Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pasante kondom trim 1ks

Nalezeno:    19 produktů

Kondom - Pasante Trim

Menší než ostatní běžné kondomy. Jsou především pro muže, kteří trpí problémy s vyvlékáním klasického kondomy nebo jeho nedostatečným uchycením během styku. Kondomy jsou lubrikované nespermicidním silikonovým lubrikantem.

Kondom - Pasante large 1ks

Pasante Large jsou širší než klasické Pasante kondomy při minimální tloušťce pláště jen 0,065 mm!.Vhodné pro vybavenější muže. Kondomy jsou lubrikovány kvalitním nespermicidním silikonovým lubrikantem. Pohodlí je důležité a při sexu ...

Kondom - Pasante borůvka 1ks

Kondomy Pasante Borůvka jsou jemně lubrikované, tónované a aromatizované vůní borůvek. Příchuť borůvek ocení především ženy při orálním milování. Všechny kondomy jsou elektronicky testované. ...

Kondom - Pasante naturelle 1ks

Pasante Naturelle kondomy mají upravený tvar pro ještě větší požitek z milování. Lubrikované silikonovým olejem. Šířka: 52 mm Délka: 180 mm

Kondom - Pasante sensitive 1ks

Kondomy Pasante Sensitive jsou vyrobeny z velmi jemného a tenčího latexu, který zachovává výhody velmi vysoké bezpečnosti kondomu a dokonalou citlivost. Tenčí až o 25%, než běžné latexové kondomy. Poskytují výiímečně smyslný zážitek...

Kondom - Pasante jahoda 1ks

Kondomy Pasante Jahoda jsou tónované do červené barvy, jemně lubrikované a aromatizované vůní jahod. Příchuť jahod ocení především ženy při orálním milování. Všechny kondomy jsou elektronicky testované. Šířka:

Kondom - Pasante Halo 1ks

Kondomy Pasante Halo jsou maximálně kvalitní kondomy. Halo jsou velice oblíbené, protože mají neobvyklý vzhled. Jejich obal je kulatý a velice jednoduše je otvírá. Kondomy jsou lubrikované a elektronicky testované.

Kondom - Pasante regular 1ks

Pasante Regular je klasický kondom lubrikovaný gelem na vodní bázi zakončený rezervoárem. Šířka: 52 mm Délka: 190 mm

Pasante kondom Ribbed 1ks - proužkované

Pasante Ribbed kondom obsahuje proužky dráždící partnerku během styku. Lubrikované silikonovým olejem.

Pasante kondom Large 1ks - široké

Pasante Large jsou širší než klasické Pasante kondomy. Vhodné pro vybavenějších muže. Lubrikované silikonovým olejem.

Pasante kondom Dotted 1ks - vroubkované

Pasante Dotted kondomy s vroubky dráždící ženu při milování. Lubrikované silikonovým olejem.

Pasante kondom Blueberry 1ks - borůvkové

Pasante Blueberry jsou aromatizované vůní borůvek, barevné, lubrikované a vhodné i na orální sex. 100% elektronicky testováno.

Kondom - Pasante extra safe 1ks

Kondomy lubrikované silikonovým olejem z přírodního latexu s rezervoárem. Stěny mají více zesílené a lubrikované, těmito vlastnosmi zaručují maximální ochranu.Jedná se o speciálně navržené zesílené kondomy od společnosti Pasante.

Pasante kondom Tropical 1ks - tropické

Mix lubrikovaných, aromatizovaných a obarvených kondomů: Mango, ananas a kokos. 100% elektronicky testováno.

Pasante kondom Strawberry Crush 1ks - jahodové

Pasante Strawberry Crush jsou aromatizované vůní jahod, barevné a vhodné i na orální sex.

Pasante kondom Mint Tingle 1ks - mátové

Pasante Mint jsou aromatizované vůní máty, barevné, lubrikované a vhodné i na orální sex. 100% elektronicky testováno.

Pasante kondom Extra Safe 1ks - zesílené

Pasante Extra Safe jsou téměř dvakrát silnější než běžné kondomy. Vhodné hlavně pro divoký sex bez zábran. Extra lubrikované a zesílené pro ještě větší bezpečnost.

Pasante kondom Warming Sensation 1ks - hřející

Proužkované kondomy jsou lubrikované z obou stran hřejivým lubrikantem pro ještě intenzivnější prožitek z milování. 100% elektronicky testováno.

Kondom - Pasante King Size 1ks

Kondomy Pasante King size pro ty, co jsou obdařeni královskou velikostí. Velikost XXL pro nadprůměrně vybavené muže. Mají anatomický tvar, který se plně přizpůsobí vašemu nádobíčku a umožňuje pohodlné nasazení. Nezbytností, které tyto kondomy oplývají, je i lubrikace kvalitním nespermicidním lubrikantem. Všechny kondomy jsou elektronicky testované.