Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Porcelanovy etazer

Nalezeno:    7 produktů

Třípatrový porcelánový etažér Sofia

Apartní 3patrová etažérka tvořená porcelánovými talíři a kovovým stojanem. Průměr největšího talíře je 22,5 cm. Etažérka je tak vhodná pro vystavení a servírování všech pochutin – sladkých, slaných i ovoce a zeleniny. Pomocí očka ji můžete pohodlně přenést z kuchyně na jídelní stůl, na kterém vypadá elegantně.

Creative Tops Porcelánový etažér Amelia

Máte rádi vkusné a praktické výrobky? Oceníte, když je předmět nejen dekorační, ale zárověň i účelný? Potom je tento elegentní porcelánový etažér Amelia jasnou volbou, která bude ozdobou v každé domácnosti. Produkt je zároveň i vhodným dárkem pro vaše známé, přátele či rodinu. Záruka na výrobek je 2 roky.

Ulster Weavers Porcelánový etažér Strawberry

Pochlubte se svými kulinářskými výrobky a prezentujte je na stylovém etažéru z porcelánu s kovovým držátkem a motivem jahod. Ideální pro lahůdky a cukrovinky na švédských stolech, zahradních party, piknicích i narozeninových oslavách. Vhodný jako dárek pro všechny báječné hostitelky a hostitele. Pozvedněte svou kulturu stolování zase o něco výše. Tento kus můžete doplnit dalším nádobím ze stejné kolekce. Vhodné pro slavností příležitosti. Rozměr sdělíme na vyžádání. ...

Etažér porcelánový 1 patro

Pochlubte se svými kulinářskými výrobky a prezentujte je na stylovém etažéru. Ideální pro lahůdky a cukrovinky na švédských stolech, zahradních party, piknicích i narozeninových oslavách. Vhodný jako dárek pro všechny báječné hostitelky a hostitele. Rozměry 24x15 cm. Další sortiment s podobným motivem naleznete v záložce "SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY".

Etažér porcelánový s korunkou

Milujete vaření? Rádi pečete? Pochlubte se tedy svými kulinářskými výrobky a prezentujte je stylově na tomto etažéru se dvěma patry. Vystavené lahůdky či dorty se budou díky nožce umístěné ve spodním středu talíře dobře vyjímat nad ostatními pokrmy. Vašim hostům se budou sbíhat sliny. Ideální pro švédské stoly, zahradní party, pikniky i narozeninová pohoštění. Vhodný jako dárek pro všechny báječné hostitelky a hostitele. Využít ho můžete i na ovoce nebo zeleninu. "

Etažér porcelánový levandulový 2 patra

Pochlubte se svými kulinářskými výrobky a prezentujte je na stylovém etažéru. Ideální pro lahůdky a cukrovinky na švédských stolech, zahradních party, piknicích i narozeninových oslavách. Vhodný jako dárek pro všechny báječné hostitelky a hostitele. Výška etažéru 22 cm, průměry talířů 19 a 26,5 cm. Další sortiment s podobným motivem naleznete v záložce "SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY".

Etažér porcelánový hranatý 2 patra

Pochlubte se svými kulinářskými výrobky a prezentujte je na stylovém etažéru. Ideální pro lahůdky a cukrovinky na švédských stolech, zahradních party, piknicích i narozeninových oslavách. Vhodný jako dárek pro všechny báječné hostitelky a hostitele. Výška etažéru 25 cm, průměry talířů 18 a 24 cm. Další sortiment s podobným motivem naleznete v záložce "SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY".