Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paruky elza a anna

Nalezeno:    9 produktů

AG design Fototapeta Elza, Anna a Olaf na bruslích 202 x 90 cm

Fototapeta s originálním motivem, vysokou kvalitou tisku a kvalitním materiálem. AG-Design Fototapeta Elza, Anna a Olaf na bruslích 202 × 90 cm je 100% šetrná k životnímu prostředí, neobsahuje škodlivé látky, neshromažďuje prach a vlhkost a je vhodná i pro děti a alergiky. Snadná instalace. Lepidlo součástí balení. Vyrobeno v EU.

AG design Fototapeta Elza a Anna v podzimním větru 202 x 90 cm

Fototapeta s originálním motivem, vysokou kvalitou tisku a kvalitním materiálem. AG-Design Fototapeta Elza a Anna v podzimním větru 202 × 90 cm je 100% šetrná k životnímu prostředí, neobsahuje škodlivé látky, neshromažďuje prach a vlhkost a je vhodná i pro děti a alergiky. Snadná instalace. Lepidlo součástí balení. Vyrobeno v EU.

AG design Fototapeta Elza, Anna a Olaf na horské cestě 202 x 90 cm

Fototapeta s originálním motivem, vysokou kvalitou tisku a kvalitním materiálem. AG-Design Fototapeta Elza, Anna a Olaf na horské cestě 202 × 90 cm je 100% šetrná k životnímu prostředí, neobsahuje škodlivé látky, neshromažďuje prach a vlhkost a je vhodná i pro děti a alergiky. Snadná instalace. Lepidlo součástí balení. Vyrobeno v EU.

Disney by Arnetta dívčí sandály Frozen 24 fialová

Stylové sandálky FROZEN si oblíbí každá malá holčička. Na nártu je Anna a Elza z populární Disney pohádky FROZEN a pásky zdobí drobné kvítky. Sandálky jsou vhodné na výletování, do města, ale i třeba jako přezůvky.

Disney by Arnetta dívčí sandály Frozen 24 fialová

Stylové sandálky FROZEN si oblíbí každá malá holčička. Jemné kvítky zdobí celou botičku. Na špičce je Anna a Elza z populární Disney pohádky FROZEN. Botičky jsou vhodné na výletování, do města ale i třeba jako přezůvky.

Ľadové kráľovstvo 2 (SK) - DVD

Elsa, Anna, Olaf, Kristoff a Sven v dlhoočakávanom pokračovaní úspešnej animovanej komédie štúdia Disney. Prečo sa Elsa narodila s magickými schopnosťami? Odpoveď na túto otázku ju láka, zároveň však ohrozuje jej kráľovstvo. Spolu s Annou, Kristoffom, Olafom a Svenom sa vydávajú na pozoruhodnú a nebezpečnú cestu. Vo filme Ľadové kráľovstvo sa Elza obávala, či jej schopnosti nie sú pre svet príliš mocné a nebezpečné. V Ľadovom kráľovstve 2 musí dúfať, že sú dostatočné......

MFP 5300987 omalovánky A4 Disney (Frozen)

Dětské omalovánky MFP Frozen od Walt Disney. Udělejte si pohodové odpoledne s dětmi a vybarvěte si omalovánku. Vybarvování obrázků pomůže rozvíjet řadu schopností a dovedností, zejména má velký vliv na jemnou motoriku ruky. Nezapomeňte si koupit i pastelky a ořezávátko. Formát: A4 Papír: 80 g Počet předloh k vymalování: 8 (princezna Anna, Elza, sněhulák Olaf, Krištoff, sob Sven) Desky omalovánek: 280 g papíru s laminem Varování: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malý...

Omalovánky MFP A4 Disney (Frozen)

Dětské omalovánky MFP Frozen od Walt Disney. Udělejte si pohodové odpoledne s dětmi a vybarvěte si omalovánku. Vybarvování obrázků pomůže rozvíjet řadu schopností a dovedností, zejména má velký vliv na jemnou motoriku ruky. Nezapomeňte si koupit i pastelky a ořezávátko. Formát: A4 Papír: 80 g Počet předloh k vymalování: 8 (princezna Anna, Elza, sněhulák Olaf, Krištoff, sob Sven) Desky omalovánek: 280 g papíru s laminem Varování: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých...

CLEMENTONI - Puzzle s rámem 60ks Frozen2

Clementoni puzzle s rámem 60ks Frozen2 Toto puzzle může být super volbou pro holčičky, které jsou Fanynkami Disney pohádky Ledové království, protože na šedesát dílné puzzle obraze je viditelná Anna, Elza, Kristoff, Sven a vždy vtipný sněhulák Olaf. Po sestavení obraz může být vybaven rámem, což je součástí soupravy, takže hotový puzzle obraz může být vyvěšen na stěnu kterékoli místnosti. Puzzle dílky Clementoni mohou být snadno sestaveny, tyto prvky perfektně zapadají, zatímco díky nekompromis...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: