Kde jsem:     >  Katalog

Prada infusion de tubereuse edp 100ml

Nalezeno:    1 produkt

Prada Infusion De Rose (EdP)

Jedinečná a moderní zároveň, parfémová voda Infusion de Rose ztělesňuje současnou vizi růže značky Prada. Květinová vůně dává výraz luxusní růži smíchané s čerstvým neroli a mandarinkou, obohacené o tóny vzácného galbanumu. Flakon vůně Infusion de Rose ztělesňuje podstatu značky Prada: vintage a sofistikovanost s nádechem fantazie díky uzávěru zahaleném do růžové saffiano kůže, odkazujícímu na jeho hvězdnou ingredienci.

Více informací
od 1 846 Kč
Koupit nejlevněji

Prada Infusion De Mimosa (EdP)

Zářivá a jedinečná, parfémová voda Infusion de Mimosa odhaluje zlaté květy mimózy obohacené o svěžest růže, esenci mandarinky a kontrastní nízkou nótu pižma. Tato květinová vůně je vyjádřením štěstí se špetkou výstřednosti. Flakon vůně Infusion de Mimosa ztělesňuje podstatu značky Prada: vintage a sofistikovanost s nádechem fantazie díky uzávěru zahaleném do žluté saffiano kůže, odkazujícímu na jeho hvězdnou ingredienci.

Více informací
od 1 571 Kč
Koupit nejlevněji

Prada Infusion De Fleur D'Oranger (EdP)

Luxusní a zářivá parfémová voda Infusion de Fleur d’Oranger nabízí interpretaci pomerančového květu smíchaného se svěžím neroli a smyslným arabským jasmínem. Květinová a svěží vůně obohacená o vzácné santalové dřevo. Flakon vůně Infusion de Fleur d’Oranger ztělesňuje podstatu značky Prada: vintage a sofistikovanost s nádechem fantazie díky uzávěru zahaleném do světle oranžové saffiano kůže, odkazujícímu na jeho hvězdnou ingredienci.

Více informací
od 1 490 Kč
Koupit nejlevněji

Prada Infusion de Fleur d´Oranger EdP 100ml Tester

Jemná květinová vůně Prada Infusion de Fleur d´Oranger obsahuje bohaté aroma květů pomerančovníku s citrusovými a pudrovými tóny. Jasmín společně s tuberózou ještě více zvýrazňují květinový nádech pomerančového květu. Spojení čistoty a luxusu v podání Prady.Infusion de Fleur d´Oranger je první parfém z kolekce nazvané Ephemeral Infusion Collection. Spojuje v sobě prvky vůně Infusion D´Iris a klasického parfému Prada.