Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paskovaci stroj

Nalezeno:    16 produktů

Páskovací stroj TP 202

Páskovací stroj TP 202 je poloautomatické stolní páskovací zařízení pro páskování balíků a produktů libovolných velikostí, které je možné umístit na pracovní plochu páskovače. Tato páskovačka je schopná provést až 30 páskovacích cyklů za minutu.

Páskovací stroj TP-702-59

Automatický páskovací stroj TP-702-59 Mercury je páskovací zařízení pro úzké pásky se zvýšenou rychlostí páskovacího cyklu. Mercury je spolehlivý páskovací stroj za vynikající cenu.

Páskovací stroj TP-601-D

Páskovací stroj TRANSPAK TP-601-D Tauris je robustní páskovací zařízení s automatickým zaváděním pásky kolem produktu, elektronickým řízením páskovacího cyklu. Páskovací stroj Tauris je řešení pro každý rozpočet.

Páskovací stroj TP 202 L- snížený

Páskovací stroj TP-202-L je snížený poloautomatický páskovací stůl pro páskování těžkých produktů s ručním zaváděním pásky. Tento páskovací stroj zapáskuje jakýkoli produkt, který lze položit na desku stroje.

Páskovací stroj TP-201-Y - boční

Páskovací stroj TP-201-Y je poloautomatické páskovací zařízení s bočním svařováním. Díky bočnímu agregátu padají provozní nečistoty mimo tělo stroje.

Páskovací stroj TP-6000, 850 x 600 mm

Páskovací stroj TP-6000 s rámem o světlém rozměru 850(š) x 600(v) mm je ekonomické páskovací zařízení pro široké PP pásky s automatickým zaváděním pásky kolem produktu. Páskovací stroj TP-6000 je bezkonkurenční v poměru kvalita cena.

Zapůjčení - Páskovací stroj s rámem 850 x 600 mm

Páskovací stroj TP-6000 s rámem o rozměru 850 x 600 mm k zapůjčení. Jedná se o ekonomické páskovací zařízení na PP polypropylénovou vázací pásku šíře 8 - 15.5 mm. Stroj automaticky zavádí pásku kolem produktu a páskovací cyklus je možné spouštět tlačítkem nebo automatickým čidlem. Stroj byl uveden do provozu v roce 2016.

Páskovací stroj YouPack KZBD pro PP pásky, poloautomatický, snížený

Snížený poloautomatický páskovač plastových PP pásek YouPack KZBD s ručním zaváděním pásky a venkovním zásobníkem. Tento poloautomatický páskovač zapáskuje jakoukoliv krabici, kterou lze položit na pracovní desku stroje, a to za velice krátký čas - 1,5 sekundy.  Po zapnutí zařízení je v mžiku připraveno ke svařování. Už za 5 vteřin od zapnutí lze svařovat pásek. Krabici s páskovaným zbožím obsluha položí na kovovou pracovní desku k zarážkám a obepne...

Zapůjčení - Rámové páskovací zařízení MOSCA RO-MP-2

Páskovací rámové zařízení MOSCA RO-MP-2 s rámem 400 x 500 mm je plně funkčí repasovaný páskovací stroj pro páskování 12 mm PP vázací páskou. Rok výroby 1996.

Páskovací bezsponkový poloautomat MINIPACK 206

Má široké uplatnění, lze jej použít na páskování (PP páskou) kartonů, bankovek, tiskovin, ale i předmětů jako je nábytek, může být použit na páskování kruhových předmětů např. hadic, kabelů, veloplášťů apod. K hlavním přednostem tohoto stroje patří jednoduchá obsluha i údržba, spolehlivost a univerzální použití. Stroj pracuje s páskou šíře 5,5 až 15 mm na návinu s dutinkou o vnitřním průměru 200 mm. Stroj je vybaven v základním provedení elektromagnetickou spojkou krokování cyklů. Utahovací síl...

Páskovač palet PALMATIC TP 202 MH

Páskovač palet PALMATIC TP 202 MH je praktické mobilní zařízení pro namáhavé horizontální páskování palet. Páskovací stroj je vhodný pro páskování přepravek s ovocem a zeleninou, páskování betonových bloků a kartonových krabic na paletě.

Páskovač palet PALMATIC TP 202 MHB

Páskovač palet PALMATIC TP-202 MHB je praktické mobilní zařízení pro namáhavé horizontální páskování palet. Páskovací stroj je vhodný pro páskování přepravek s ovocem a zeleninou, páskování betonových bloků a kartonových krabic na paletě. Bateriově poháněná verze.

Vertikální páskovač palet TP-502 MV

Páskovač palet GENESIS TP-502 MV je mobilní zařízení, které odstraňuje nutnost ručního provlékání nebo prohazování pásky pod paletou díky sklopnému bajonetu pro vedení pásky. Páskovací stroj provede 1 úvazek za 18 sekund.

Napínač - Páskovač TP 206 poloautomat

Poloautomatický páskovací stroj TP-206 má široké uplatnění, lze jej použít na páskování (PP páskou) kartonů, bankovek, tiskovin, ale i předmětů jako je nábytek, může být použit na páskování kruhových předmětů např. hadic, kabelů, veloplášťů apod. K hlavním přednostem tohoto páskovacího stroje patří: jednoduchá obsluha i údržba vynikající poměr cena/výkon spolehlivost univerzální použití široké uplatnění mechanicky regulovatelná utahovací síla (na objed...

Poloautomatický páskovač plastových PP pásek YouPack KZB

Stolní poloautomatický páskovač plastových PP pásek YouPack KZB s vnitřním uložištěm odvíjené cívky s vázacím páskem s ručním zaváděním pásky. Tento poloautomatický páskovač zapáskuje jakoukoliv krabici, kterou lze položit na pracovní desku stroje, a to za velice krátký čas - 1,5 sekundy.  Páskovací stroj se skládá z mohutného kovového šasi, uvnitř kterého se skrývá bytelné ústrojí s velice nízkou mírou poruchovosti a opotřebení, s n...

Automatický páskovač palet UNIPACK TP-703

Automatický páskovač palet UNIPACK TP-703 je robustní páskovací zařízení určené pro poloautomatické i automatické páskování palet . Stroj páskuje paletizované zboží, europalety, anglické palety, půlpalety a další až do výšky 2850 mm. Pro slevu a bližší informace o produktu prosím kontaktujte svého regionálního prodejce.