Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pitko pro ptaky do zahrady zapich

Nalezeno:    3 produkty

Pítko pro ptáky Elfí víla na lavičce

Překrásný doplněk do zahrady. Klidné útočiště pro vaše opeřené přátele a zároveň pohádková dekorace do vaší zahrady. Zasněná elfí dívka drží v ruce mísu ve tvaru květu – ideální jako pítko nebo koupel pro ptáky. Vyrobeno z krémově bílého umělého kamene (v zimním období doporučujeme chránit před deštěm a mrazem). Velmi kvalitní zpracování s mnoha detaily. Rozměry (D x Š x V): cca 45 x 39 x 65 cm. Upozornění: Vzhledem k rozměrům nebo váze nezasíláme tento výrobek na výdejní místo! Způsob dopr...

KI Pítko pro ptáky creme Provedení: A

Pořiďte si na svou zahradu tuto krásnou a nápaditou dekoraci v podobě pítka pro ptáčky v krémové barvě. Umístit jí můžete snadno do kterékoliv části vaší zahrady nebo terasy. Díky své barevné kombinaci se vám bude hodit skoro kamkoliv. Jednoznačně zaujme a doplní atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Stejně dobře může také sloužit jako milý dárek pro někoho blízkého. Rozměry sdělíme na vyžádání. DVA DRUHY.

KI Pítko pro ptáky creme Provedení: B

Pořiďte si na svou zahradu tuto krásnou a nápaditou dekoraci v podobě pítka pro ptáčky v krémové barvě. Umístit jí můžete snadno do kterékoliv části vaší zahrady nebo terasy. Díky své barevné kombinaci se vám bude hodit skoro kamkoliv. Jednoznačně zaujme a doplní atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Stejně dobře může také sloužit jako milý dárek pro někoho blízkého. Rozměry sdělíme na vyžádání. DVA DRUHY.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: