Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Oem kabely

Nalezeno:    825 produktů

OEM Stahovací spona

Vytápění více místností jedním zdrojem tepla za použití rozvod teplého vzduchu znali již staří Řekové, Římané či Korejci. Ekonomické výhody tohoto způsobu vytápění jsou nasnadě. Vždy je lepší používat jeden zdroj tepla pro více míst, zvláště, můžeme-Ii regulovat, kam teplo půjde, kolik ho tam půjde a v jaké tepelné kvalitě. Nezapomeňte že: 1. Výkon krbu (krbové vložky) musí být vždy dostatečný, podle toho, zda budeme krbem vytápět, nebo jenom přitápět (temperovat). 2. Musí být zajišt...

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

FORTRON AX350-60APN

Formát: ATX 2.2 Výkon: 350 W Účinnost: Účinnost vyšší než 80 procent Ventilátor: 120 mm termoregulace ventilátoru Konektory: 1x ATX 20/24pin + 4pin 1x FDD 3x molex 2x SATA Vstup: Napětí: 200 - 240V Frekvence: 50 - 60Hz Vstupní proud: 2,5A PFC PFC: aktivní

Více informací
od 845 Kč
Koupit nejlevněji

Odizolovací nůž pro kabely Jokari 30400 - HJCS01

Odizolovací nůž je výhodný pro rychlé a precizní odizolovávání všech běžných kabelů. Pro kabely (průměr): 8 mm (3x 1.5 mm2) až 13 mm (5x 2.5 mm2) Dvě oddělené stahovací čelisti pro průřez: 1,5 mm2 a 2,5 mm2 Rozměry: 130 x 27 x 39 mm

Kotva pro Kabely 6-9mm samosvorná

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.

Kotva pro Kabely 10-12mm samosvorná

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.

Kotva pro Kabely 10-12mm samosvorná

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.

Kotva pro Kabely 6-9mm samosvorná

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.

OEM Konektor magnetický micro USB výměnný pro magnetické kabely, zlatý

PremiumCord magnetický micro USB výměnný konektor pro magnetické kabely. Micro USB konektor obsahuje magnet, hodí se jako náhradní konektor pro magnetické kabely. Barva konektoru - zlatá. PremiumCord magnetický micro USB výměnný konektor pro magnetické kabely. Micro USB konektor obsahuje magnet, hodí se jako náhradní konektor pro magnetické kabely. Konektor micro USB se zasune natrvalo do telefonu a pro nabíjení se kabel magneticky přicvakne ke koncovce. Je možné mít více výměnných konektorů ...

Stripovač pro UTP/FTP kabely - T-501

Stripovač je určen pro UTP/FTP/STP kabely a jiné mnohovodičové kabely Regulace průměru od 3, 2mm - 9mm

magnetický micro USB výměnný pro magnetické kabely, zlatý ku2m1fg-1

PremiumCord magnetický micro USB výměnný konektor pro magnetické kabely. Micro USB konektor obsahuje magnet, hodí se jako náhradní konektor pro magnetické kabely. Barva konektoru - zlatá.

Odizolovací nůž pro kabely Jokari No.15 - No.15

Odstraňovač opláštění Secura No. 15 je ideální pro práce v odbočnicích i rozvodnicích. U kabelů lze pohodlně a pouze v několika krocích svléknout izolaci a odizolovat je. Speciálně tvarované nože na odizolování se automaticky přizpůsobí příslušnému kulatému kabelu.

Zářezový narážecí nástroj typ LSA, pro UTP/STP kabely

Narážecí nástroj k zapojení UTP vodičů do patch panelů v rozvodech počítačových sítí.

Koleno pro kabely na stožár 28-35mm (P52a)

Příslušenství povrchově upraveno galvanickým zinkem Koleno určené pro vedení kabelů či kabelových svazků. Je možné jej pomocí šroubu přichytit na stožár nebo kabelový držák o průměru 28 - 35 mm. Povrch je upraven galvanickým zinkem.

Koleno pro kabely na stožár 42-48mm (P52b)

Příslušenství povrchově upraveno galvanickým zinkem Koleno určené pro vedení kabelů či kabelových svazků. Je možné jej pomocí šroubu přichytit na stožár nebo kabelový držák o průměru 42 - 48 mm. Povrch je upraven galvanickým zinkem.

337493 - oem DATACOM Gelová spojka UR pro 3 kabely (0,4-0,9mm) - 3636

Gelová spojka UR pro 3 kabely (Lock joint Connector),,,,- pro průřez vodiče 0,4-0,9 mm,,- izol

337492 - oem DATACOM Gelová spojka UY pro 2 kabely (0,4-0,65mm) - 3635

Gelová spojka UY pro 2 kabely (Lock Joint Connector),,,,- pro průřez vodiče 0,4-0,7 mm,,- izol

OEM Konektor magnetický USB-C výměnný pro magnetické kabely, stříbrný

PremiumCord Magnetický USB-C výměnný konektor pro magnetické kabely. USB-C konektor obsahuje magnet, hodí se jako náhradní konektor pro magnetické kabely. Barva konektoru - stříbrná. PremiumCord Magnetický USB-C výměnný konektor pro magnetické kabely. USB-C konektor obsahuje magnet, hodí se jako náhradní konektor pro magnetické kabely. Konektor USB-C se zasune natrvalo do telefonu a pro nabíjení se kabel magneticky přicvakne ke koncovce. Je možné mít více výměnných konektorů natrvalo zasunutý...

OEM Přepínač Aten CS-62Z 2-port KVM PS/2 mini, 1.2m kabely

Elektronický přepínač (slučovač) CS-62Z 2 x PC - 1x VGA + 1x KLÁVESNICE + 1x MYŠ. Elektronický přepínač (slučovač) CS-62Z 2 x PC - 1x VGA + 1x KLÁVESNICE + 1x MYŠ. Specifikace: Rozlišení VGA až 2048 x 1536 DDC2 Možnost připojit/odpojit PC bez restartu přepínače Není třeba software, nevyžaduje napájení Přepínání pomocí hot key Auto scan mod pro zjištění připojených PC Při přepnutí PC si pamatuje nastavení NumLock ... Signalizace stavu pomocí LED diod Včetně vestavěných kabelů 1m PS/2 proveden...

magnetický USB-C výměnný pro magnetické kabely, stříbrný ku2m1fg-2

PremiumCord Magnetický USB-C výměnný konektor pro magnetické kabely. USB-C konektor obsahuje magnet, hodí se jako náhradní konektor pro magnetické kabely. Barva konektoru - stříbrná.

DATACOM Gelová spojka UY pro 2 kabely (0,4-0,65mm)

Gelová spojka UY pro 2 kabely (Lock Joint Connector) - pro průřez vodiče 0,4-0,7 mm - izolace 1,52 mm

DATACOM Gelová spojka UR pro 3 kabely (0,4-0,9mm)

Gelová spojka UR pro 3 kabely (Lock joint Connector) - pro průřez vodiče 0,4-0,9 mm - izolace 1,67 mm

DATACOM Gelová spojka UY pro 2 kabely (0,4-0,65mm)

Gelová spojka UY pro 2 kabely (Lock Joint Connector) - pro průřez vodiče 0,4-0,7 mm - izolace 1,52 mm

DATACOM Gelová spojka UR pro 3 kabely (0,4-0,9mm)

Gelová spojka UR pro 3 kabely (Lock joint Connector) - pro průřez vodiče 0,4-0,9 mm - izolace 1,67 mm

Odizolovací nůž pro kabely Jokari No.28 H Secura - No.28 H

Odizolovač kabelů JOKARI z extrémně odolného nylonu pro odizolování všech běžných kulatých kabelů Pro kabely (průměr): 8 - 28 mm Hloubka řezu nastavitelná díky šroubu s rýhovanou hlavou Automatické nastavení na kulatý nebo délkový řez

Stripovač pro UTP/FTP kabely 19.92.1005 - 19.92.1005

univerzální nástroj na odizolovávání kabelů 4 nože nastavitelná tloušťka kulatých kabelů (3,2 - 9,5mm)

Tester sítě multifunkční RJ45 pro síťové, telefonní a koaxiální kabely 13.99.3002

Multifunkční Tester je určený pro kontrolu kabelů pro strukturovanou kabeláž s konektory RJ45, pro kontrolu telefonních kabelů s konektory RJ11,12 a pro kontrolu koaxiálních kabelů s konektory F nebo BNC.

Aten CS-62Z 2-port KVM PS/2 mini, 1.2m kabely CS-62Z

Elektronický přepínač (slučovač) CS-62Z 2 x PC - 1x VGA + 1x KLÁVESNICE + 1x MYŠ.

OEM TP 607 tester pro strukturované kabeláže - sada

Popis produktu: ; Tester na strukturované kabeláže, koaxiální kabely, telefonní kabely a USB kabely má tyto funkce:; 1. mapování správnosti zapojení; 2. měření délky vedení ; 3. tónový generátor; Je vhodný do instalací s desítkami kabelů. Díky 8 kusům

oem DATACOM PROFI BLUE II 4P+6P+8P BL račna (RJ45,12,11,10)

Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ10,RJ11 a RJ12 na telefonní kabely, pro RJ45 na síťové kabely.; Kleště jsou opatřeny stripovačem pro kulaté kabely. ; Specifikace:; určeno pro RJ45(8p8c), RJ12(6p6c), RJ11(6p4c),

OEM Pigtail optický LC 50/125 1m 0,9mm

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: LC typ kabelu: 50/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický ST 62,5/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování.; Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely.; ; Technické parametry;

OEM Pigtail optický ST 50/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. ; Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely.; ; Technické

oem Krimp. kleště profi (račna) 4016 8P+6P+4P

; Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ10,RJ11 a RJ12 na telefonní kabely, pro RJ45 na síťové kabely.; Oranžová rukojeť; Specifikace: ; určeno pro RJ45(8p8c), RJ12(6p6c), RJ11(6p4c), RJ10(4p4c) ;

OEM Spojka antenní zásuvka - zásuvka

Anténní spojka s IEC (zdířka) konektory na obou stranách. Spojka IEC - 2x konektor umožňuje spojit 2 kabely. Anténní spojka je vhodná pro spojení dvou anténních kabelů. Spojka je opatřena IEC konektory (zdířky) na obou stranách.

oem DATACOM Ořezávací nástroj - KEY - plast

Ořezávací (a narážecí) nástroj určený k snadnému odizolování kabeláže typu UTP, FTP a SFTP a jiné mnohovodičové kabely.; Výborný pomocník do

OEM Kabel startovací průřez 16 mm2, 3 m

Startovací kabely s plně izolovanými pólovými svorkami pro zážehové motory jsou vhodným příslušenstvím do každého automobilu. Kabely mají délku 2x3 m, průřez 16 mm2 a napětí 12/24 V. Mají průřez měděného drátu. Startovací kabely s plně izolovanými pólovými svorkami pro zážehové motory jsou vhodným příslušenstvím do každého automobilu. Kabely mají průřez měděného drátu. Parametry: Norma: DIN 72553 Délka kabelu: 2 x 3 m Průřez: 16 mm2 Napětí: 12/24 V...

337173 - oem Krimp. kleště profi (račna) 4016 8P+6P+4P - 5504

,,Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ10,RJ11 a RJ12 na telefonní kabely, pro RJ45 na

Optický kabel k zafouknutí MIKRO AIRBLOWN, 24 vl. SM 9/125,G.652D 7083

Popis produktu: Kabely MIKRO AIRBLOWN optické kabely jsou ultralehké kabely s malým průměrem. Tato konstrukce předurčuje tyto kabely především pro FTTx aplikace a přístupové optické sítě. …

OEM DVI-A-VGA kabel propojovací 2m (kpdvi1a2)

OEM DVI-A-VGA kabel propojovací 2m Zakupte produkt OEM DVI-A-VGA kabel propojovací 2m (kpdvi1a2) od výrobce OEM z kategorie Heureka.cz | Elektronika | Počítače a kancelář | Kabely a konektory | VGA, DVI, HDMI kabely za cenu 247.20 Kč.

OEM Optický rozvaděč H-216

Venkovní rozvaděč H-216 pro zakončení optických vláken. Je vybaven optickou kazetou a hřebínky. Ideální použití rozvaděče je pro rozvětvení páteřních kabelů na DROP kabely,nebo jiný vnitřní kabel pro zakončení v domácnostech/kancelářích. H-216 disponuje průchodkami pro 16 vláken.. Páteřní kabely se uchycují za tažný prvek a rozvaděč má výborně uzpůsobený management kabelů. Uchytit lze na zeď i na sloup. Obsah balení: •Box s klíčem •Gumové průchodky •Šroubky pro uch...

OEM Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 5m SM

Optický patch kabel duplex; Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). ; V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely

OEM Patch kabel optický duplex LC-LC 50/125 2m MM

Optický patch kabel duplex; Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). ; V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely

OEM Příchytka kabelu 7-9mm - balení 30ks

; Příchytka kabelu o průměru 7-9 mm je v šedém; provedení a v balení po 30 ks. ; ; Příchytky kabelu vám umožní například zafixovat kabely na; kabelovém žebříku nebo na samostatném montážním profilu, apod.; ; Parametry:; ; Počet příchytek v balení: 30 ks;

OEM Konektor napajecí pro LED pásek - 8mm

; Tento dvoupinový plastový napájecí konektor používáme k propojování LED pásků mezi sebou, bez nutnosti pájení. ; ; Můžeme ho používat pro LED pásky šíře 8 mm. ; ; K propojení LED pásků je potřeba mít dvoulinkový TLE kabel. Tyto kabely máme také v naší

OEM Kleště RAPID nastřelovací na sponky PROFI

; Profesionální sponkovací kleště RAPID jsou vhodným nástrojem pro; připevňování koaxiálního kabelu.; ; Kleště bez problémů bezpečně uchytí koaxiální kabel do omítky, do; cihly, atd. Sponkovací kleště RAPID jsou vhodné pro koaxiální; kabely od 4 - 7mm. ;

OEM Kotva pro plochý kabel -24 vláken samosvorná

Úchytka s očkem pro libovolné uchycení samonosného FLAT DROP kabelu, prodloužená svorka pro delší převěsy, délka uchycení kabelu je 85mm. Doporučujeme pro ploché kabely s max. 24 vlákny.

OEM Kleště krimpovací, na kabel 10 žil, konektor RJ50

Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ-50 na síťové kabely. - crimpovací kleště na síťový kabel RJ50 - na kabel 10 žil - na 10P10C RJ45 10 kontaktů - pro drát, lanko

OEM Kotva pro plochý kabel -12 vláken samosvorná

Úchytka s očkem pro libovolné uchycení samonosného FLAT DROP kabelu, prodloužená svorka pro delší převěsy, délka uchycení kabelu je 85mm. Doporučujeme pro ploché kabely s max. 12 vlákny.

OEM Příchytka kabelu 10-13mm - balení 20ks

Příchytka kabelu o průměru 10-13 mm je v šedém provedení a v balení po 20 ks. Příchytky kabelu vám umožní například zafixovat kabely na kabelovém žebříku nebo na samostatném montážním profilu, apod. Příchytka kabelu o průměru 10-13 mm je v šedém provedení a v balení po 20 ks. Příchytky kabelu vám umožní například zafixovat kabely na kabelovém žebříku nebo na samostatném montážním profilu, apod. Parametry: Počet příchytek v balení: 20 ks Průměr příchytky: 10-13 mm Barevné provedení: bílé...

OEM Příchytka kabelu 7-9mm - balení 30ks

Příchytka kabelu o průměru 7-9 mm je v šedém provedení a v balení po 30 ks. Příchytky kabelu vám umožní například zafixovat kabely na kabelovém žebříku nebo na samostatném montážním profilu, apod. Příchytka kabelu o průměru 7-9 mm je v šedém provedení a v balení po 30 ks. Příchytky kabelu vám umožní například zafixovat kabely na kabelovém žebříku nebo na samostatném montážním profilu, apod. Parametry: Počet příchytek v balení: 30 ks Průměr příchytky: 7-9 mm Barevné provedení: bílé...

OEM Příchytka kabelu 4-6mm - balení 40ks

Příchytka kabelu o průměru 4-6 mm je v bílém provedení a v balení po 40 ks. Příchytky kabelu vám umožní například zafixovat kabely na kabelovém žebříku nebo na samostatném montážním profilu, apod. Příchytka kabelu o průměru 4-6 mm je v bílém provedení a v balení po 40 ks. Příchytky kabelu vám umožní například zafixovat kabely na kabelovém žebříku nebo na samostatném montážním profilu, apod. Parametry: Počet příchytek v balení: 40 ks Průměr příchytky: 4-6 mm Barevné provedení: bílé...

337690 - oem DATACOM PROFI BLUE II 4P+6P+8P BL račna (RJ45,12,11,10) - 4525

Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ10,RJ11 a RJ12 na telefonní kabely, pro RJ45 na s

OEM Nástroj Krimpovací PROFI kleště na kabel 4,6,8ž, ráčna

Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ-11 a RJ-12 na telefonní kabely i pro RJ-45 na síťové kabely. - krimpují kabely telefonní, síťové - 4,6,8 žil - PROFI provedeni, bytelná konstrukce - univerzální kleště pro většinu konektorů RJ (RJ 11, RJ 12, RJ 14, RJ 45 ...)

Kabel PremiumCord USB 2.0 A-B 3m, černý - OEM P16883

Kabel PremiumCord USB 2.0 A-B 3m, černýKabel USB A-B přípojný - délka 3m - certifikováno pro USB2.0(1.5/12/480MBps) - pro připojení zařízení (tiskárna, skener...) - černá barva Technické informace:Kategorie: Kabely Konektor: USB A - USB B Délka kabelu (m): 3 Kabely k tiskárnám: USB Kabely datové: USB

Kabel PremiumCord USB 2.0 A-B 2m, bílý/šedý - OEM P16877

Kabel PremiumCord USB 2.0 A-B 2m, bílý/šedýKabel USB A-B přípojný - délka 2m - certifikováno pro USB2.0(1.5/12/480MBps) - pro připojení zařízení (tiskárna, skener...) Technické informace:Kategorie: Kabely Konektor: USB A - USB B Délka kabelu (m): 2 Kabely k tiskárnám: USB Kabely datové: USB

Kabel Value USB 2.0 prodlužovací A-A 3m, bílý/šedý - OEM P16869

Kabel Value USB 2.0 A-A 3m prodlužovací, bílý/šedýUSB 2.0 prodlužovací kabel specifikace: - Konektory: USB A(M) -USB A(F), lisované - Délka: 3m - Barva: bílá/šedá - Druh obalu: PE sáček Technické informace:Kategorie: Kabely Délka kabelu (m): 3 Konektor: USB A - USB A socket Kabely k tiskárnám: USB Kabely datové: USB

Kabel Value USB 2.0 A-A 2m prodlužovací, bílý/šedý - OEM P16887

Kabel Value USB 2.0 A-A 2m prodlužovací, bílý/šedýUSB 2.0 prodlužovací kabel Kabel2x AWG 28 + 2x AWG 28, 2x stíněný KonektoryUSB A(M) - USB A(F), lisované Délka1,8m Barvabílá Druh obaluPE sáček Hmotnost výrobku50gTechnické informace:Kategorie: Kabely Délka kabelu (m): 2 Konektor: USB A - USB A socket Kabely k tiskárnám: USB Kabely datové: USB

OEM Optický kabel k zafouknutí MIKRO AIRBLOWN, 24 vl. SM 9/125,G.652D

Popis produktu: Kabely MIKRO AIRBLOWN optické kabely jsou ultralehké kabely s malým průměrem. Tato konstrukce předurčuje tyto kabely především pro FTTx aplikace a přístupové optické sítě. Instalace se provádí zafukováním do mikro kabelovodů/ mikrotrubiček, ale mikro kabely můžeme s úspěchem i zatahovat klasickým způsobem. Plášť z PE poskytuje dostatečnou ochranu i proti venkovním podmínkám. Kabel má drážkovaný povrch pro snadnější zafukování. Mikrokabely jsou konstrukčně řešeny svazkem 6....

OEM Konektor N male na RG155, RF240 (6 mm)

Konektor N-Male krimpovací je určen na kabely H155 nebo RF240. Konektor se nejčastěji používá pro připojení antén a pigtailů. Pozor, tento konektor nelze přidělat na kabely Belden H1000, RG58, LX195, C195 ani H125. Konektor je krimpovací a jeho montáž tedy vyžaduje speciální krimpovací kleště.

OEM Pigtail optický ST 9/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: ST typ kabelu: 9/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický ST 50/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: ST typ kabelu: 50/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický LC 9/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: LC typ kabelu: 9/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický SC 50/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 50/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický ST 62,5/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: ST typ kabelu: 62,5/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický LC 62,5/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: LC typ kabelu: 62,5/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický SC 9/125 1m 2mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm délka: 1m

OEM Pigtail optický LC 9/125 1m 2mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: LC typ kabelu: 9/125 - 2mm délka: 1m

OEM Klíč HT-224A pro uchycení F konektoru

Klíč HT-224A je vhodným pomocníkem při šroubování F konektorů na koaxiální kabely, např. při zapojení multiswitch přepínače. Klíč je vybavený pohodlným držadlem, díky kterému vás při práci nebolí ruce. Klíč HT-224A je vhodným pomocníkem při šroubování F konektorů na koaxiální kabely, např. při zapojení multiswitch přepínače. Klíč je vybavený pohodlným držadlem, díky kterému vás při práci nebolí ruce.

OEM Pigtail optický SC 62,5/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 62,5/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Záslepka eSATA 2porty, 30cm

Záslepka eSATA se dvěma datovými kabely pro vyvedení Serial ATA rozhraní na Serial ATA II rozhraní vně počítače. Záslepka je osazena konektory 2x eSATA(M) - 2xSATA(F). Přenosová rychlost činí 3 Gb/s (300 MB/s). Záslepka eSATA se dvěma datovými kabely je určena pro vyvedení Serial ATA rozhraní na Serial ATA II rozhraní vně počítače. Záslepka je osazena konektory 2x eSATA(M) - 2xSATA(F). Přenosová rychlost činí 3 Gb/s (300 MB/s). Parametry: Kabel: plochý, šíře 8 mm Konektory: 2x eSATA(M) - ...

OEM Parkovací systém akustický

Akustický parkovací systém snímá čtyřmi ultrazvukovými senzory překážky za vozidlem a zjištěné údaje následně přenáší do centrální jednotky. Řidič vozidla je informován o vzdálenosti překážet pomocí akustických signálů. Akustický parkovací systém se 4 ultrazvukovými senzory zajistí, že už vždy zaparkujete své vozidlo bez sebemenších potíží. Při parkování jsou překážky snímány ultrazvukovými senzory a údaje jsou následně přeneseny do centrální jednotky. Řidič vozidla je informován o vzdálenos...

Skleněný HIFI stolek OEM M01437

Skleněný HIFI stolekElegantní stolek vhodný na HIFI sestavy a další doplňky. Stolek je díky svému designu vhodným stylovým doplňekm pro Váš obývací pokoj. Pět poliček můžete využít různými způsoby, jednak umístěním hudebních sestav, ale také různými maličkostmi, které chcete mít v obývacím pokoji. Stolek má chytré zadní vývody pro kabely, takže Vám již nevzhledné klubko kabelů nebude kazit dobrou náladu. Technické údaje:celkové rozměry: 90 x 113,5 x 40 cmprům...

337645 - oem DATACOM Konektorovací kleště PROFI 8P+6P+4P OR/BL račna (RJ45.12.11.10) - 4523

Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ10,RJ11 a RJ12 na telefonní kabely, pro RJ45 na s

OEM Konektor napajecí pro LED pásek - 10mm

Plastový napájecí konektor používáme pro propojování 10 mm LED pásků mezi sebou, bez nutnosti pájení. K propojení pásků je potřeba mít dvoulinkový TLE kabel. Tyto kabely máme také v naší nabídce, např. kabel se skladovým číslem 70303040. Tento dvoupinový plastový napájecí konektor používáme pro propojování LED pásků mezi sebou, bez nutnosti pájení. Můžeme ho používat pro LED pásky šíře 10 mm. K propojení LED pásků je potřeba mít dvoulinkový TLE kabel. Tyto kabely máme také v naší nabídce, ...

OEM Konektor napajecí pro LED pásek - 8mm

Tento dvoupinový plastový napájecí konektor používáme k propojování 8 mm LED pásků mezi sebou, bez nutnosti pájení. K propojení pásků je potřeba mít dvoulinkový TLE kabel. Tyto kabely máme také v naší nabídce, například kabel se skladovým číslem 70303040. Tento dvoupinový plastový napájecí konektor používáme k propojování LED pásků mezi sebou, bez nutnosti pájení. Můžeme ho používat pro LED pásky šíře 8 mm. K propojení LED pásků je potřeba mít dvoulinkový TLE kabel. Tyto kabely máme také v...

OEM Kleště RAPID nastřelovací na sponky PROFI

Sponkovací kleště pro připevňování koaxiálního kabelu umožní bezpečné uchycení koaxiálního kabelu např. do omítky nebo do cihly atd. Vhodné pro koaxiální kabely od 4 - 7mm. Nastavitelná síla úderu. Jedná se o profesionální kleště. Profesionální sponkovací kleště RAPID jsou vhodným nástrojem pro připevňování koaxiálního kabelu. Kleště bez problémů bezpečně uchytí koaxiální kabel do omítky, do cihly, atd. Sponkovací kleště RAPID jsou vhodné pro koaxiální kabely od 4 - 7mm. Nástroj disponuje ...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: