Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pitko pro ptaky do zahrady zapich

Nalezeno:    5 produktů

Zápich pítko pro ptáčky

Tato nevšední dekorace je určená k zabodnutí do trávy nebo květináče na Vaší zahradě nebo chatě. Zápich zároveň slouží jako pítko pro ptáky, které budou létat na Vaší zahradu. Hodí se také jako zajímavý dárek pro někoho, kdo si chce zpestřit svůj trávník doma či na chatě takovou dekorací a zároveň občerstvit ptáky.Rozměry 123x 14 cm

KI Pítko pro ptáky 28x25x8cm

Krásné dekorativní pítko pro ptáčky ocení všichni ptáčkové poletující kolem Vašeho domu. Originální pítko pro ptáčky může navíc posloužit jako stylová dekorace vhodná pro zpestření zahrad a venkovních prostor. Krásný jednoduchý design padne jako ulitý do každé zahrady. Pítko je vyrobené z cementu, je zdobené jedním ptáčkem sedícím na pítku. Touto dekorací můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým. Jistě si místo ve vaší zahradě najde. Rozměry 28x25x8cm....

KI Pítko pro ptáky na noze 14x12cm

Pořiďte si na svou zahradu tuto krásnou a nápaditou dekoraci v podobě pítka pro ptáčky na noze ve světlé barvě. Umístit jí můžete snadno do kterékoliv části vaší zahrady nebo terasy. Díky své barevné kombinaci se vám bude hodit skoro kamkoliv. Jednoznačně zaujme a doplní atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Stejně dobře může také sloužit jako milý dárek pro někoho blízkého. Rozměry 14x12cm.

KI Pítko pro ptáky creme Provedení: A

Pořiďte si na svou zahradu tuto krásnou a nápaditou dekoraci v podobě pítka pro ptáčky v krémové barvě. Umístit jí můžete snadno do kterékoliv části vaší zahrady nebo terasy. Díky své barevné kombinaci se vám bude hodit skoro kamkoliv. Jednoznačně zaujme a doplní atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Stejně dobře může také sloužit jako milý dárek pro někoho blízkého. Rozměry sdělíme na vyžádání. DVA DRUHY.

KI Pítko pro ptáky creme Provedení: B

Pořiďte si na svou zahradu tuto krásnou a nápaditou dekoraci v podobě pítka pro ptáčky v krémové barvě. Umístit jí můžete snadno do kterékoliv části vaší zahrady nebo terasy. Díky své barevné kombinaci se vám bude hodit skoro kamkoliv. Jednoznačně zaujme a doplní atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Stejně dobře může také sloužit jako milý dárek pro někoho blízkého. Rozměry sdělíme na vyžádání. DVA DRUHY.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: