Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Polystyrenova koule

Nalezeno:    10 produktů

Dekorační polystyrénová koule bílá 6cm

Praktická polystyrénová koule by se měla stát základním povinným vybavením pro Vaše aranžování. Kouli můžete dozdobit sezónními dekoracemi, jako jsou květiny, suché plody, listí apod. anebo přímo vánoční ozdoby. Polystyrénová koule se dá také k doplnění většího aranžmá. Tato koule se uplatní jako celoroční dekorace interiéru i exteriéru a vytvoří tak krásnou ozdobu Vašeho domu. Barva bílá. Průměr 6cm.

Vánoční koule polystyrénová 4ks

Vánoční baňka k zavěšení. Tuto krásnou dekoraci můžete pověsit na Váš vánoční stromeček, dveře, okna nebo lustr. Baňka je lehká, takže nic nezatíží. Vánoční ozdoba navodí pohodovou rodinnou atmosféru a zkrášlí Vaši vánoční výzdobu. Ozdobu můžete kombinovat s jinými zlatými, kulatými vánočními ozdobami. Materiál polystyrén. Průměr baňky je 5,5cm. Nádherná moderní baňka je omotána zlatavým provázkem, což působí velice elegantním dojmem. Každé balení obsahuje celkem 4 kusy....

Polystyrenová koule Ø55 mm se sněhem (6 ks)

Vyzdobte svůj domov o Vánocích originální dekorací. Polystyrenová koule je posypaná polodlouhými plastovými třpytkami, které vytváří dojem umělého sněhu. Jsou na ni praktická poutka na zavěšení. V jednom balení je 6 kusů koulí. Použití: Dekoračníma koulema můžete ozdobit stromek nebo je naaranžujte na větvičky ve vázách. Vyjímat se budou i zavěšené jako výzdoba na oknech.

Koule vánoční Barva: Červená

Vánoční ozdoba Lehká polystyrenová koule se závěsem. Zdobená sametem a glitry.

Koule vánoční Barva: Černá

Vánoční ozdoba Lehká polystyrenová koule se závěsem. Zdobená sametem a glitry.

Kuličky Ø5-8 mm polystyren (1 sáček)

Drobné dekorační polystyrenové kuličky využijí především floristé a aranžéři. Díky kuličkám dokáží vykouzlit dokonalou iluzi sněhu. Dají se využít k ozdobení truhlíků, květináčů apod. Jsou zajímavé v průhledných nádobách jako výplňový materiál.Používají se i na výrobu dekoračních stromečků. Větší polystyrenová koule se polepí těmito drobnými, napíchne se na vhodný kmínek a naaranžuje do květináče. [V sáčku se nachází cca 1300 ks.]...

Kuličky Ø3-8 mm polystyren (1 sáček)

Drobné dekorační polystyrenové kuličky potěší především floristy a aranžéry. Dokáží vykouzlit dokonalou iluzi sněhu. Můžete je využít k ozdobení truhlíků, květináčů apod. Jsou zajímavé nasypané v průhledných nádobách a dozdobené různými větvičkami a stvoly.Používají se i na výrobu dekoračních stromečků. Větší polystyrenová koule se polepí těmito drobnými, napíchne se na vhodný kmínek a naaranžuje do květináče.