Kde jsem:     >  Katalog

Optive plus ocni kapky 10ml

Nalezeno:    8 produktů

Allergan Optive 10 ml

Oční kapky Optive 10 ml jsou nové unikátní oční kapky s dvojím účinkem a dlouhotrvajícím komfortem. Složky umělých slz CMC a glycerin hydratují slzný film a vytváří tak ochranný štít na povrchu oka, který přispívá k dlouhotrvající lubrikaci a vyššímu komfortu. Přírodně identické látky (L-Carnitin a Erythritol) navíc pronikají až do povrchových buněk a tzv. osmoprotekcí – opětovným hydratováním očního epitelu buňky oka regenerují. Optive jsou bez konzervačních látek. Oční kapky Optive pomáhají o...

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Actavis Optive Plus oční kapky 10ml

Oční kapky Optive Plus ulevují od pocitu pálení díky tomu, že lubrikují a zvlhčují oční povrch. Napomáhají také regenerovat a obnovovat osmotickou rovnováhu. Na povrchu vytvářejí ochrannou vrstvu, která zabraňuje odpařování slz. Neobsahují konzervační látky.Balení obsahuje 10 ml.Zdravotnický prostředek.

Optive Plus oční kapky 10 ml

Optive Plus oční kapky 10ml Zdravotnický prostředek Optive plus lubrikuje povrch oka a zvlhčuje buňky povrchu oka, přičemž obnovuje osmotickou rovnováhu plus chrání přirozené slzy pomocí přidavku lipidů. Vícedávkový sterilní roztok.

Optive oční kapky 10 ml

Optive oční kapky 10ml Zdravotnický prostředek. Pomáhá od pocitu sucha, podráždění a únavy očí v klimatizovaných místnostech, při práci s počítačem, při sledování televize, v prašném a zakouřeném prostředí, při jízdě autem, v letadle atd..

Allergan Optive Plus oční kapky 10 ml

Zvlhčuje a lubrikuje oční povrch a tím chrání suché oko.

Optive Fusion 10ml

Oční kapky Optive Fusion zvlhčují povrch oka za obnovení přirozené osmotické rovnováhy.Balení obsahuje 10 ml.Zdravotnický prostředek.

finclub fin Candimis 10ml obsahuje olej z oregana,

  fin Candimis 10ml obsahuje olej z oregana, Candimis obsahuje olej z oregana, jehož hlavní složkou je éterický olejíček obsahující velmi hodnotný karvakrol. Lahvička s pipetou umožňuje snadné dávkování.Origanum vulgare působí jako přírodní antioxidant, přispívá k normální činnosti žlučníku a jate...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: