Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pracovni rukavice pelican winter

Nalezeno:    39 produktů

pelican BLUE WINTER 11

ČERVA pelican BLUE WINTER 11 Rukavice zimní šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip. Pracovní rukavice Pelican Blue jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci. Zimní provedení. Jsou určeny proti známým mechanickým rizikům při lehčí práci.

pelican BLUE WINTER 9

ČERVA pelican BLUE WINTER 9 Rukavice zimní šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip. Pracovní rukavice Pelican Blue jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci. Zimní provedení. Jsou určeny proti známým mechanickým rizikům při lehčí práci.

Pracovní rukavice PELICAN 8

ČERVA Pracovní rukavice PELICAN 8 Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, bílé bavlněné tkaniny hřbetua manžetou na suchý zip Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, bílé bavlněné tkaniny na hřbetu a manžetou na suchý zip, č. 8" a 10". Jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci.

Pracovní rukavice PELICAN 10

ČERVA Pracovní rukavice PELICAN 10 Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, bílé bavlněné tkaniny hřbetua manžetou na suchý zip Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, bílé bavlněné tkaniny na hřbetu a manžetou na suchý zip, č. 8" a 10". Jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci.

Pracovní rukavice PELICAN blue 7

ČERVA Pracovní rukavice PELICAN blue 7 Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip. Pracovní rukavice Pelican Blue jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci. Jsou určeny proti známým mechanickým rizikům při lehčí práci.

Pracovní rukavice PELICAN blue 8

ČERVA Pracovní rukavice PELICAN blue 8 Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip. Pracovní rukavice Pelican Blue jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci. Jsou určeny proti známým mechanickým rizikům při lehčí práci.

Pracovní rukavice PELICAN blue 11

ČERVA Pracovní rukavice PELICAN blue 11 Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip. Pracovní rukavice Pelican Blue jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci. Jsou určeny proti známým mechanickým rizikům při lehčí práci.

Pracovní rukavice PELICAN blue 9

ČERVA Pracovní rukavice PELICAN blue 9 Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip. Pracovní rukavice Pelican Blue jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci. Jsou určeny proti známým mechanickým rizikům při lehčí práci.

Pracovní rukavice PELICAN blue 10

ČERVA Pracovní rukavice PELICAN blue 10 Rukavice šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip. Pracovní rukavice Pelican Blue jsou vyrobeny z jemné lícové kozinky a tudíž vhodné pro jemnější práci. Jsou určeny proti známým mechanickým rizikům při lehčí práci.

PELICAN PLUS - pracovní kombinované rukavice jemná kůže

PELICAN PLUS - rukavice pracovní šité z jemné lícové kozinky v dlani, bílé bavlněné tkaniny na hřbetu a s nápletem velikost 9

PELICAN PLUS - pracovní kombinované rukavice jemná kůže

PELICAN PLUS - rukavice pracovní šité z jemné lícové kozinky v dlani, bílé bavlněné tkaniny na hřbetu a s nápletem velikost 11

Rukavice CERVA PELICAN BLUE WINTER kombinované kozinka/textil zateplené velikost 11

Pracovní rukavice kombinované CERVA PELICAN BLUE WINTER, zateplené flaušovým materiálem, ochranná rukavice kategorie CE I, materiál jemná kozinka v dlani z jednoho kusu, modré pevné plátno na hřbetě rukavice, jednoduchá tenká pružná manžeta okolo zápěstí stahovatelná na suchý zip, barva šedo/modrá, velikost 11"

Rukavice CERVA PELICAN BLUE WINTER kombinované kozinka/textil zateplené velikost 9

Pracovní rukavice kombinované CERVA PELICAN BLUE WINTER, zateplené flaušovým materiálem, ochranná rukavice kategorie CE I, materiál jemná kozinka v dlani z jednoho kusu, modré pevné plátno na hřbetě rukavice, jednoduchá tenká pružná manžeta okolo zápěstí stahovatelná na suchý zip, barva šedo/modrá, velikost 9"

Pracovní rukavice Don Winter

Dlaň z kvalitní hovězí lícovky, hřbet a manžeta z bavlněné tkaniny, zimní podšívka, velikost 10,5. Dlaň z kvalitní hovězí lícovky, hřbet a manžeta z bavlněné tkaniny, zimní podšívka, velikost 10,5.

Pracovní rukavice zimní BOJAR WINTER

Pracovní rukavice zimní BOJAR WINTER Zimní rukavice z nábytkové hověziny, mají zdvojený pruh ve dlani, hřbet a manžeta je z bavlněné tkaniny, podšívka z plyše, vícebarevné provedení. Zimní rukavice z nábytkové hověziny, mají zdvojený pruh ve dlani, hřbet a manžeta je z bavlněné tkaniny, podšívka z plyše, vícebarevné provedení. ZESÍLENÝ PRUH V DLAŇI.

Pracovní rukavice WINTER GRIP šedé velikost 10

Pracovní rukavice WINTER GRIP šedé velikost 10 - blistr

zimní pracovní rukavice DOUBLE ROXY WINTER

Canis zimní pracovní rukavice DOUBLE ROXY WINTER Zimní rukavice, fluorescenční česaný akrylový úplet, dlaň a prsty povrstvené latexem, protiskluzný povrch Doporučené použití: práce v chladném počasí ve vlhkém nebo olejnatém prostředí. Odvětví: stavebnictví, přeprava, lehký průmysl. Zimní rukavice s dlaněmi a prsty povrstvenými pěnovým nitrilem s protiskluzným povrchem.

Rukavice PELICAN kombinované plátno/kozinka suchý zip velikost 10

Pracovní rukavice kombinované CERVA PELICAN, ochranná rukavice kategorie CE I, materiál jemná kozinka v dlani z jednoho kusu, světlé tenké plátno na hřbetě rukavice, jednoduchá tenká pružná manžeta okolo zápěstí stahovatelná na suchý zip, barva šedá, velikost 10"

Bradas Rukavice Huzar Winter

Pracovní rukavice potažené latexem s hrubou strukturou, která znesnadňuje klouzání, proříznutí nebo roztržení.

Zimní rukavice DINO WINTER

Zimní rukavice DINO WINTER Zimní pracovní rukavice z nábytkové hověziny, mají zdvojený pruh ve dlani, hřbet a manžeta je z bavlněné tkaniny, podšívka z plyše, jednobarevné. Zimní pracovní rukavice z nábytkové hověziny, mají zdvojený pruh ve dlani, hřbet a manžeta je z bavlněné tkaniny, podšívka z plyše, jednobarevné provedení. Rukavice mají zdvojený pruh ve dlani

Rukavice GORO WINTER

Rukavice GORO WINTER Zimní pracovní rukavice, hovězí lícovka ve dlani, hřbet z hrubé bavlněné tkaniny, tuhá manžeta, podšívka z plyše. Zimní pracovní rukavice, hovězí lícovka ve dlani, hřbet z hrubé bavlněné tkaniny, tuhá manžeta, podšívka z plyše. hřbet z hrubé bavlněné tkaniny

Zimní rukavice NERO WINTER

Zimní rukavice NERO WINTER Zimní rukavice z vinylu, hřbet a manžeta je z bavlněné tkaniny, podšívka z plyše. Zimní pracovní rukavice kombinace vinyl-bavlna, hřbet a manžeta je z bavlněné tkaniny, podšívka z plyše. Doporučené použití: práce v chladném počasí ve vlhkém prostředí. Odvětví: stavebnictví. Dlaň - vinyl, hřbet a manžeta - hrubá bavlněná tkanina, podšívka - plyš. při práci v chladném počasí ve vlhkém prostředí

GEBOL Pracovní rukavice Winter Grip zimní vel.10

GEBOL Pracovní rukavice Winter Grip zateplené. Profesionální kvalita bezešvý úplet v akrylové médium,vnitřní zdrsnění, s povrchovou úpravou latexové pěny pro ochranu proti chladu, mají dobrou přilnavost na mokru a vlhkosti odolnou povrchovou úpravou.

Rukavice CERVA PELICAN kombinované plátno/kozinka suchý zip velikost 9

Pracovní rukavice kombinované CERVA PELICAN, ochranná rukavice kategorie CE I, materiál jemná kozinka v dlani z jednoho kusu, světlé tenké plátno na hřbetě rukavice, jednoduchá tenká pružná manžeta okolo zápěstí stahovatelná na suchý zip, velikost 9"

Pracovní kombinované rukavice jemná kůže; velikost 8

PELICAN PLUS - rukavice pracovní šité z jemné lícové kozinky v dlani, bílé bavlněné tkaniny na hřbetu a s nápletem velikost 8

Pracovní kombinované rukavice jemná kůže; velikost 10

PELICAN PLUS - rukavice pracovní šité z jemné lícové kozinky v dlani, bílé bavlněné tkaniny na hřbetu a s nápletem velikost velikost 10

Celokožené zimní pracovní rukavice; velikost 9

HERON WINTER - rukavice zimní celokožené z vepřové lícovky v dlani, vepřové štípenky na hřbetu s teplou podšívkou velikost 9

Celokožené zimní pracovní rukavice; velikost 11

HERON WINTER - rukavice zimní celokožené z vepřové lícovky v dlani, vepřové štípenky na hřbetu s teplou podšívkou velikost 11

Rukavice ZARO WINTER máčené v PVC

Rukavice ZARO WINTER máčené v PVC Zimní rukavice, s flanelovou podšívkou v délce 35cm, máčené v silné vrstvě PVC, zdrsněné. Zimní pracovní rukavice mají vnitřek vybaven bavlněnou flanelovou vložkou, jsou máčené v silné vrstvě PVC a jsou zdrsněné. Doporučené použití: prodej ryb, výlovy rybníků. Zimní rukavice v silně povrstvené a máčené v PVC.

Černo-žlutá zimní pracovní rukavice máčené v latexu ROXY WINTER - velikost 7

Zimní rukavice s protiskluzným povrchem. Použití: práce v chladném počasí ve vlhkém nebo olejnatém prostředí. Odvětví: stavebnictví, lehký průmysl.Materiálové složení: fluorescenční česaný akrylový úplet, dlaň a prsty povrstvené latexem Normy: EN 511, EN 388, EN 420 Velikost: 7

Černo-žlutá latexová zimní pracovní rukavice ROXY WINTER - velikost 8

Zimní rukavice s protiskluzným povrchem. Použití: práce v chladném počasí ve vlhkém nebo olejnatém prostředí. Odvětví: stavebnictví, lehký průmysl.Materiálové složení: fluorescenční česaný akrylový úplet, dlaň a prsty povrstvené latexem Normy: EN 511, EN 388, EN 420 Velikost: 8

Griffy 1475 Zimní rukavice WINTER-GRIP PVC-Polyvenylchlorid

Vysoká mechanická zatížitelnost·Voděodolné Griffy 1475 Zimní rukavice WINTER-GRIP PVC-Polyvenylchlorid od výrobce Griffy v kategorii PC technika & kancelář|Kancelář|Potřeby pro stříhání a kreslení|Bezpečnost práce a první pomoc|Pracovní rukavice. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Rukavice CERVA HERON WINTER celokožené štípaná/lícová vepřovice zateplené velikost 9

Ochranné pracovní pětiprsté celokožené rukavice CERVA HERON WINTER, zateplené podšívkou z umělého beránku, materiál štípaná na hřbetě a lícová vepřovice v dlani, vsazovaný všitý palec, stažené gumičkou na hřbetě u zápěstí, jednoduchá volná manžeta, barva béžová, velikost 9"

Rukavice CERVA HERON WINTER celokožené štípaná/lícová vepřovice zateplené velikost 11

Ochranné pracovní pětiprsté celokožené rukavice CERVA HERON WINTER, zateplené podšívkou z umělého beránku, materiál štípaná na hřbetě a lícová vepřovice v dlani, vsazovaný všitý palec, stažené gumičkou na hřbetě u zápěstí, jednoduchá volná manžeta, barva béžová, velikost 11"

Rukavice APOLLON WINTER pletené zateplené potažené latexem žluto/černé velikost 9

Zateplené úpletové ochranné pracovní rukavice APOLLON WINTER, potažené drsným pěnovým latexem v dlani a na prstech, elastické a flexibilní, velmi dobrá odolnost proti chladu, vodě, roztržení a propíchnutí, pružný náplet okolo zápěstí, materiál akrylový úplet s česanou akrylovou vložkou pro výborný tepelný komfort, ideální pro stavebnictví, použití ve skladování, dopravě a servisu, barva žluto/černá, velikost 10

Zimní rukavice kozinka kombinované; velikost 9

PELICAN BLUE WINTER - rukavice zimní zateplené šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip velikost 9

Zimní rukavice kozinka kombinované; velikost 11

PELICAN BLUE WINTER - rukavice zimní zateplené šité z jemné lícové kozinky v dlani, modré bavlněné tkaniny na hřbetu a s manžetou na suchý zip velikost 11