Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pokemon album

Nalezeno:    39 produktů

OEM Pokémon: Sběratelské album A5

Pokémon: Sběratelské album A5. Pokémon: Sběratelské album A5. Do alba se vejde 40 (oboustranně 80) karet.

Více informací
od 228 Kč
Koupit nejlevněji

Balíček karet

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Pokémon: Album + balíček karet - Sun & Moon

Album na karty Pokémon + 10 Pokémon karet v balíčku XY13 Sun & Moon Booster. Ablum pojme až 60 karet. Rozměry: 10 x 8 x 2, 5 cm Obsah balení: Pokémon album na 60 karet balíček 10 karet XY13 Sun & Moon

Pokémon: Album + balíček karet - SM3 Burning Shadows

Balení obsahuje album na karty Pokémon a booster balíček ze série Sun & Moon 3 - Burning Shadows. Ablum pojme až 60 karet. Rozměry: 10 x 8 x 2, 5 cm Obsah balení: Pokémon album na 60 karet Booster balíček Sun & Moon 3 - Burning Shadows (10 karet)

Pokémon: Album + balíček karet - SM4 Crimson Invasion

Balení obsahuje album na karty Pokémon a booster balíček ze série Sun & Moon Crimson Invasion. Ablum pojme až 60 karet. Rozměry: 10 x 8 x 2, 5 cm Obsah balení: Pokémon album na 60 karet Booster balíček Sun & Moon Crimson Invasion (10 karet)

Pokémon: A5 album - Eevee

Oficiální album na karty Pokémon o velikosti A5 s motivem Pokémona Eevee. Album obsahuje 10 stránek, přičemž na každé jsou 4 kapsy. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání. Velikost: A5 Počet stránek: 10 (4 kapsy na každé stránce) Výrobce: Ultra Pro Vyrobeno v USA

Pokémon: A5 album - Pokéball

Oficiální album na karty Pokémon o velikosti A5 s motivem Pokéballu. Album obsahuje 10 stránek, přičemž na každé jsou 4 kapsy. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání. Velikost: A5 Počet stránek: 10 (4 kapsy na každé stránce) Výrobce: Ultra Pro Vyrobeno v USA

Pokémon: SM4 Crimson Invasion - Mini Album

Kupte si! Pokémon: SM4 Crimson Invasion - Mini Album od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. BFR-PCI80262 - Sběratelské album s boosteremSběratelské album na karty Pokémon s boosterem (10 náhodně namíchaných karet)...

Pokémon: A5 album - SM3 Burning Shadows

Oficiální album na karty Pokémon o velikosti A5 s motivem Pokémonů z edice Sun and Moon Burning Shadows. Album obsahuje 10 stránek, přičemž na každé jsou 4 kapsy. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání. Velikost: A5 Počet stránek: 10 (4 kapsy na každé stránce) Výrobce: Ultra Pro Vyrobeno v USA

Pokémon: A5 album - SM4 Crimson Invasion

Oficiální album na karty Pokémon o velikosti A5 s motivem Pokémonů z edice Sun and Moon Crimson Invasion. Album obsahuje 10 stránek, přičemž na každé jsou 4 kapsy. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání. Velikost: A5 Počet stránek: 10 (4 kapsy na každé stránce) Výrobce: Ultra Pro Vyrobeno v USA

Pokémon: A5 album na 80 karet Pikachu

Oficiální album na karty Pokémon o velikosti A5 s motivem Pokémona Pikachu. Album obsahuje 10 stránek, přičemž na každé jsou 4 kapsy. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání. Velikost: A5 Počet stránek: 10 (4 kapsy na každé stránce) Výrobce: Ultra Pro Vyrobeno v USA

Album Pokémon: Sun & Moon Guardians Rising

Album Pokémon: Sun & Moon Guardians Rising pojme až 60 karet pro živou karetní hru Pokémon TCG a dále obsahuje 1 booster (10 náhodně namíchaných karet) pro tuto hru z edice Sun & Moon Guardians Rising. Velikost alba je 8,5 x 10,5 cm

Album Pokémon: Premium Pro-Binder - Pikachu

Album Pokémon: Premium Pro-Binder s potiskem žlutého pokémona Pikachu. Album obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem pojme až 360 karet v obalech Ultra Pro Deck Protector. Obal alba tvoří polstrovaná koženka, vyrobeno bez obsahu PVC, acid free.

Album Pokémon: Eevee - kroužková vazba (Ultra Pro)

Album od společnosti Ultra Pro s motivem pokémona Eevee na přední straně a s vyztuženou kroužkovou vazbou. Album je 3-kroužkové, vhodné pro listy 9-pocket. Album neobsahuje listy pro vkládání karet.

Album Pokémon: Pokéball - kroužková vazba (Ultra Pro)

Album s motivem Pokéballu od společnosti Ultra Pro s vyztuženou kroužkovou vazbou. Album je 3-kroužkové, neobsahuje listy pro vkládání karet. Na přední straně je vyobrazený červenobílý Pokéball.

Pokémon karty: Shining Legends sběratelský kufřík

Nádherný Pokémon kufřík plný užitečných dárků. Uvnitř najdete boostery balíčky, promo karty Pikachu, Latias a Latios, album na karty, samolepky, poznámkový blok a pastelky a mnoho dalšího. Tento slušivý kufřík by neměl chybět žádnému správnému trenérovi Pokémonů. S tímto kufříkem plným překvapením určitě potěšíte každého hráče a sběratele Pokémonů. Kufřík obsahuje: 1x plechový kufřík, který ochrání sbírku karet či herní balíček 5x booster balíček Shining Legends (každý balíček obsahuje 10 herní...

Album Pokémon: 2" 3-Ring - Snorlax (Ultra Pro)

Album Pokémon: 2 3-Ring - Snorlax (Ultra Pro) od společnosti Ultra Pro obsahuje 9 listů s kapsami.

Pokémon: Sběratelské album A5 Sun and Moon - Crimson Invasion

Pokémon - chyť je všechny! Sběratelské album na úschovu hracích karet a jejich ochranu před poškozením. Album má velikost A5 a najdeš v něm deset průhledných listů vždy se čtyřmi místy pro úschovu karet. Při oboustranném vkládání karet je do jednoho listu možné umístit 8 hracích karet. Do sběratelského alba tak můžeš naskládat až 80 karet. Duplicitní karty můžeš skládat za sebe. Z jedné strany alba najdete obrázek Pokémona Ho-Oh a z druhé strany pak Marshadow. Album není nutné využívat ...

Pokémon: Papírové album A4 Sun and Moon - Burning Shadows

Pokémon - chyť je všechny! Ve sběratelském albu najdete na každé straně obrázky karet 6 vybraných Pokémonů od každé barvy z edice Burning Shadows. Každou barvu reprezentuje i ilustrace jednoho z Pokémonů. Album má celkem 6 stran, je zde tedy místo na 36 vybraných karet. Jednotlivé karty si můžete do alba vložit nebo klidně nalepit a papírové album tak používat jako encyklopedii Pokémonů. Balení obsahuje: - papírové album s přehledem vybraných karet z edice Sun and Moon: Burning Shadow...

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball 360 karet (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball od společnosti Ultra Pro pojme až 360 karet v obalech. Acid-free, bez obsahu PVC.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Snorlax (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Snorlax od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet ve dvojím obalu (90 karet v jednoduchém obalu).

Album Pokémon: 9-Pocket portfolio Pikachu (Ultra Pro)

Album Pokémon: Pikachu 2 od společnosti Ultra Pro s trojicí vyztužených 2 D-kroužků . Rozměry alba jsou cca 30 x 28 cm (vnitřní rozměr A4). Album je vyrobeno z nezávadných polypropylenových materiálů. Balení neobsahuje vnitřní složky na karty.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Snorlax (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Snorlax od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet ve dvojím obalu (40 karet v jednoduchém obalu). Album obsahuje 10 stran s vysokým jasem.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Pikachu (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Pikachu od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet v obalech, když jsou vkládány oboustranně. Rozměry alba jsou 16x20,5cm. Fólie jsou součástí alba.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Silhouettes - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9 Pocket PRO-Binder - Full-View Silhouettes od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet ve dvojitých obalech od společnosti Ultra Pro. Bez obsahu acidů, PVC-Free.

Album Pokémon: 9-Pocket - Eevee - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9 Pocket PRO-Binder - Eevee od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet ve dvojitých obalech od společnosti Ultra Pro. Bez obsahu acidů, PVC-Free.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Snorlax - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9-Pocket PRO-Binder - Snorlax od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (9 kapes na každé straně), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet v obalech. Černý podklad stránek je potažen texturou, která chrání Vaše karty proti tření a usnadňuje jejich vkládání, příp. vyjmutí. Pořadač je vyroben z nezávadných polypropylenových materiálů.

Album Pokémon: Sun and Moon 5 - Ultra Prism Mini Portfolio

Sběratelské album pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG pojme až 60 karet a součástí sady je také 1x booster z nové série Sun and Moon 5 - Ultra Prism, takže můžete rovnou začít hrát.

Album Pokémon: Sun and Moon 4 - Crimson Invasion Collector’s Album

Toto sběratelské album pojme až 60 karet pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG. Každé album rovněž obsahuje 1 booster z nové série Pokémon: Sun & Moon - Crimson Invasion, takže můžete rovnou začít hrát.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 2 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 2 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet v obalech.

10 složek pro karetní album Pokémon s kroužkovou vazbou (Ultra Pro 9-Pocket pages)

10 složek pro karetní album Pokémon s kroužkovou vazbou (Ultra Pro 9-Pocket pages) - pro karty standartní velikosti. Vysoká čirost, UV ochrana. Neobsahuje PVC, Acid-Free.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 80 karet v obalech.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet v obalech.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 5 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 5 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 80 karet v obalech.

Pokémon: SM4 Crimson Invasion - Mini Album - neuveden

1x mini sběratelské album na 60 karet 1x doplňkový balíček (booster)

Pokémon: Collector’s mini Album Sun & Moon Burning Shadows

Pokémon: Collector’s Album Sun & Moon Burning Shadows pojme až 60 karet živé karetní hry Pokémon TCG. Navíc každé balení obsahuje 1 booster z edice Sun & Moon Burning Shadows, takže můžete ihned začít se zaplňováním vašeho nového alba! Velikost alba je 8,5 x 10,5 cm

Nalep a odlep - Pokémon (prázdné)

Prázdné album s fóliovým papírem pro opětovné nalepení a odlepení vašich samolepek. Velikost alba je 21 x 14,7 cm, album obsahuje 6 listů

Nalep a odlep - Pokémon (prázdné)

Prázdné album s fóliovým papírem pro opětovné nalepení a odlepení vašich samolepek. Velikost alba je 21 x 14,7 cm, album obsahuje 6 listů

Pokémon: Sun and Moon 4 - Crimson Invasion: Collector’s Kit

Pokémon: Sun and Moon 4 - Crimson Invasion: Collector’s Kit pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG obsahuje booster, sběratelské album a plakát.

Pokémon: Sun and Moon 3: Burning Shadows - Collector’s Kit

Sada Sun and Moon 3: Burning Shadows - Collector’s Kit pro živou karetní hru Pokémon TCG obsahuje booster, sběratelské album a plakát.

Pokémon: Sun and Moon 5 - Ultra Prism Collector’s Kit

Sada Pokémon: Sun and Moon 5 - Ultra Prism Collector’s Kit pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG obsahuje 1x booster, 1x sběratelské album a 1x plakát s hrací podložkou na opačné straně.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: