Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pitko pro ptaky do zahrady zapich

Nalezeno:    5 produktů

Zápich pítko pro ptáčky

Tato nevšední dekorace je určená k zabodnutí do trávy nebo květináče na Vaší zahradě nebo chatě. Zápich zároveň slouží jako pítko pro ptáky, které budou létat na Vaší zahradu. Hodí se také jako zajímavý dárek pro někoho, kdo si chce zpestřit svůj trávník doma či na chatě takovou dekorací a zároveň občerstvit ptáky.

Pítko pro ptáky Elfí víla na lavičce

Překrásný doplněk do zahrady. Klidné útočiště pro vaše opeřené přátele a zároveň pohádková dekorace do vaší zahrady. Zasněná elfí dívka drží v ruce mísu ve tvaru květu – ideální jako pítko nebo koupel pro ptáky. Vyrobeno z krémově bílého umělého kamene (v zimním období doporučujeme chránit před deštěm a mrazem). Velmi kvalitní zpracování s mnoha detaily. Rozměry (D x Š x V): cca 45 x 39 x 65 cm. Upozornění: Vzhledem k rozměrům nebo váze nezasíláme tento výrobek na výdejní místo! Způsob dopr...

Kolouch Import Pítko pro ptáky 28x25x8cm

Krásné dekorativní pítko pro ptáčky ocení všichni ptáčkové poletující kolem Vašeho domu. Originální pítko pro ptáčky může navíc posloužit jako stylová dekorace vhodná pro zpestření zahrad a venkovních prostor. Krásný jednoduchý design padne jako ulitý do každé zahrady. Pítko je vyrobené z cementu, je zdobené jedním ptáčkem sedícím na pítku. Touto dekorací můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým. Jistě si místo ve vaší zahradě najde. Rozměry 28x25x8cm....

Kolouch Import Pítko pro ptáky creme Provedení: A

Pořiďte si na svou zahradu tuto krásnou a nápaditou dekoraci v podobě pítka pro ptáčky v krémové barvě. Umístit jí můžete snadno do kterékoliv části vaší zahrady nebo terasy. Díky své barevné kombinaci se vám bude hodit skoro kamkoliv. Jednoznačně zaujme a doplní atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Stejně dobře může také sloužit jako milý dárek pro někoho blízkého. Rozměry sdělíme na vyžádání. DVA DRUHY.

Kolouch Import Pítko pro ptáky creme Provedení: B

Pořiďte si na svou zahradu tuto krásnou a nápaditou dekoraci v podobě pítka pro ptáčky v krémové barvě. Umístit jí můžete snadno do kterékoliv části vaší zahrady nebo terasy. Díky své barevné kombinaci se vám bude hodit skoro kamkoliv. Jednoznačně zaujme a doplní atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Stejně dobře může také sloužit jako milý dárek pro někoho blízkého. Rozměry sdělíme na vyžádání. DVA DRUHY.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: