pohodlné obšívání rukávů a nohavic. Automat...

Patka pro všívání perel - pro overlocky Veronica

Patka pro všívání perel Veronica je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlocky Veronica. Vhodné pro overlock Veronica Profilock 800.

Patka pro všívání paspulek - pro overlocky Veronica

Patka pro všívání paspulek Veronica je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlocky Veronica. Vhodné pro overlock Veronica Profilock 800.

Patka pro slepý steh - pro overlocky Veronica

Patka pro slepý steh Veronica je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlocky Veronica. Patka pro slepý steh se používá k odstřižení, začištění a prošití lemu slepým stehem v jediné operaci.Vhodné pro overlock Veronica Profilock 800.

Patka pro všívání gumy - pro overlocky Veronica

Patka pro všívání gumy Veronica je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlocky Veronica. Patka pro všívání gum slouží k všívání gum a elastických pásků.Vhodné pro overlock Profilock 800.

Patka řasící - pro overlocky Veronica

Patka řasící Veronica je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlocky Veronica. Patka řasící se používá k řasení a k šití záhybů na lemech.Vhodné pro overlock Veronica Profilock 800.

Patka základní - pro overlocky Veronica

Patka základní - pro overlocky Veronica je náhradní díl, který lze dokoupit v případě zničení nebo ztráty základní patky pro overlocky Veronica. Vhodné pro overlock Veronica Profilock 800.

Veronica 800 Prima bílý + Doprava zdarma

Overlock s profesionální tvorbou stehu je vybaven výkonným motorem o příkonu 120W, proto rozměry a hmotnost stroje jsou nepatrně nadstandardní. Šití třemi nebo čtyřmi nitěmi s použitím jedné nebo dvou jehel umožňuje tvorbu mnoha typů stehů včetně slepého. Diferenciální podávání zabrání nežádoucímu krčení látky nebo naopak umožní látku nařasit. Novinkou stroje Veronica 800 Profilock je volné rameno pro pohodlné obšívání rukávů a nohavic. Auto...