Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Permanentni fix

Nalezeno:    8 produktů

Permanentní fix šíře stopy 1 mm na cd a dvd

Popisovač určený především k popisování CD a DVD. Permanentní inkoust na alkoholové bázi. Válcový hrot, šíře stopy 1 mm,

Fix na cd a dvd Centropen

Liner určený především k popisování CD a DVD. Permanentní inkoust na alkoholové bázi. Jemný plastický hrot, šíře stopy 0,6 mm. Stopu písma lze odstranit CD/DVD korektorem.

Fix na výrobu plošných spojů Edding 141 - 0,6mm

Popis:Popisovač OHP s kulatým hrotem, permanentní inkoust odolný proti vodě, barvy 001 - 008. Tloušťka čáry cca 0.6 mm.140 F/4 S 4 kusová sada, b arvy 001 - 004,140 F/6 S 6 kusová sada, b arvy 001 - 004, 006, 007,140 F/8 S 8 kusová sada, b arvy 001 - 008.

Hnědý permanentní popisovač OHP šíře stopy 0,4 mm Lumocolor 313 S, Staedtler

šířka stopy: 0,4 mmuniverzální, pro většinu povrchůvhodné pro zpětnou projekcipro popis CD, DVDsvětlostálé, voděodolné, odolné proti rozmazánínevysychajícíplnitelnýrychleschnoucí, proto vhodný pro levákyautomatické vyrovnání tlaku brání, aby nedošlo k úniku inkoustu na palubě letadla Permanentní popisovač na neporézní materiály.Po zaschnutí je fix velmi odolný proti vodě, oděru i teplotě 100˚C.Popisovač Centropen použijte na...

Richter Visací zámek Love

Litinový zámek s originálním barevným potiskem a prostorem pro vepsání jmen v blistru. Třmen je jištěný ve dvouch bodech. Jeho zamykání je velice jednoduché, bez klíče - pouze zatlačením třmenu.Balení obsahuje 2 ks klíčů a permanentní černý fix.

Richter Visací zámek Heart

Litinový zámek s originálním barevným potiskem a prostorem pro vepsání jmen v blistru. Třmen je jištěný ve dvouch bodech. Jeho zamykání je velice jednoduché, bez klíče - pouze zatlačením třmenu.Balení obsahuje 2 ks klíčů a permanentní černý fix.

UV značkovač SAFESCAN 20, 1 ks

UV fix, kterým můžete psát na každý povrch, je ideální k označení mnoha cenných věcí, jakou jsou například telefony, laptopy atd. Permanentní UV fix ideální pro označení cenných věcí Používaný inkoust je téměř neviditelný při aplikaci a po zaschnutí je viditelný pouze pod UV světlem Inkoust je dlouhotrvající Technické parametry Obsah inkoustu [ml] 4 Přibližný po...

Bioster RESCUE - balíček první pomoci při náhlém porodu

Rescue – Náhlý porod obsahuje vybavení pro případ náhlého porodu mimo nemocnici. Pomůcky pro matku a dítě jsou odděleny. Set je obzvláště vhodný do auta pro těhotné ženy. Složení: I. Balíček pro matku 1 ks podložka pod rodičku 60 x 60 cm 1 ks fyziologický roztok 250 ml 1 bal. á 5 ks komprese sterilní 10 x 10cm 1 ks gáza vinutá, sterilní - 7 x 9 cm 2 ks vložkaPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: