Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prislusenstvi k vlackodraze woody tunel

Nalezeno:    13 produktů

Woody Příslušenství k vláčkodráze - rychlovlak

Všichni pozor, rychlovlak projíždí! Sada obsahuje třídílný vlak, který je super rychlý. Rychlovlak v designu Woody je kompatibilní se všemi ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu.

WOODY Příslušenství k vláčkodráze - rychlovlak

Všichni pozor, rychlovlak projíždí! Sada obsahuje třídílný vlak, který je super rychlý. Rychlovlak v designu Woody je kompatibilní se všemi ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Jednotlivé vagony jsou spojeny magnetem. Rozměr: 36,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Woody Příslušenství k vláčkodráze - rychlovlak (8591864918522)

Příslušenství k vláčkodráze - rozměry: 37 × 9.5 × 5.5cm, doporučený věk od 3 let Rychlovlak se hodí jako příslušenství k vláčkodráze od firmy Woody. Je ale kompatibilní se všemi vláčkodráhami dostupnými na českém trhu. Jednotlivé vagony jsou spojeny magnetem. Vhodné pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti příslušenství k vláčkodráze Woody rychlovlakPříslušenství k vláčkodráze Hape Je kompatibilní se všemi vláčkodráhami na českém trhuVlaky jsou spojeny magnetemVhodné...

Příslušenství Woody k vláčkodráze, "Výhybka X", 2ks - 90566

Nezbytnou součástí každé vychytané vláčkodráhy je vyhýbka ve tvaru X .

WOODY, Vláčky a autíčka k vláčkodráze

Nezbytné příslušenství ke každé vláčkodráze. Možno kombinovat i s jinými značkami vláčkodráh. Balení obsahuje: 11 dílků (2 lokomotivy, 5 vagónů a 4 autíčka) Dřevěné hračky WOODY jsou značkou, která se opírá o českou tradici. Široká nabídka didaktických hraček a her rozvíjí dětské myšlení, kreativitu a jemnou motoriku. Všechny hračky WOODY jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina z nich je pak zařazena do programu "Bezpečná hračka"....

Woody Příslušenství k dráze "Most"

Dřevěný most je pěkný doplněk k vláčkodráze. Velký most s oblouky mohou děti vidět když jedou na výlet vlakem a proto z něj budou mít radost. Most je kompatibilní s většinou vláčkodráh.

WOODY, Tunel s nadjezdem

Nezbytné příslušenství ke každé vláčkodráze. Balení obsahuje: 1 tunel s nadjezdem Dřevěné hračky WOODY jsou značkou, která se opírá o českou tradici. Široká nabídka didaktických hraček a her rozvíjí dětské myšlení, kreativitu a jemnou motoriku. Všechny hračky WOODY jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina z nich je pak zařazena do programu "Bezpečná hračka".

Příslušenství k vláčkodráze Woody - otáčecí most

Dřevěné hračky - Příslušenství k vláčkodráze - otáčecí mostVěk: 3+

Příslušenství k vláčkodráze Woody - víceúrovňové nádraží

Dřevěné hračky - Příslušenství k vláčkodráze - víceúrovňové nádražíRozměr: 24x12x13cm Věk: 3+

Příslušenství k vláčkodráze Woody - Dopravní značky 6 dílů

Dřevěné hračky - Příslušenství k vláčkodráze - Dopravní značky 6 dílů Věk: 3+

WOODY

Věk: 3+ | 4 ks | Příslušenství k dráze - Propojovací koleje jsou speciální díly k vláčkodráze, které slouží k propojení kolejí se souhlasnými zámky.

Woody Diesel lokomotiva s nákladním vlakem (8591864918980)

Příslušenství k vláčkodráze - rozměry: 9 × 25 × 5cm, doporučený věk od 3 let Diesel lokomotiva s nákladním vlakem se hodí jako příslušenství k vláčkodráze od firmy Woody. Je ale kompatibilní se všemi vláčkodráhami dostupnými na českém trhu. Jednotlivé vagony jsou spojeny magnetem. Vhodné pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti příslušenství k vláčkodráze Woody Diesel lokomotiva s nákladním vlakemPříslušenství k vláčkodráze Hape Je kompatibilní se všemi vláčkodráhami...

WOODY Extra velké depo

Exkluzivní a krásně propracované vlakové depo, ve kterém může najednou odpočívat až 5 vláčků. Žádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží. Depo je rovněž místem, kde se mohou provádět drobné opravy. Příslušenství k vláčkodráze je kompatibilní i s jinými značkami. Obsah balení: 1 depo a 1 výhybka pro 5 mašinek. Materiál: dřevo, plast. Rozteč koleje: 1,8 cm. Rozměr: 41×30×10 cm. Vhodné pro děti od 3 let.