Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Opticky kabel om4

Nalezeno:    32 produktů

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 211 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

687070 - DeLock Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4. 3 m - 84687

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687061 - DeLock Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 5 m - 84643

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687057 - DeLock Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4.1 m - 84640

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687059 - DeLock Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 2 m - 84641

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687066 - DeLock Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 5 m - 84683

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687060 - DeLock Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 3 m - 84642

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687062 - DeLock Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 10 m - 84644

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687074 - DeLock Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4. 5 m - 84867

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687065 - DeLock Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 3 m - 84682

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687068 - DeLock Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4 1 m - 84685

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687069 - DeLock Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4. 2 m - 84686

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687063 - DeLock Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4 1 m - 84680

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687064 - DeLock Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 2 m - 84681

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

687071 - DeLock Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 20 m - 84693

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4; : 2: 50/125Optický patch kabel: Multi mode 50/125 OM4Délka optického patch kabelu: Délka 2

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM4

; : 1: 50/125Optický patch kabel: Multi mode 50/125 OM4Délka optického patch kabelu: Délka 1

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM4

; : 3: 50/125Optický patch kabel: Multi mode 50/125 OM4Délka optického patch kabelu: Délka 3 m: 2: 3,0 -

DL0943 - DeLock Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 3 m - 85134

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

DL0941 - DeLock Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m - 85132

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

DL0944 - DeLock Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m - 85135

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

DL0945 - DeLock Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m - 85136

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

DL0942 - DeLock Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m - 85133

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např.

DeLock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka

Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex • Multimód OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou • Uniboot ko...

Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex • Multimód OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou • Uniboot ko...

Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex • Multimód OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou • Uniboot ko...

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 (OM4); Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Kind of connection: LC/UPC - SC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping:

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 (OM4); Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Kind of connection: LC/UPC - SC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping:

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 (OM4); Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Kind of connection: LC/UPC - SC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: