Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pioneer dj e 1500

Nalezeno:    3 produkty

Pioneer DJE-1500-K černá

Sluchátka do uší, uzavřená, DJ, kmitočtový rozsah 6-20 000Hz, 9,4mm měniče, impedance 22 Ohm, 300mW, 105dB, pozlacený konektor, kabel 1.6m Připojte sluchátka Pioneer DJE-1500 pro diskžokeje k přenosnému zařízení a můžete i na cestách monitorovat a připravovat hudební sety. S dynamickým 9,4 mm měničem produkují profesionální sluchátka DJE-1500 nezkreslený zvuk v celém frekvenčním rozsahu s hlubokými basy a jasnými středními a vysokými frekvencemi. Sluchátka jsou maximálně všestranná, s ...

Pioneer DJ HDJ-C70

DJ sluchátka HDJ-C70 disponují 40 mm měniči s clonou a neodymovými magnety, CCAW cívkou a vysokou odolností proti zkreslení, díky čemuž nabízí velmi přesné a čisté zvukové podání. Zvuková komora převzatá z modelu HDJ-1500 zajišťuje výbornou izolaci okolních ruchů a nechybí ani o devadesát stupňů otočné náušníky pro potřeby monitoringu.

Aprende espańol con ... Nivel 1 (A1) La casa de los sustos -...

Anotace: Jednoduchá španělská četba s poslechovým CD je určena pro mladší školní věk nabízí zpracované příběhy z filmových pláten a televize (úroveň 1) - napínavý příběh o záhadném domě od slavného Stevena Spielberga Popis: De la mano de Steven Spielberg nos llega esta historia animada de suspense-ficción. Es la noche de los muertos vivientes, pero este ano nuestro protagonista no saldrá a la búsqueda de caramelos. DJ está convencido de que la casa del otro lado de la calle dispone de vida prop...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: