Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pilovi platek na nerez

Nalezeno:    8 produktů

Makita B-07250 pilky HM na nerez 152mm 2ks/bal

HM plátek do pily ocasky vhodný pro řezání oceli a nerezu. Délka 150mm. Balení 2 ks.

Nůž kuchyňský nerez/UH pilka CHLEBÍK ORION

Nůž se zubatým ostřím je skvělý na krájení čerstvého pečiva, ovoce i zeleniny. Výborně s ním ukrojíte plátek čerstvé veky na chlebíčky, plátky rohlíků na jednohubky i krajíc chleba. Skvěle roztírá máslo i pomazánky. Materiál: nerezová ocel, plastová rukojeť. Rozměry: délka čepele 13 cm, celková délka 22 cm.

Tenderizér na maso

Tenderizer položte na plátek syrového masa, zatlačte na rukojeť a tento postup opakujte po celé ploše steaku. Materiál: plast, nerez. Rozměry: půměr. 5 cm, výška 19 cm.

Tenderizér ORION

Tanderizér - vynikající pomocník při přípravě šťavnatých steaků, zvláční všechny druhy červeného masa. Tenderizer položte na plátek syrového masa, zatlačte na rukojeť a tento postup opakujte po celé ploše steaku. Materiál: plast, nerez. Rozměry: pr. 5 cm, v. 19 cm.

Atomizér OBS Engine Mini 23mm, 3,5ml - stříbrný

MINI VERZE JEDNOHO Z MIMOŘÁDNÝCH ATOMIZÉRŮ ROKU 2016 – ENGINE Osobně považujeme OBS Engine za produkt roku. A také tak trošku šetříme čas a okopírovali jsme sem i jeho popis, který jsme jen zrevidovali. Jedná se totiž o stejný...

Atomizér OBS Engine Nano 25mm, 5,3ml Barva: stříbrná

ENGINE NANO pro jednu spirálku Firma OBS přinesla koncem roku 2016 jeden z mimořádných atomizérů – Engine. Evoluce se však nedá zastavit. Tato inovovaná verze OBS Engine pro jednu spirálku má vylepšený průtah vzduchu, který spirálku ofukuje z bočních stran a tím zaručí ještě lepší podání chuti a chlazení kotelny. Pozn: Proč se výrobce odhodlal tento atomizér pojmenovat Nano a přitom zachovat původí velikost nám také nejde do hlavy. Uno by možná dávalo větší smysl. St...

Atomizér OBS Engine Nano 25mm, 5,3ml Barva: černá

ENGINE NANO pro jednu spirálku Firma OBS přinesla koncem roku 2016 jeden z mimořádných atomizérů – Engine. Evoluce se však nedá zastavit. Tato inovovaná verze OBS Engine pro jednu spirálku má vylepšený průtah vzduchu, který spirálku ofukuje z bočních stran a tím zaručí ještě lepší podání chuti a chlazení kotelny. Pozn: Proč se výrobce odhodlal tento atomizér pojmenovat Nano a přitom zachovat původí velikost nám také nejde do hlavy. Uno by možná dávalo větší smysl. St...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: