Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pasante kondom trim 1ks

Nalezeno:    9 produktů

Kondom - Pasante Trim

Menší než ostatní běžné kondomy. Jsou především pro muže, kteří trpí problémy s vyvlékáním klasického kondomy nebo jeho nedostatečným uchycením během styku. Kondomy jsou lubrikované nespermicidním silikonovým lubrikantem.

Kondom - Pasante borůvka 1ks

Kondomy Pasante Borůvka jsou jemně lubrikované, tónované a aromatizované vůní borůvek. Příchuť borůvek ocení především ženy při orálním milování. Všechny kondomy jsou elektronicky testované. ...

Kondom - Pasante jahoda 1ks

Kondomy Pasante Jahoda jsou tónované do červené barvy, jemně lubrikované a aromatizované vůní jahod. Příchuť jahod ocení především ženy při orálním milování. Všechny kondomy jsou elektronicky testované. Šířka:

Kondom - Pasante naturelle 1ks

Pasante Naturelle kondomy mají upravený tvar pro ještě větší požitek z milování. Lubrikované silikonovým olejem. Šířka: 52 mm Délka: 180 mm

Kondom - Pasante sensitive 1ks

Kondomy Pasante Sensitive jsou vyrobeny z velmi jemného a tenčího latexu, který zachovává výhody velmi vysoké bezpečnosti kondomu a dokonalou citlivost. Tenčí až o 25%, než běžné latexové kondomy. Poskytují výiímečně smyslný zážitek...

Kondom - Pasante Halo 1ks

Kondomy Pasante Halo jsou maximálně kvalitní kondomy. Halo jsou velice oblíbené, protože mají neobvyklý vzhled. Jejich obal je kulatý a velice jednoduše je otvírá. Kondomy jsou lubrikované a elektronicky testované.

Kondom - Pasante regular 1ks

Pasante Regular je klasický kondom lubrikovaný gelem na vodní bázi zakončený rezervoárem. Šířka: 52 mm Délka: 190 mm

Kondom - Pasante extra safe 1ks

Kondomy lubrikované silikonovým olejem z přírodního latexu s rezervoárem. Stěny mají více zesílené a lubrikované, těmito vlastnosmi zaručují maximální ochranu.Jedná se o speciálně navržené zesílené kondomy od společnosti Pasante.

Kondom - Pasante King Size 1ks

Kondomy Pasante King size pro ty, co jsou obdařeni královskou velikostí. Velikost XXL pro nadprůměrně vybavené muže. Mají anatomický tvar, který se plně přizpůsobí vašemu nádobíčku a umožňuje pohodlné nasazení. Nezbytností, které tyto kondomy oplývají, je i lubrikace kvalitním nespermicidním lubrikantem. Všechny kondomy jsou elektronicky testované.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: