Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Podlahovy trezor st 23 m 27

Nalezeno:    4 produkty

Safetronics ST 23

Trezor do zdi ST 23 Trezor do zdi ST 23 je vybaven vyjímatelnou poličkou a ovládá se mechanickým klíčovým zámkem MAUER. Díky své vnitřní velikosti umožňuje úschovu dokumentů formátu A4. Trezory řady ST jsou klasický sortiment v nadstandardním provedení, certifikovány převážně v I. bezpečnostní třídě.Centimetrová přední deska dveří a rám – tedy celá přední stěna – to jediné není chráněno okolním betonem či jinými prvky montáže. Vzhledem k exkluzivnímu poměru ceny a užitné hodnoty si takovýto tre...

Více informací
od 5 336 Kč
Koupit nejlevněji

Podlahový trezor ST 23 M/27

Podlahový trezor ST 23 M je nadstandardně provedený klasický podlahový trezor s klíčovým mechanickým zámkem MAUER. Trezor je určený pro zabudování do podlahy. Bezpečnostní třída I.

Stěnový trezor ST 23 M/27

Stěnový trezor ST 23 M je nadstandardně provedený klasický stěnový trezor s vnitřní vyjímatelnou poličkou a klíčovým mechanickým zámkem MAUER. Trezor je určený pro zabudování do zdi. Vhodný pro úschovu dokumentů formátu A4.

Safetronics Stěnový trezor ST 23 M/27 - Safetronics Stěnový trezor ST 23 M/27

Stěnový trezor ST 23 M ST 23 M je vybaven vyjímatelnou poličkoua ovládá se mechanickým klíčovým zámkem MAUER. Díky své vnitřní velikosti umožňuje úschovu dokumentů formátu…

Safetronics Podlahový trezor PT 23 M - Safetronics Podlahový trezor PT 23 M

Podlahový trezor PT 23 M PT 23 M je de facto trezor ST 23 M s drobnými úpravami: madlo pro snazší otvírání, aretace otevřených dveří a kovový rám kolem trezoru společně s…Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: