Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pouzdro na tuzky starwars coffee

Nalezeno:    11 produktů

Pouzdro coffee

Oválné pouzdro s obrázkem na měkké kontaktní čočky.

Více informací
od 173 Kč
Koupit nejlevněji

Pouzdro na tužky Starwars coffee

Motiv pro všechny fanoušky Star wars, kteří si svou kávu chtějí vychutnat ve stylu Dark side.. Materiál: 100% polyester, rozměry : 21 x 12 cm.

Pouzdro na mobil Starwars coffee

Motiv pro všechny fanoušky Star wars, kteří si svou kávu chtějí vychutnat ve stylu Dark side.. Univerzální pouzdro na mobil se stříbrnými odlesky a černým semišem uvnitř. Rozměry: 85 x 125 mm. Potisknutelný z obou stran.

Pouzdro na iPad Starwars coffee

Motiv pro všechny fanoušky Star wars, kteří si svou kávu chtějí vychutnat ve stylu Dark side.. Pouzdro vhodné pro iPad 2, 3 a 4. Velmi jemný a lesklý povrch se stříbrným nádechem pro skvělý výsledek vašich návrhů. Vnitřní část tvoří jemný semiš a rozměry jsou 210 x 270 mm

Penál Starwars coffee

Motiv pro všechny fanoušky Star wars, kteří si svou kávu chtějí vychutnat ve stylu Dark side.. ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm

Pouzdro na tužky Coffee time

. Materiál: 100% polyester, rozměry : 21 x 12 cm.

Pouzdro na tužky Just Coffee

Život je občas tak náročný, že nám stačí jen vůně pražených zrn... . Materiál: 100% polyester, rozměry : 21 x 12 cm.

Pouzdro na tužky Coffee break

Dejte si pauzu a vychutnejte si svou kávou z hrnku, který si sami navrhnete.. Materiál: 100% polyester, rozměry : 21 x 12 cm.

Multifunkční pouzdro na iPhone X Starwars coffee

Motiv pro všechny fanoušky Star wars, kteří si svou kávu chtějí vychutnat ve stylu Dark side.. Rozkládací koženkové pouzdro na iPhone X se dvěmi kapsičkami na karty a jednou velkou kapsou na účtenky a další doklady.

Pouzdro na iPhone univerzální Starwars coffee

Motiv pro všechny fanoušky Star wars, kteří si svou kávu chtějí vychutnat ve stylu Dark side.. Univerzální pouzdro na mobil se stříbrnými odlesky a černým semišem uvnitř. Rozměry: 77 x 134 mm. Potisknutelný z obou stran. Vhodné pro iPhone 4, iPhone 5 a další smartphony.

Pouzdro na tužky Drink coffee and be happy

Kafe je zázračná věc. Ze zombíka, kterého po ránu vidíš v zrcadle dokáže udělat okouzlující osobu. Stojí při tobě pokaždé, když se ti začnou dělat pytle pod očima. Kdo nepije kafe, jako by nežil. . Materiál: 100% polyester, rozměry : 21 x 12 cm.

Pouzdro na tužky Coffee is always a good idea

. Materiál: 100% polyester, rozměry : 21 x 12 cm.