Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ometac pavucin

Nalezeno:    12 produktů

SUCITESA Ometač prachu a pavučin

Ometač prachu a pavučin - AKCE Ometač prachu a pavučin k teleskopické tyči profi, vhodný na ometání prachu a pavučin v nedostupných místech. Násada konická. Profi použití. Dlouhý je 35 cm a široký 10 cm . Barva vlasu se může lišit dle skladové dostupnosti (šedá, modrá).

Více informací
od 300 Kč
Koupit nejlevněji

Neurčeno Ometač pavučin stropní s teleskopickou tyčí 75/150cm

AllServices Ometač pavučin stropní s teleskopickou tyčí 75/150cm Oprašovač stropní s teleskopem 75/150cm, ometač pavučin a prachu na teleskopické tyči složené 75 cm, vysunuté 150 cm, materiál plast a kov, hrubý závit. Vhodné do domácností.Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 13 ks.

Více informací
od 108 Kč
Koupit nejlevněji

ALLSERVICES Ometač prachu a pavučin lomený

Ometač prachu a pavučin lomený Ometač prachu a pavučin lomený k teleskopické tyči profi, vhodný na ometání prachu a pavučin v nedostupných místech. Násada konická. Profi použití.

Více informací
od 120 Kč
Koupit nejlevněji

SUCITESA Ometač prachu a pavučin z ovčí vlny

Ometač prachu a pavučin z ovčí vlny Ometač prachu a pavučin s teleskopickou tyčí délka cca 40/80 cm, vyroben z pravé ovčí vlny (jehněte). Ometač z ovčí vlny zadržuje prach velmi efektivně. Ometač - oprašovač z ovčí vlny lze čistit v mýdlové vodě a opakovaně používat. Vhodné jak do kanceláří tak domácnosti. Ideální pro oprašování gramo desek nebo hifi aparatury, či modelů. Nepoškodí čištěný povrch jako umělé vlákno. Barevné provedení hnědo - bílá, modro - červená se může lišit dle skladov...

Více informací
od 163 Kč
Koupit nejlevněji

LEWI Ometač prachu a pavučin přírodní lomený

Ometač prachu a pavučin přírodní - lomený Lewi Ometač prachu a pavučin přírodní - lomený konické uchycení pro nasazení na teleskopické tyče. kvalitní husty přírodní vlas. Výhodou je, že je šetrný k ometanému povrchu vhodný na umělecká díla, omítku, podhledy.

Více informací
od 236 Kč
Koupit nejlevněji

LEWI Ometač prachu a pavučin přírodní

Ometač prachu a pavučin přírodní Lewi Ometač prachu a pavučin přírodní k teleskopické tyči profi, vhodný na ometání prachu a pavučin v nedostupných místech. Násada konická. Profi použití. Hustý přírodní vlas. Výhodou je, že je šetrný k ometanému povrchu vhodný na umělecká díla, omítku, podhledy.

Více informací
od 236 Kč
Koupit nejlevněji

ALLSERVICES Ometač prachu a pavučin hrubý závit

Ometač prachu a pavučin hrubý závit Ometač prachu a pavučin hrubý závit Tato štětka či metla na pavučiny je k násadě od smetáku s hrubým závitem nebo home teleskopické tyči která disponuje hrubým závitem, vhodný na ometání prachu a pavučin v nedostupných místech. Dlouhý je cca 35 cm a široký 32 cm. Barevné provedení dle skladové dostupnosti.

Více informací
od 67 Kč
Koupit nejlevněji

Ometač pavučin - ovál

Kartáč na pavučiny. Ometač pavučin a prachu, vhodné do domácností. materiál plast a kov hrubý závit bez násady

Ometač pavučin s teleskopickou tyčí

Stropní ometač pavučin s teleskopickou tyčí 150 cm. délka tyče 150 cm teleskopická tyč tvar ometače koule

Ometač prachu a pavučin hrubý závit

Ometač prachu a pavučin hrubý závit - VÝPRODEJ

Oválný ometač pavučin z koňských žíní na plastovém úchopu

Oválný ometač z koňských žíní na plastovém úchopu se západkou, která umožňuje pevné spojení s teleskopem. Přes kloub teleskopu lze nastavit polohu v potřebném úhlu