Kde jsem:     >  Katalog

Plakat ptaci stredni evropy 3 dil

Nalezeno:    6 produktů

Ptáci Evropy

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 190 Kč
Koupit nejlevněji

Universum Ptáci - neuveden

Titul přináší zajímavosti a podrobné informace z rozmanitého světa ptáků a shrnuje výběr druhů z celé Evropy. Publikace obsahuje výstižné vyobrazení více než 150 druhů a profily jednotlivých ptáků zahrnují výrazné detaily potřebné k určení druhy, výskyt v přirozeném prostředí a rozšíření. Edice ojedinělým způsobem kombinuje praktičnost příručního formátu a obsažnost reprezentativně zvoleného výběru.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Plakát - Ptáci střední Evropy 3. díl - neuveden

Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 3. díl - neuveden. Do skupiny vodních ptáků patří i ty druhy, které obvykle neplavou, ale vodou se brodí, či chodí po podmáčeném terénu. Patří sem čeledi volavkovití, čápovití, ibisovití, chřástalovití, tenkozobcovití, kulíkovití, slukovití a rackovití. Procházka. Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 3. díl - neuveden.

Plakát - Ptáci střední Evropy 7. díl

<p>Ilustrátor Pavel Procházka umístil na tabuli 19 mořských ptáků z čeledí kachnovití, slukovití, ústřičníkovití, kulíkovití, chaluhovití, rackovití, rybákovití a alkovití.</p>

Plakát - Ptáci střední Evropy 2. díl - neuveden

Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 2. díl - neuveden. Na život ve vodě a kolem ní se specializuje řada ptáků, které představuje tato tabule. Patří sem čeledi potáplicovití, potápkovití, kormoránovití a kachnovití. Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 2. díl - neuveden.

Plakát - Ptáci střední Evropy 4. díl - neuveden

Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 4. díl - neuveden. K suchozemským ptákům patří kromě pěvců, kterým se věnují dvě následující tabule, zástupci těchto čeledí: tetřevovití, bažantovití, chřástalovití, dytíkovití, dropovití, holubovití, kukačkovití, rorýsovití, mandelíkovití, ledňáčkovití, dudkovití a datlovití. Formát: 67x96 cm, tabule plakát Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 4. díl - neuveden.

Plakát - Ptáci střední Evropy 6. díl (Pěvci 2) - neuveden

Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 6. díl (Pěvci 2) - neuveden. Na další tabuli s pěvci jsou zařazeny čeledi: mlynaříkovití, sýkořicovití, moudivláčkovití, sýkorovití, brhlíkovití, šoupálkovití, strnadovití, pěnkavovití, vrabcovití, špačkovití, žluvovití a krkavcovití. Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 6. díl (Pěvci 2) - neuveden.

Plakát - Ptáci střední Evropy 5. díl (Pěvci 1) - neuveden

Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 5. díl (Pěvci 1) - neuveden. Většina našich ptáků patří do řádu pěvců, kterým je věnována tato v pořadí pátá a další, šestá nástěnná tabule. Formát: 67x96 cm Zde jsou zařazeni pěvci z čeledi skřivanovitých, vlašťovkovitých, konipasovitých, ťuhýkovitých, pěvuškovitých, pěnicovitých, králíčkovitých, lejskovitých, drozdovitých, skorcovitých a střízlíkovitých. Ilustroval Pavel Procházka. Publikace: Plakát - Ptáci střední Evropy 5. díl (Pěvci 1) - neuveden....