Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pamatnicek se zamkem

Nalezeno:    3 produkty

Památník se zámkem EcoSnoopers

Památník se zamkem EcoSnoopers. Do památníku můžete kreslit, psát, nalepovat fotky. Památník se zámkem má uvnitř bílé čisté listy - cca 120 listů. Památníček má dva klíče. Uprostřed památníku je zelená stužka, která může sloužít i jako záložka. Rozměry: 14 cm x 18 cm. Věk: 5+. 1. jakost.Památník se zamkem EcoSnoopers. Do památníku můžete kreslit, psát, nalepovat fotky. Památník se zámkem má uvnitř bílé čisté listy - cca 120 listů. Památníček má dva klíče. Uprostřed památníku je zelená s...

Památník se zámkem EcoSnoopers

Památník se zamkem EcoSnoopers. Do památníku můžete kreslit, psát, nalepovat fotky. Památník se zámkem má uvnitř bílé čisté listy - cca 120 listů. Památníček má dva klíče. Uprostřed památníku je zelená stužka, která může sloužít i jako záložka. Rozměry: 14 cm x 18 cm. Věk: 5+. 1. jakost.

Památník se zámkem EcoSnoopers

EcoSnoopers, Památník <strong>Památník se zamkem EcoSnoopers.</strong> <br /> <br />Do památníku můžete kreslit, psát, nalepovat fotky. <br />Památník se zámkem má uvnitř bílé čisté listy - cca 120 listů. <br />Památníček má dva klíče. <br />Uprostřed památníku je zelená stužka, která může sloužít i jako záložka. <br /> <br />Rozměry:<strong> 14 cm x 18 cm.</strong> <br /> <br />Věk: 5+. <br /> <br />1...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: