Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Panske hodinky automat

Nalezeno:    14 produktů

Mechanické Megir

Představujeme hodinky s působivým a robustním designem od značky Megir. Přesný a precizní japonský strojek je vsazen do odolného ciferníku, který je vyroben z nerezové oceli. Hodinky disponují zobrazením času, datumu, 24 hodinového režimu a funkcí stopek. Hnědý kožený pásek je prošitý bílou nití. Podrobný popis: * Vodotěsnost 30M (běžné myti rukou, nevhodné pro plavání nebo sprchování). * Vyrobeno z nerezové oceli. * Kvalitní kožený řemínek s tradiční sponou. * Funkce: čas, datum, ...

Více informací
od 1 049 Kč
Koupit nejlevněji

JVD seaplane JS29.2

Pánské hodinky JVD jsou určeny pro všechny, kteří uznávají sportovní styl. Materiál, nejvíce se hodící pro výrobu pouzdra tohoto modelu, je ušlechtilá ocel. Stejně pečlivě je vybrán i materiál řemínku a jeho zapínání. V případě těchto hodinek je to, stejně jako materiál pouzdra, ušlechtilá ocel. Zapínání řemínku zde řeší skládací spona, umožňující jednoduché a žádoucí rozepnutí.Analogový ciferník chrání safírové sklo.O samotný chod hodinek se stará bateriový quartz strojek. Jedná se o poměrně o...

Více informací
od 5 490 Kč
Koupit nejlevněji

Festina Automatic 6846/1

* řemínek: : pravá kůže * tvar pouzdra: : kulaté * barva řemínku/tahu: : hnědá * styl: : módní * typ: : analogové * pouzdro: : ocel * vodotěsnost: : 50 m - sprchování * barva ciferníku: : bílá * sklo: : minerální * typ strojku: : automat - natahování pohybem ruky * záruka: : 3 roky (2 + 1 ZDARMA) * velikost: : velké (šířka 4 - 5,49 cm) * Chronograf: : Žádný chronograf

Více informací
od 6 890 Kč
Koupit nejlevněji

Orient SEL03001B

* Pouzdro: ocel * Ciferník: analogový * Řemínek: ocel * Typ strojku: automat - natahování pohybem * Vodotěsnost: 200M * Sklo: minerální * Luminiscence: ručičky a indexy * Osazení: není * Tvar pouzdra: kulatý * Styl: sportovní * Funkce: Datumovka, Indikátor natažení

Více informací
od 11 300 Kč
Koupit nejlevněji

Festina 16884/2

* pouzdro: ocel * řemínek: ocel * napájení: automat * vodotěsnost: 10 ATM/ 100 m * sklo: minerální * datum: ano * rozměr: 42mm

Více informací
od 6 129 Kč
Koupit nejlevněji

Seiko 5 - automat SSA281K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA291K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s šedým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA293K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s černým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA285K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko se zeleno-béžovým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vašem zápěstí. Hodinky mají průhledné zadní víčko, vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Díky silné luminiscenci ruček i indexů je na ciferník dobře vidět i za špatných světelných podmínek. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA327K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s modrým ciferníkem z řady Seiko 5. Hodinky pohání automatický strojek natahovaný pohybem ruky s rezervou chodu až 41 hodin. Garantovaná denní odchylka je +35 a - 25 sekund. Tuto odchylku hodinky nikdy nepřekročí. Model má šroubovací zadní víčko, které je průhledné a můžete tak pozorovat mechanismus strojku. Průhled je i skrz ciferník a vytváří velice pěkný efekt.

Seiko 5 - automat SSA301K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s tmavě modrým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, průhledné zadní víčko, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Na zápěstí se připínají modrým textilním řemínkem, který je velmi pohodlný a oproti celoocelovému provedení ubírá hodinkám na váze. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA284K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s černým ciferníkem, v celoocelovém provedení, které je upravené zlacením. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou, subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus a silnou luminiscencí ruček i indexů. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA283K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s tyrkysovo-černým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vaší ruce. Hodinky mají vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA285K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko se zeleno-béžovým ciferníkem se stanou důležitým doplňkem na vašem zápěstí. Hodinky mají průhledné zadní víčko, vodotěsnost pro plavání, disponují datumovkou a subciferníkem ukazujícím 24 hodinový cyklus. Díky silné luminiscenci ruček i indexů je na ciferník dobře vidět i za špatných světelných podmínek. Pokud hledáte hezké hodinky japonské kvality, pak si pořiďte značku Seiko.

Seiko 5 - automat SSA329K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s černým ciferníkem z řady Seiko 5. Hodinky pohání automatický strojek natahovaný pohybem ruky s rezervou chodu až 41 hodin. Garantovaná denní odchylka je +35 a - 25 sekund. Tuto odchylku hodinky nikdy nepřekročí. Model má šroubovací zadní víčko, které je průhledné a můžete tak pozorovat mechanismus strojku. Průhled je i skrz ciferník a vytváří velice pěkný efekt. Zajímavým prvkem je dvoubarevná luneta.

Seiko 5 - automat SSA331K1

Klasické pánské automatické hodinky Seiko s černo-oranžovým ciferníkem z řady Seiko 5. Hodinky pohání automatický strojek natahovaný pohybem ruky s rezervou chodu až 41 hodin. Garantovaná denní odchylka je +35 a - 25 sekund. Tuto odchylku hodinky nikdy nepřekročí. Model má šroubovací zadní víčko, které je průhledné a můžete tak pozorovat mechanismus strojku. Průhled je i skrz ciferník a vytváří velice pěkný efekt. Zajímavým prvkem je dvoubarevná luneta.

Candino Classic Automat C4313/A

Pánské hodinky značky Candino vybavené automatickým nátahem strojku nabízí na svém ciferníku ukazatel rezevy chodu a 24 hodinový ciferník. Hodinky jsou osazeny safírovým sklem s lupou pro lepší čitelnost data. Na zápěstí se připevňují hnědým koženým řemínkem. Tento stylový kousek skvěle doladí váš outfit.

Pánské Dunlop hodinky DUN-137-G02

Výrobce: Dunlop Výr. číslo: DUN-137-G02 Typ/model: stopky Vodotěsnost: 10ATM Strojek: mechanický automat Pouzdro: 45,8X45,8X14,0 Materiál pouzdra: Plast/Nerez ocel Materiál řemínku: PU Účel: sportovníVýrobce: Dunlop Výr. číslo: DUN-137-G02 Typ/model: stopky Vodotěsnost: 10ATM Strojek: mechanický automat Pouzdro: 45,8X45,8X14,0 Materiál pouzdra: Plast/Nerez ocel Materiál řemínku: PU Účel: sportovní

Pánské Dunlop hodinky DUN-137-G03

Výrobce: Dunlop Výr. číslo: DUN-137-G03 Typ/model: stopky Vodotěsnost: 10ATM Strojek: mechanický automat Pouzdro: 45,8X45,8X14,0 Materiál pouzdra: Plast/Nerez ocel Materiál řemínku: PU Účel: sportovníVýrobce: Dunlop Výr. číslo: DUN-137-G03 Typ/model: stopky Vodotěsnost: 10ATM Strojek: mechanický automat Pouzdro: 45,8X45,8X14,0 Materiál pouzdra: Plast/Nerez ocel Materiál řemínku: PU Účel: sportovní