Kde jsem:     >  Katalog

Pokemon sun moon album balicek karet

Nalezeno:    3 produkty

Sběratelský pořadač (album) na 432 nebo 504 ks karet Pokémon Varianta: Decidueye "Sun&Moon" - 432 ks

Nabízíme sběratelské album oblíbených Pokémon karet. Na každém archu je 9 transparentních kapsiček. Celé album pojme až 432 nebo 504 kusů. Vybírat můžete z celkem 26 motivů. Album je dodáváno bez karet.

Wizard Pokémon TCG: Meowth VMAX Box

Pro nadšence karetní hry Pokémon je tu speciální novinka v podobě gigantických Pokémonů-V na kartách VMAX. Doplňte svou sbírku o oblíbeného Pokémona z první generace Meowth na foilové V kartě a na foilové VMAX kartě. Zároveň získáte doplňkové Booster balíčky, Jumbo kartu Meowth-VMAX a kód do online hry. Klíčové vlastnosti karetní hry Pokémon TCG: Meowth VMAX Box · Balení obsahuje foilovou GX promo kartu · Obohaťte svůj ...

ADC BLACKFIRE Pokémon TCG: Alolan Sandslash-GX Box

Je čas naostřit mrazivé drápy mocného Pokémona Alolan Sandshlashe, který přichází na své unikátní foilové GX Promo kartě do karetní hry Pokémon. Sandslash, oblíbený Pokémon z první generace, získal ve své ledové Alolan formě unikátní GX kartu, díky které si můžete jeho sílu propůjčit i vy! Foilovou GX kartu, společně s obří Jumbo kartou, čtveřicí doplňkových Boosterů a kódem do online hry, naleznete v novém Pokémon Alolan Sandslash-GX Boxu! Pokémon-GX Box je speciální dárkové balení, ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: