Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Proenzi 120

Nalezeno:    10 produktů

Proenzi Intensive tbl.120

Proenzi Intensive obsahuje kombinaci tří základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou vlastní lidskému tělu: kolagen typu II, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Proenzi Intensive dále obsahuje Výtažky z vrby bílé (Salix alba) a kurkumy dlouhé (Curcuma longa), které pomáhají udržet normální stav kloubů. Extrakt z Boswellia serrata, který přispívá k normální funkci kloubů. Vitamín C, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí ...

WALMARK Proenzi Intensive 120 tablet

Nechte působit Proenzi Intensive na svoje klouby a pohyb Vás bude opět bavit.

Walmark Proenzi Intensive, 120 tablet

Komplexní kloubní výživa s vylepšeným vstřebáváním. Doporučuje se k podpoře zdraví kloubů, chrupavek, vazů a šlach. Pro každodenní péči u osob středního a vyššího věku.

Walmark Proenzi Intensive tbl.120

NOVINKA Komplexní kloubní výživa s vylepšeným vstřebáváním.

WALMARK Proenzi Intensive 120 tablet + motýl

Proenzi Intenzive přináší to nejlepší pro váš pohyb. Jeho složení bylo vyvinuto na základě znalostí kloubní výživy a pohybového aparátu.

Walmark Proenzi Intensive tbl.120 +motýl

Proenzi® Intensive přináší to nejlepší pro Váš pohyb. Jeho nekompromisní složení bylo vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu.

Walmark Proenzi Intensive (limitovaná edice), 120 tablet + motýl

Komplexní kloubní výživa s vylepšeným vstřebáváním. Doporučuje se k podpoře zdraví kloubů, chrupavek, vazů a šlach. Pro každodenní péči u osob středního a vyššího věku. Limitovaná edice.

Podobné fráze: