Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pantofle vans slide on cerna

Nalezeno:    15 produktů

Vans Slide On

Popis zboží Pánské pantofle Vans Slide On Stylové a především komfortní pantofle Vans Slide On jsou vyrobené z odolného, lehkého polyuretanu, mají měkkou rychleschnoucí podšívku a široký pásek přes nárt.  

Více informací
od 550 Kč
Koupit nejlevněji

Adidas Duramo Slide

Duramo Slide jsou sportovní pantofle z kolekce adidas. Pantofle jsou určeny jak pro muže, tak pro ženy, co mají rádi sportovní a kvalitní obuv. Jsou jednoduchého vzhledu a vyrobeny jsou z kvalitního syntetického materiálu. Primárně jsou Duramo Slide určeny k vodě a to jak v létě na koupaliště či k moři, tak v zimě do plaveckého bazénu nebo sauny. O komfort a pohodlí se zde stará mezipodešev EVA, který je použit u většiny modelů německé značky. Zda-li jsme Vás zaujali, tak není nic jednoduššího ...

Více informací
od 208 Kč
Koupit nejlevněji

PANTOFLE VANS SLIDE-ON NINTENDO WMS - černá

Model slide-on od značky Vans. Kolekce 2016. Barva černá + bílá. Materiál: polyuretan, syntetická kůže.

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 36

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 36.Další použité barvy: bílá Dámské pantofle značky VANS, získají si vás svým barevným zpracováním a výrazným názvem značky, v létě bez nich nebudete chtít udělat krok, dobře se nosí, noha v nich neklouže, ideální k vodě, do města i na pohodu doma, nezapomeňte si je přibalit do kufru i na dovolenou.

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 37

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 37.Další použité barvy: bílá Dámské pantofle značky VANS, získají si vás svým barevným zpracováním a výrazným názvem značky, v létě bez nich nebudete chtít udělat krok, dobře se nosí, noha v nich neklouže, ideální k vodě, do města i na pohodu doma, nezapomeňte si je přibalit do kufru i na dovolenou.

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 40

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 40.Další použité barvy: bílá Dámské pantofle značky VANS, získají si vás svým barevným zpracováním a výrazným názvem značky, v létě bez nich nebudete chtít udělat krok, dobře se nosí, noha v nich neklouže, ideální k vodě, do města i na pohodu doma, nezapomeňte si je přibalit do kufru i na dovolenou.

Vans Dřeváky MN SLIDE-ON - Černá

Vans Dřeváky MN SLIDE-ON Černá K dispozici v pánské velikosti. 46,40 1/2,47. Pánské > Boty > Dřeváky Vans

Vans Dřeváky SLIDE-ON - Černá

Vans Dřeváky SLIDE-ON Černá K dispozici v pánské velikosti. 42,40 1/2,44 1/2. Pánské > Boty > Dřeváky Vans

VANS Pánské pantofle Slide-On (Camo) Black/Green 40,5

VANS Pánské pantofle Slide-On (Camo) Black/Green 40,5. Pánské pantofle značky VANS, pohodlný kousek s výrazným názvem značky, v létě bez nich nebudete chtít udělat krok, dobře se nosí, noha v nich neklouže, můžete s nimi vyrazit k vodě, do města nebo je nosit na pohodu doma, nezapomeňte si je přibalit do kufru i na dovolenou.

VANS Pánské pantofle Slide-On (Camo) Black/Green 43

VANS Pánské pantofle Slide-On (Camo) Black/Green 43. Pánské pantofle značky VANS, pohodlný kousek s výrazným názvem značky, v létě bez nich nebudete chtít udělat krok, dobře se nosí, noha v nich neklouže, můžete s nimi vyrazit k vodě, do města nebo je nosit na pohodu doma, nezapomeňte si je přibalit do kufru i na dovolenou.

VANS Pánské pantofle Slide-On (Camo) Black/Green 46

VANS Pánské pantofle Slide-On (Camo) Black/Green 46. Pánské pantofle značky VANS, pohodlný kousek s výrazným názvem značky, v létě bez nich nebudete chtít udělat krok, dobře se nosí, noha v nich neklouže, můžete s nimi vyrazit k vodě, do města nebo je nosit na pohodu doma, nezapomeňte si je přibalit do kufru i na dovolenou.

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 34,5

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 34,5.Další použité barvy: bílá Dámské pantofle značky VANS, získají si vás svým barevným zpracováním a výrazným názvem značky, v létě bez nich nebudete chtít udělat krok, dobře se nosí, noha v nich neklouže, ideální k vodě, do města i na pohodu doma, nezapomeňte si je přibalit do kufru i na dovolenou. ...

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 38,5

VANS Dámské pantofle Slide-On Strawberry Pink VN0A45JQUV61 38,5.Další použité barvy: bílá Dámské pantofle značky VANS, získají si vás svým barevným zpracováním a výrazným názvem značky, v létě bez nich nebudete chtít udělat krok, dobře se nosí, noha v nich neklouže, ideální k vodě, do města i na pohodu doma, nezapomeňte si je přibalit do kufru i na dovolenou. ...