Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Privesek perla

Nalezeno:    327 produktů

Čištín stříbrný přívěšek,smetanová perla P 1482/22

Stříbrný přívěšek se smetanovou perličkou o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný perleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,22 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

Čištín stříbrný přívěšek, zlatá perla P 1482/22

Stříbrný přívěšek se zlatou perličkou o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný perleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,22 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

Čištín stříbrný přívěšek Swarovski perla dark gray P 1215- 8 mm

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě dark gray. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 18 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Více informací
od 194 Kč
Koupit nejlevněji

Morellato Perla XU03

* Určení: Dámské * Typ šperku: Přívěsky * Materiál: Chirurgická ocel * Osazení: Zirkon * Barva: čirá, ocelová

Více informací
od 474 Kč
Koupit nejlevněji

Čištín stříbrný přívěšek s perlou, černá P 1482/22

Stříbrný přívěšek s perličkou v černé barvě o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný preleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,29 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

Čištín stříbrný přívěšek s perlou, champagne P 1482/22

Stříbrný přívěšek s perličkou v barvě champagne o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný preleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,29 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Perla přání v perlorodce - přívěšek srdce

Perla přání je velice originální dárek, který zaručeně potěší vaší přítelkyni, maminku a jakoukoliv jinou ženu. Jedná se o perlu, která vznikla ze zrnka písku za dobu 3 až 5 let. Originalita je v tom, že perla je ještě uzavřená v lastuře a obdarovaný si jí musí sám vyříznout a poté vložit do přívěsku, který je součástí balení. Ani výrobce, ani obchodník neví, jaká je barva perly uvnitř a proto je dárek velmi tajemmný. Každá lastura je důkladně kontrolována pomocí speciální technologie a proto s...

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Perla přání v perlorodce - přívěšek Ornament

Řetízek Perla přání ornament Perla přání je velice originální dárek, který zaručeně potěší vaší přítelkyni, maminku a jakoukoliv jinou ženu. Jedná se o perlu, která vznikla ze zrnka písku za dobu 3 až 5 let. Originalita je v tom, že perla je ještě uzavřená v lastuře a obdarovaný si jí musí sám vyříznout a poté vložit do přívěsku, který je součástí balení. Ani výrobce, ani obchodník neví, jaká je barva perly uvnitř a proto je dárek velmi tajemný. Každá lastura je důkladně kontrolována pomocí sp...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Čištín Přívěšek stříbrný šperk, Swarovski perla bronze, 10mm, P 1215

Stříbrný přívěšek se Swarovski perlou barvy bronze. Velikost perly Swarovski je 10 mm. Celková délka přívěšku je 19 mm.

Více informací
od 220 Kč
Koupit nejlevněji

Čistín stříbrný přívěšek 10

Stříbrný přívěšek. Velikost přívěšku je 21 mm.Materiál je stříbro 925/1000.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

Náhrdelník D

Dámský náhrdelník značky Dolce

Více informací
od 555 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek Morellato Perla XU03

Přívěsek Morellato Perla XU03, Tento přívěsek je dodáván v originální krabičce značky Morellato.

Luxusní náramek pro milovníky zvířat. Přívěšek perla

Luxusní náramek pro milovníky zvířat. Nádherné glazované tlapky a jako přívěšek syntetická perla.

Stříbrný přívěšek přírodní perla

Překrásný stříbrný přívěšek zdobený přírodní perlou a zirkony Šperk je dodávám bez řetízku, ten je třeba zakoupiut zvlášť Přívěšek je vyroben ze stříbra jakosti 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium Rhodium patří do skupiny drahých platinových kovů, chrání stříbro před černáním a výrazně zvyšuje jeho lesk.

Stříbrný přívěšek přírodní perla

Překrásný stříbrný přívěšek zdobený přírodní perlou a zirkony Šperk je dodávám bez řetízku, ten je třeba zakoupiut zvlášť Přívěšek je vyroben ze stříbra jakosti 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium Rhodium patří do skupiny drahých platinových kovů, chrání stříbro před černáním a výrazně zvyšuje jeho lesk.

Stříbrný přívěšek perla 8mm Crystals from SWAROVSKI®

Stříbrný přívěšek s bílou perličkou z dílny SWAROVSKI® elements Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchově upraven rhodiovánímCS3329

Přívěsek perla s rondelkou Ø10 mm (5 ks)

Působivý přívěsek s perlou a třpytivou rondelkou dodá půvab vašim módním doplňkům a dekoracím. Skvěle ozdobí např. opasek, přívěsek ke klíčům, kabelku apod. Perla je z plastového korálku s perlovým leskem, rondelka je dokola ozdobená drobnými třpytivými kamínky. Barva kovu je zlatá.

Přivěsek perla s rondelkou Ø12 mm (2 ks)

Elegantní přívěsek s perlou a třpytivou rondelkou dodá půvab vašim módním doplňkům a dekoracím. Skvěle ozdobí např. opasek, přívěsek ke klíčům, kabelku apod. Perla je z plastového korálku s perlovým leskem, rondelka je dokola ozdobená drobnými třpytivými kamínky. Barva kovu je zlatá.

Přívěsek perla s rondelkou Ø16 mm (2 ks)

Velký přívěsek s perlou a třpytivou rondelkou dodá eleganci vašim módním doplňkům a dekoracím. Skvěle ozdobí např. opasek, přívěsek ke klíčům, kabelku apod. Perla je z plastového korálku s perlovým leskem, rondelka je dokola ozdobená drobnými třpytivými kamínky. Barva kovu je zlatá.

Přívěsek perla s rondelkou Ø8 mm (5 ks)

Drobný přívěsek s perlou a třpytivou rondelkou dodá půvab vašim módním doplňkům a dekoracím. Skvěle ozdobí např. opasek, přívěsek ke klíčům, kabelku apod. Perla je z plastového korálku s perlovým leskem, rondelka je dokola ozdobená drobnými třpytivými kamínky. Barva kovu je zlatá.

Přívěsek perla říční bílá, úchytka stříbro Ag 925

Elegantní a jemný přívěsek v podobě pravé perly ve stříbře bude krásným milým dárkem pro každou dívku či ženu. Nejenže jí bude slušet, bude jí rovněž připomínat, že to pravé bohatství není ve zlatě, drahokamech či perlách, ale uvnitř člověka, v jeho duši. Elegantní a jemný přívěsek v podobě pravé perly ve stříbře bude krásným milým dárkem pro každou dívku či ženu. Nejenže jí bude slušet, bude jí rovněž připomínat, že to pravé bohatství není ve zlatě, drahokamech či perlách, ale uvnitř člověka, ...

OLIVIE Stříbrný přívěsek PERLA s růžovým zirkonem 0780

Typ: stříbrný přívěsek Materiál: stříbro 925 Povrchová úprava:

OLIVIE Stříbrný přívěsek PERLA s kubickým zirkonem 0928

Typ: stříbrný přívěsek Materiál: stříbro 925 Povrchová úprava:

Stříbrný přívěšek přírodní perla 5,5 mm

Stříbrný přívěšek s perličkou velikosti 5,5 mm Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchově upraven rhodiovánímCS3220

Stříbrný přívěšek přírodní perla 5,5 mm

Stříbrný přívěšek s perličkou velikosti 5,5 mm Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchově upraven rhodiovánímCS3221

Stříbrný přívěšek přírodní perla 8 mm

Stříbrný přívěšek s perličkou Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchově upraven rhodiovánímCS3200

Stříbrný přívěšek přírodní perla 8 mm

Stříbrný přívěšek s perličkou Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchově upraven rhodiovánímCS3202

Stříbrný přívěšek Swarovski perla coral P 1207

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě coral. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 18 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla rosaline P 1207A

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě rosaline. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 18 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla coral P 1215

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě coral. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 18 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla coral P 1241

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě coral. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 20 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla rosaline P 1241

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě rosaline. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 20 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla rosaline P 1348

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě rosaline. Velikost Swarovski perly je 10 mm. Celková velikost přívěšku je 20 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Přívěsek Spacer Perla Royal Fashion SCC285

Luxusní a propracovaný přívěsek - spacer nebo-li oddělovač obohacený perlami a třpytivými kameny v podobě čirých zirkonů. Obdarujte sebe nebo své blízké tímto nádherným stříbrným kouzlem. Buďte originální, buďte jedinečná !* Přívěsek / korálek je luxusním a inspirativním doplňkem značky Royal Fashion. Originální design přívěsku značky Royal Fashion, luxusní zpracování, kvalitní materiál, ruční práce. Př...

Perlový přívěšek Buka – bílá perla malá

Klasický hladký přívěsek Buka s malou bílou perlou vloženou do stříbrné podložky o ryzosti 925/1000 Stříbrný přívěsek s malou bílou perlou. Univerzální oko přívěsku je vhodné pro většinu typů stříbrných řetízků. Tímto elegantním přívěskem s perlou dokonale zvýrazníte svůj dekolt. Vyberte si ve svém stylu ke stříbrnému přívěsku s perlou i perlové náušnice.BUKA501

Stříbrný přívěsek, Swarovski perla černá, přívěšek ze stříbra, VP 11

Stříbrný přívěsek je zdoben malým čirým zirkonem a černou Swarovski perlou o průměru 8 mm. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek má povrchovou úpravu čisté rhodium. Orientační váha je 1,5 g. Celkový rozměr přívěsku je 19 mm včetně úchytu.

Stříbrný přívěsek, Swarovski perla bronze 8 mm, P 43

Tento vkusný jednoduše řešený přívěsek je tvořen umělou perlou Swarovski v barvě bronze. Délka přívěsku včetně očka je 1,60 cm, orientační hmotnost 0,89 g. Swarovski perla měří v průměru 8 mm.

Stříbrný přívěsek, Swarovski perla khaki 8 mm, P 43

Tento vkusný jednoduše řešený přívěsek je tvořen umělou perlou Swarovski v barvě khaki. Délka přívěsku včetně očka je 1,60 cm, orientační hmotnost 0,89 g. Swarovski perla měří v průměru 8 mm.

Stříbrný přívěsek, Swarovski perla fialová 8 mm, P 43

Tento vkusný jednoduše řešený přívěsek je tvořen umělou perlou Swarovski fialové barvy. Délka přívěsku včetně očka je 1,60 cm, orientační hmotnost 0,89 g. Swarovski perla měří v průměru 8 mm.

Stříbrný přívěsek, Swarovski perla white 8 mm, P 43

Tento vkusný jednoduše řešený přívěsek je tvořen umělou perlou Swarovski v barvě white. Délka přívěsku včetně očka je 1,60 cm, orientační hmotnost 0,89 g. Swarovski perla měří v průměru 8 mm.

Stříbrný přívěsek, Swarovski perla gold 8 mm, P 43

Tento vkusný jednoduše řešený přívěsek je tvořen umělou perlou Swarovski v barvě gold. Délka přívěsku včetně očka je 1,60 cm, orientační hmotnost 0,89 g. Swarovski perla měří v průměru 8 mm.

Stříbrný přívěsek, Swarovski perla dark grey 8 mm, P 43

Tento vkusný jednoduše řešený přívěsek je tvořen umělou perlou Swarovski v barvě dark grey. Délka přívěsku včetně očka je 1,60 cm, orientační hmotnost 0,89 g. Swarovski perla měří v průměru 8 mm.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla dark gray P 1207A

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě dark gray. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 18 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla dark gray P 1215- 8 mm

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě dark gray. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 18 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla rosaline P 1215 8mm

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě rosaline. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 18 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla dark gray P 1241

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě dark gray. Velikost Swarovski perly je 8 mm. Celková velikost přívěšku je 20 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek Swarovski perla dark gray P 1348

Stříbrný přívěšek s perlou Swarovski v barvě dark gray. Velikost Swarovski perly je 10 mm. Celková velikost přívěšku je 20 mm. Materiál je stříbro 925/1000.

stříbrné šperky, přívěšek přírodní bílá perla P 1248

přírodní perla 7,5 mm bílá, stříbrné šperky, přívěšek. Pro tento šperk byly použity přírodní perly říční celorostlé.

Stříbrný přívěsek, přírodní perla šedo-stříbrná, přívěšek, P 1299/22

Stříbrný přívěsek je zdoben přírodní říční perlou o průměru 12 mm. Perla má šedo-stříbrnou barvu. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek má povrchovou úpravu čisté rhodium.

Stříbrný přívěsek, přírodní perla růžová, přívěšek ze stříbra, P 1299/22

Stříbrný přívěsek je zdoben přírodní říční perlou o průměru 11-12 mm. Perla má růžovou barvu. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek má povrchovou úpravu čisté rhodium. Celkový rozměr přívěsku je 22 včetně úchytu na výšku.

Stříbrný přívěsek, přírodní perla bílá, přívěšek ze stříbra, P 1299/22

Stříbrný přívěsek je zdoben přírodní říční perlou o průměru 11-12 mm. Perla má bílou barvu. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek má povrchovou úpravu čisté rhodium. Celkový rozměr přívěsku je 22 včetně úchytu na výšku.

Stříbrný přívěsek, přírodní perla lososová, přívěšek ze stříbra, P 1299/22

Stříbrný přívěsek je zdoben přírodní říční perlou o průměru 11-12 mm. Perla má lososovou barvu. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek má povrchovou úpravu čisté rhodium. Celkový rozměr přívěsku je 22 včetně úchytu na výšku.

Stříbrný přívěsek, přírodní perla stříbrná, přívěšek ze stříbra, P 1299/22

Stříbrný přívěsek je zdoben přírodní říční perlou o průměru 11-12 mm. Perla má stříbrnou barvu. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek má povrchovou úpravu čisté rhodium. Celkový rozměr přívěsku je 22 včetně úchytu na výšku.

Stříbrný přívěsek, přírodní perla černá, přívěšek ze stříbra, P 1299/22

Stříbrný přívěsek je zdoben přírodní říční perlou o průměru 11-12 mm. Perla má černou barvu. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek má povrchovou úpravu čisté rhodium. Celkový rozměr přívěsku je 22 včetně úchytu na výšku.

Stříbrný přívěšek, přírodní perla, lososvá, šperky s perlou, přívěsek ze stříbra, P 1286

Stříbrný přívěsek s přírodní říční perlou lososovou o průměru 12 mm a čirým zirkonem. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek, šperky(përla přírodní stříbrná 8 mm)P 1207/1

přírodní říční perla 8 mm stříbrná, stříbrný přívěšek, šperky. Pro tento šperk byly použity přírodní perly říční celorostlé.

Stříbrný přívěšek, zlatá perla se skutečným perleťovým leskem, P 1482/22

Stříbrný přívěšek se zlatou perličkou o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný perleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,22 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek,smetanová perla se skutečným perleťovým leskem, P 1482/22

Stříbrný přívěšek se smetanovou perličkou o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný perleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,22 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěsek, Swarovski perla dark blue 8 mm, čirý zirkon, P 1207A

Elegantní stříbrný přívěsek je tvořen matnou tmavě modrou perlou Swarovski o průměru 8 mm, propracovaný úchyt prozařuje zirkon v čiré barvě. Délka přívěsku včetně očka je 1,80 cm, orientační hmotnost 1,50 g. V nabídce máme také prsten a náušnice do sady.

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek růžová perla kulaté 39091.3

VLASTNOSTIBarva: růžováMateriál: stříbro 925/1000Barva kovu: stříbrnáTvar: kulatéZapínání: klapkaDélka mm: 20EVN_28165

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek bílá perla kulaté 39091.6

Perly vsazené do pozlaceného stříbra dekorovaného křišťály. VLASTNOSTIBarva: bíláMateriál: stříbro 925/1000Barva kovu: žlutáTvar: kulatéZapínání: klapkaDélka mm: 20EVN_27215

Mohutný zlatý přívěsek - bílá kult. perla zabalená ve zlatě 585/1,76gr H889 (H889 - POŠTOVNÉ ZDARMA )

Mohutný zlatý přívěsek - bílá kult. perla zabalená ve zlatě 585/1,76gr H889 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 1,76grDrahé kam...

Mohutný zlatý přívěsek - bílá perla a zirkony zabalené ve zlatě 585/1,42gr H884 (H884 - POŠTOVNÉ ZDARMA )

Mohutný zlatý přívěsek - bílá perla a zirkony zabalené ve zlatě 585/1,42gr H884 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 1,42grDrahé...

Stříbrný přívěšek s um. perlou, přívěsek ze stříbra, perla se skutečným perleťovým leskem P 1190/2

Stříbrný přívěšek s umělou perlou v barvě champagne se skutečným perleťovým leskem. Průměr perly je 10 mm. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem o průměru 3,5 mm.

Stříbrný přívěšek s um. perlou, přívěsek ze stříbra, perla se skutečným perleťovým leskem P 1190/1

Stříbrný přívěšek s umělou perlou v barvě champagne se skutečným perleťovým leskem. Průměr perly je 10 mm. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem o průměru 3,5 mm.

Stříbrný přívěšek s um. perlou, přívěsek ze stříbra, perla se skutečným perleťovým leskem P 1207/22

Stříbrný přívěšek s umělou růžovou perlou se skutečným perleťovým leskem. Průměr perly je 8 mm. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem o průměru 3,5 mm.

Stříbrný přívěšek s um. perlou, přívěsek ze stříbra, perla se skutečným perleťovým leskem P 1207/1

Stříbrný přívěšek s umělou perlou v barvě do fialova se skutečným perleťovým leskem. Průměr perly je 8 mm. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem o průměru 3,5 mm.

Stříbrný přívěšek s um. perlou, přívěsek ze stříbra, perla se skutečným perleťovým leskem P 1207/2

Stříbrný přívěšek s umělou perlou champagne se skutečným perleťovým leskem. Průměr perly je 8 mm. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem o průměru 3,5 mm.

Stříbrný přívěšek, přírodní říční perla, bílá, šperky s perlou, přívěsek ze stříbra, P 1286/2

Stříbrný přívěsek s přírodní říční perlou bílou o průměru 12 mm a čirým zirkonem. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek, přírodní říční perla, bílá, šperky s perlou, přívěsek ze stříbra P 1287/2 pp

Stříbrný přívěsek s přírodní říční perlou bílou o průměru 10 mm a čirým zirkonem. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek s um. perlou, přívěsek ze stříbra, perla se skutečným perleťovým leskem P 1351

Stříbrný přívěšek s fialovou umělou perlou se skutečným perleťovým leskem. Průměr perly je 8 mm. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek s um. perlou, přívěsek ze stříbra, perla champagne se skutečným perleťovým leskem P 1351

Stříbrný přívěšek s umělou perlou v barvě champagne se skutečným perleťovým leskem. Průměr perly je 8 mm. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek přírodní růžová perla 8 mm, šperky P 1207/2

přírodní říční perla 8 mm růžová, stříbrný přívěšek, šperky. Pro tento šperk byly použity přírodní perly říční celorostlé.

Stříbrný přívěšek , šperky(přírodní perla černá 5,5 mm)P 1243

přírodní perla říční 5,5 mm černá, stříbrný přívěšek , šperky. Pro tento šperk byly použity přírodní perly říční celorostlé.

Stříbrný přívěšek přírodní černá perla 8 mm, šperky, P 1207 A pp

přírodní říční perla 8 mm černá, šperky. Pro tento šperk byly použity přírodní perly říční celorostlé.

Stříbrný přívěšek s perlou, perla se skutečným perleťovým leskem, champagne P 1482/22

Stříbrný přívěšek s perličkou v barvě champagne o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný perleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,29 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek s perlou, perla se skutečným perleťovým leskem, černá P 1482/22

Stříbrný přívěšek s perličkou v černé barvě o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný perleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,29 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000.

Stříbrný přívěšek s perlou, perla se skutečným perleťovým leskem, P 1482/22

Stříbrný přívěšek s perličkou o rozměru 19x10mm. Perlička má skutečný perleťový lesk. Přívěsek je zdoben čirým zirkonem. Orientační váha přívěsku je 3,29 g. Materiál přívěsku je stříbro 925/1000. Perlička má lehký odstín do fialovo-růžova.

Zlatý přívěsek, přírodní říční perla růžová 8 mm, žluté zlato, P 1207/2

Přívěsek ze žlutého zlata je zdoben čirými zirkony a růžovou přírodní říční perlou o průměru cca 8 mm. Celková výška přívěsku je 22 mm včetně úchytu. Materiál je zlato 585/1000. Orientační váha přívěsku je 1,73 g.

Zlatý přívěsek, přírodní říční perla lososová 8 mm, žluté zlato, P 1207/2

Přívěsek ze žlutého zlata je zdoben čirými zirkony a lososovou přírodní říční perlou o průměru cca 8 mm. Celková výška přívěsku je 22 mm včetně úchytu. Materiál je zlato 585/1000. Orientační váha přívěsku je 1,73 g.

Zlatý přívěsek, přírodní říční perla šedá 8 mm, žluté zlato, P 1207/2

Přívěsek ze žlutého zlata je zdoben čirými zirkony a šedou (stříbrnou) přírodní říční perlou o průměru cca 8 mm. Celková výška přívěsku je 22 mm včetně úchytu. Materiál je zlato 585/1000. Orientační váha přívěsku je 1,73 g.

Zlatý přívěsek, přírodní říční perla černá 8 mm, žluté zlato, P 1207/2

Přívěsek ze žlutého zlata je zdoben čirými zirkony a černou přírodní říční perlou o průměru cca 8 mm. Celková výška přívěsku je 22 mm včetně úchytu. Materiál je zlato 585/1000. Orientační váha přívěsku je 1,73 g.

Zlatý přívěsek, přírodní říční perla bílá 8 mm, žluté zlato, P 1207/2

Přívěsek ze žlutého zlata je zdoben čirými zirkony a bílou přírodní říční perlou o průměru cca 8 mm. Celková výška přívěsku je 22 mm včetně úchytu. Materiál je zlato 585/1000. Orientační váha přívěsku je 1,73 g.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: