Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Parkovaci asistent steelmate pts800v7

Nalezeno:    37 produktů

Parkovací asistent Steelmate PTS810V10

Parkovací asistent Steelmate s 8 snímači klasické nebo zápustné variantě, černé barvy a LCD displejem s akustickou signalizací určený pro instalaci do předního a zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS810V7

Parkovací asistent Steelmate PTS810V7 s 8 snímači černé, bílé nebo stříbrné barvy, klasické nebo zápustné snímače, LCD displej s číselným ukazatelem a grafickou signalizací, pro instalaci do předního a zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX BLACK

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX se 4 snímači černé matné barvy a akustickou signalizací určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX SILVER

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX se 4 snímači stříbrné barvy a akustickou signalizací určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX WHITE

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX se 4 snímači bílé barvy a akustickou signalizací určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 BTI

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 BTI se 4 zápustnými snímači černé barvy, akustickou signalizací a LED displejem, určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 WHITE

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 se 4 snímači bílé barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 BTI

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 se 4 zápustnými snímači černé barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 INT

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 se 4 zápustnými snímači černé barvy s průměrem 25 mm, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 BLACK

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 BLACK se 4 snímači černé barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 SILVER

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 SILVER se 4 snímači stříbrné barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 WHITE

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 WHITE se 4 snímači bílé barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 INT

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 se 4 zápustnými snímači černé barvy s průměrem 25 mm, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 BLACK

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 BLACK se 4 snímači černé barvy, akustickou signalizací a LCD displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 SILVER

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 SILVER se 4 snímači stříbrné barvy, akustickou signalizací a LCD displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 WHITE

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 WHITE se 4 snímači bílé barvy, akustickou signalizací a LCD displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 BLACK

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 se 4 snímači černé matné barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 SILVER

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 se 4 snímači stříbrné barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX BTI SILVER

Parkovací asistent Steelmate se 4 zápustnými snímači stříbrné barvy a akustickou signalizací, určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX BTI WHITE

Parkovací asistent Steelmate se 4 zápustnými snímači bílé barvy a akustickou signalizací, určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M5-F

Parkovací asistent Steelmate se 4 snímači černé, bílé nebo stříbrné barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do předního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 BTI WHITE

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 se 4 zápustnými snímači bílé barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 BTI WHITE

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 BTI WHITE se 4 zápustnými snímači bílé barvy, akustickou signalizací a LED displejem, určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 BTI SILVER

Parkovací asistent Steelmate PTS410M8 BTI SILVER se 4 zápustnými snímači stříbrné barvy, akustickou signalizací a LED displejem, určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS810M7M8 stříbrné snímače

Parkovací asistent Steelmate s 8 snímači stříbrné barvy, dva LED displeje s číselným dvojbarevným ukazatelem a akustickou signalizací určený pro instalaci do předního a zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS810M7M8 černé matné snímače

Parkovací asistent Steelmate s 8 snímači černé matné barvy, dva LED displeje s číselným dvojbarevným ukazatelem a akustickou signalizací určený pro instalaci do předního a zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 BTI BLACK

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 se 4 zápustnými snímači černé barvy, akustickou signalizací a LCD displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 BTI SILVER

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 se 4 zápustnými snímači stříbrné barvy, akustickou signalizací a LCD displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 BTI WHITE

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 se 4 zápustnými snímači bílé barvy, akustickou signalizací a LCD displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 INT BLACK

Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 se 4 zápustnými snímači černé barvy s průměrem 25 mm, akustickou signalizací a LCD displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX INT BLACK

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX INT se 4 zápustnými snímači černé barvy s průměrem 25 mm a akustickou signalizací určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 BTI SILVER

Parkovací asistent Steelmate PTS410M7 se 4 zápustnými snímači stříbrné barvy, akustickou signalizací a LED displejem určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX OEM BLACK

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX OEM BLACK, 4x nastavitelné černé zápustné senzory 16mm, bzučák s nastavením hlasitosti a výšky tónu. Určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla, doplněn o funkci Antihook a automatickou identifikaci vadného snímače, nastavení citlivosti a učící funkci.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX OEM SILVER

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX OEM SILVER, 4x nastavitelné stříbrné zápustné senzory 16mm, bzučák s nastavením hlasitosti a výšky tónu. Určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla, doplněn o funkci Antihook a automatickou identifikaci vadného snímače, nastavení citlivosti a učící funkci.

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX OEM WHITE

Parkovací asistent Steelmate PTS410EX OEM WHITE, 4x bílé nastavitelné zápustné senzory 16mm, bzučák s nastavením hlasitosti a výšky tónu. Určený pro instalaci do zadního nárazníku vozidla, doplněn o funkci Antihook a automatickou identifikaci vadného snímače, nastavení citlivosti a učící funkci.

Parkovací asistent s kamerou Steelmate PTSV404-V039

<span style="color: rgb(113, 120, 125); font-family: helvetica, sans-serif; line-height: 18px; text-align: justify;">Parkovací asistent STEELMATE se 4 snímači, parkovací kamerou a 3" TFT displejem. Barevná kamera pro povrchovou montáž s úhlem pohledu 100° určená pro instalaci do zadní části vozidla.</span>

Parkovací asistent s kamerou Steelmate PTSV404-V037

<span style="color: rgb(113, 120, 125); font-family: helvetica, sans-serif; line-height: 18px; text-align: justify;">Parkovací asistent STEELMATE se 4 snímači, parkovací kamerou a 3" TFT displejem. Barevná kamera s úhlem pohledu 100° určená pro instalaci do zadního nárazníku.</span>