Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Popruhy iron gym ab straps

Nalezeno:    3 produkty

Popruhy IRON GYM AB Straps

Popruhy IRON GYM AB Straps Popruhy IRON GYM AB Straps jsou navrženy pro práci ve spojení s kteroukoli hrazdou IRON GYM. Tyto plně nastavitelné, polstrované a robustní popruhy lze snadno nasadit na libovolnou hrazdu a věnovat se tak pokročilejšímu procvičování zejména břišních svalů. - posilování a tvarování břišních svalů - posiluje celé spektrum břišních svalů - spodní břišní svaly, horní ABS, šikmé svaly a celý střed... rychle a efektivně! - robustní provedení - nastavení optimální délky na ...

Iron Gym AB Straps

Popruhy IRON GYM AB Straps jsou navrženy pro práci ve spojení s kteroukoli hrazdou IRON GYM. Tyto plně nastavitelné, polstrované a robustní popruhy lze snadno nasadit na libovolnou hrazdu a věnovat se tak pokročilejšímu procvičování zejména břišních svalů.

Iron Gym AB Straps černé

Popruhy IRON GYM AB Straps jsou navrženy pro práci ve spojení s kteroukoli hrazdou IRON GYM. Tyto plně nastavitelné, polstrované a robustní popruhy lze snadno nasadit na libovolnou hrazdu a věnovat se tak pokročilejšímu procvičování zejména břišních svalů. posilování a tvarování břišních svalů posiluje celé spektrum břišních svalů - spodní břišní svaly, horní ABS, šikmé svaly a celý střed...rychle a efektivně! robustní provedení nastavení o...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: