Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Oranjito level 3

Nalezeno:    8 produktů

Oranjito Rapid LEVEL 3 200ml

Opalovací krém s melounovou vůní pro atraktivní a dlouhotrvající opálení.Obsahuje nejúčinnější hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Mléko zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, který zabraňuje vysychání a stárnutí pleti.

Oranjito Retro LEVEL 3 200ml

Opalovací krém do solária s jemnou a neutrální unisex vůní bílého čaje pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Obsahuje nejúčinnější hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, který zabraňuje vysychání a stárnutí pleti.

Oranjito Rodeo Caramel LEVEL 3 200ml

Opalovací krém do solária s karamelovou pudingovou vůní pro karamelově hnědé, atraktivní a dlouhotrvající opálení.Obsahuje hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, který zabraňuje vysychání a stárnutí pleti.

Oranjito Melone Gel LEVEL 3 200ml

Opalovací gel do solária s melounovou vůní, který se hodí i pro mastnou pleť. Obsahuje nejúčinnější hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty, mimo jiné taky vysoké množství antioxidačního extraktu ze zeleného čaj, který zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a tvorbě vrásek.

Oranjito Coconut Coctail LEVEL 3 200ml

Opalovací mléko s příjemnou kokosovou vůní pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Obsahuje nejúčinnější hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, který zabraňuje vysychání a stárnutí pleti. ...

Oranjito Citrus Coctail LEVEL 3 200ml

Opalovací mléko s příjemnou pomerančovou vůní pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Obsahuje nejúčinnější hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, který zabraňuje vysychání a stárnutí pleti.

Oranjito Superaccelerator dvojsložkový sprej LEVEL 3 200ml

Dvojsložkový opalovací sprej solární kosmetiky ORANJITO s jemnou, neutrální, unisex vůní bílého čaje pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení.

Oranjito Red Hot Melone Gel LEVEL 3 200ml

Opalovací gel s prohřívacím účinkem a jemnou melounovou vůní, pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Určeno pouze pro opravdové profesionály s bezproblémovou pletí. Velice silným prokrvením a prohřátím pleti dosáhnete opravdu maximálních výsledků. Není určeno pro neopálenou, citlivou pleť, na tvář a pleť s jakýmikoliv kožními problémy či abnormáliemi.