Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obal na lyze 175cm

Nalezeno:    138 produktů

Fischer XC Performance

Sportovní běžecké hole Fischer XC Performance jsou velice lehké, stabilní a pohodlné hole vyroberé z hliníku. Běžkaři ocení jejich robusnější TPR rukojeť, velké závodní talířky a tvarované poutko zajišťující komfortní ovládání hole.

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

Obal na lyže Fischer Alpine Eco 1 pár 175cm

materiál 100% polyester, různé délky určeno pro sjezdové lyže

Völkl Race Single Ski Bag 175cm

Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 175cm pro lyže v této délce. Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 175cm. Rozměry: 183×15×35 Váha: 0.90 kg

Völkl Race Single Ski Bag 175cm

Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 175cm pro lyže v této délce. Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 175cm. Rozměry: 175×15×35 Váha: 0.90 kg

Obal na iPad Zkřížené lyže

Freeride lyže, které použijete jako logo takřka na cokoli. Prezentační obal na iPad 2, 3 & 4 stojánkem. Rozměr: 200 x 260 mm.

Swix Obal na lyže R0283

Obal Swix R0283 z kvalitního polyesteru, který pojme až 6 párů klasických lyží. Obal disponuje délkou 218 cm.

Fischer Alpine My 1 pár - 160/175cm

Fischer Alpine My 1 pár – dámský obal na jeden pár lyží s možností nastavní délky 160 – 175 cm Délka: 160–175 cm Rozměry: 160/175×­30×20 cm Materiál: 100% Polyester

Smart obal na tablet Zkřížené lyže

Freeride lyže, které použijete jako logo takřka na cokoli. Praktický obal na váš tablet ve dvou velikostech. Interiér obalu tvoří jemný semiš. Součástí jsou rohové gumičky, které drží vaše zařízení pevně v obalu. samozřejmostí je také magnetický klip proti nechtěnému otevření. Jednoduše ho lze také přeměnit na stojánek, který vám umožní dívat se třeba na seriály. Malý obal se hodí pro 7" tablety, větší pak pro 9-10" tablety

Neoprenový obal na notebook Zkřížené lyže

Freeride lyže, které použijete jako logo takřka na cokoli. Kvalitní ochrana pro váš notebook z měkkého a příjemného neoprenu se zipem.

Obal na iPhone 6 gumový Zkřížené lyže

Freeride lyže, které použijete jako logo takřka na cokoli. Velmi kvalitní zadní kryt na iPhone 6, sedí také na typ 6S. Vyrobeno z měkčené gumy. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.

Obal na iPad Mini smart Zkřížené lyže

Freeride lyže, které použijete jako logo takřka na cokoli. Produkt se skládá z plastového krytu a tenké bílé hliníkové desky. Vhodné pro iPad Mini 2,3 a 4 Velikost 200 x 135 mm

Obal na iPhone X Zkřížené lyže

Freeride lyže, které použijete jako logo takřka na cokoli. Kvalitní kryt pro iPhone X. Vyrobeno z měkčené gumy. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.

Obal na iPhone5 /5S/SE Zkřížené lyže

Freeride lyže, které použijete jako logo takřka na cokoli. Velmi kvalitní zadní kryt na váš iPhone 5, sedí také na typ 5S. Vyrobeno z měkčeného plastu. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.

FISCHER Obal na lyže ECO XC - 1 pár 210 cm

Obal na jeden pár běžeckých lyží. Fischer Obal na lyže ECO XC NC – 1 pár vám díky šikovně umístěným ručním popruhům umožní pohodlné přenášení vašich běžek.

Obal na lyže Fischer Alpine Eco 1 pár 190cm

materiál 100% polyester, různé délky určeno pro sjezdové lyže

Obal na lyže Fischer Alpine Eco 1 pár 160cm

materiál 100% polyester, různé délky určeno pro sjezdové lyže

O.K.Bag Obal na běžecké lyže - černá

Obal na běžecké lyže O.K.Bag. Obal je vhodný především pro transport běžeckých lyží včetně hůlek. Obal se rozepíná po celé délce a je opatřen nosnými a kompresními popruhy. Materiál Kortexin 100%PES s nepromokavým PVC zátěrem

FISCHER Obal na lyže XC PERFORMANCE 1 pár

Obal na 1 pár běžeckých lyží. Fischer Obal na lyže XC PERFORMANCE 1 pár má nastavitelnou délku 195–210 cm a můžete ho pohodlně přenášet pomocí ručních popruhů. Nechybí ani pásky na stažení.

FISCHER Obal na lyže ECO ALPINE - 1 pár 175 cm

Obal na 1 pár sjezdových lyží. Fischer Obal na lyže ECO ALPINE – 1 pár 175 cm zajistí ochrana při transportu i úschovu lyží. Vyrobeno z lehkého a odolného materiálu.

LyzeLyze.cz obal na běžecké lyže 200 cm - černá

Obal na běžecké lyže z naší vlastní produkce www.lyzelyze.cz v délce 200 cm. Obal je vhodný především pro transport běžeckých lyží včetně hůlek. Obal se rozepíná po celé délce a je opatřen nosnými a kompresními popruhy. Materiál Kortexin 100%PES s nepromokavým PVC zátěrem

O.K.Bag Obal na lyže Economy

Univerzální obal na lyže O.K.Bag Economy s prak­tickým rovným střihem. Otvírání zipem přes hranu obalu pro snazší manipulaci. Nosné popruhy přes rameno. Délka odpovídá délce lyží, obal je o cca 5 cm delší. Materiál Kortexin 100% PES s nepromokavým PVC zátěrem.

LyzeLyze.cz Obal na lyže Economy - 180 cm

Univerzální obal na lyže z vlastní produkce www.lyzelyze.cz o délce 180 cm s prak­tickým rovným střihem. Otvírání zipem přes hranu obalu pro snazší manipulaci. Nosné popruhy přes rameno. Délka odpovídá délce lyží, obal je o cca 5 cm delší. Materiál Kortexin 100% PES s nepromokavým PVC zátěrem.

Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár, černo-bílý

Vak na pár sjezdových nebo dva páry běžeckých lyží. Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár je vyroben z kvalitního polyesteru potaženého vrstvou PVC. Obal je vybaven 4 ventilačními otvory pro dostatečné odvětrávání a 2 ramenními popruhy pro pohodlný transport.

Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár, černo-modrý

Vak na pár sjezdových nebo dva páry běžeckých lyží. Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár je vyroben z kvalitního polyesteru potaženého vrstvou PVC. Obal je vybaven 4 ventilačními otvory pro dostatečné odvětrávání a 2 ramenními popruhy pro pohodlný transport.

Obal na iPad Ski mountain

Ať už jsi první na svahu a užíváš si manžestr, nebo dáváš přednost freeridu, my víme, že vytáhnout po dlouhém roce čekání lyže je prostě slast.. Prezentační obal na iPad 2, 3 & 4 stojánkem. Rozměr: 200 x 260 mm.

Neoprenový obal na notebook Ski mountain

Ať už jsi první na svahu a užíváš si manžestr, nebo dáváš přednost freeridu, my víme, že vytáhnout po dlouhém roce čekání lyže je prostě slast.. Kvalitní ochrana pro váš notebook z měkkého a příjemného neoprenu se zipem.

Obal na iPhone5 /5S/SE Ski mountain

Ať už jsi první na svahu a užíváš si manžestr, nebo dáváš přednost freeridu, my víme, že vytáhnout po dlouhém roce čekání lyže je prostě slast.. Velmi kvalitní zadní kryt na váš iPhone 5, sedí také na typ 5S. Vyrobeno z měkčeného plastu. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.

Obal na iPhone 6 gumový Ski mountain

Ať už jsi první na svahu a užíváš si manžestr, nebo dáváš přednost freeridu, my víme, že vytáhnout po dlouhém roce čekání lyže je prostě slast.. Velmi kvalitní zadní kryt na iPhone 6, sedí také na typ 6S. Vyrobeno z měkčené gumy. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.

Obal na iPhone X Ski mountain

Ať už jsi první na svahu a užíváš si manžestr, nebo dáváš přednost freeridu, my víme, že vytáhnout po dlouhém roce čekání lyže je prostě slast.. Kvalitní kryt pro iPhone X. Vyrobeno z měkčené gumy. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.

Obal na iPad Mini smart Ski mountain

Ať už jsi první na svahu a užíváš si manžestr, nebo dáváš přednost freeridu, my víme, že vytáhnout po dlouhém roce čekání lyže je prostě slast.. Produkt se skládá z plastového krytu a tenké bílé hliníkové desky. Vhodné pro iPad Mini 2,3 a 4 Velikost 200 x 135 mm

Lusti Obal na jeden pár lyží

Obal Lusti je určen na jeden pár sjezdových lyží. Obal se rozepíná zipem po celé délce pro snadné vyndavání i ukládání lyží. Obal je opatřen dvěma popruhy na nošení v ruce nebo přes rameno, lyže v obalu fixují dva vnější kompresní řemínky. Obal na jeden pár lyží Lusti: Rozměry v cm: 185×13×20. Použitý materiál: CORTEXIN (PAD) Způsob ošetřování: výrobek nutno skladovat v suchém stavu, nečistoty odstranit kartáčem, mastnoty čistit benzinem, možno lehce prát v mýdlové vodě do 40°C, chemic...

Smart obal na tablet Ski mountain

Ať už jsi první na svahu a užíváš si manžestr, nebo dáváš přednost freeridu, my víme, že vytáhnout po dlouhém roce čekání lyže je prostě slast.. Praktický obal na váš tablet ve dvou velikostech. Interiér obalu tvoří jemný semiš. Součástí jsou rohové gumičky, které drží vaše zařízení pevně v obalu. samozřejmostí je také magnetický klip proti nechtěnému otevření. Jednoduše ho lze také přeměnit na stojánek, který vám umožní dívat se třeba na seriály. Malý obal se hodí pro 7" tablety, větší pak pro...

Krakonoš a lyžníci (DVD) (papírový obal)

Film KRAKONOŠ A LYŽNÍCI natočila režisérka Věra Šimková - Plívová převážně v malebném prostředí zasněžených Krkonoš. Rozmarný příběh o lidech z hor navazuje na krajové legendy a pohádky. Na počátku tohoto století byla přivezena do těchto hor novinka - LYŽE. A kolem nich se půvabně rozvíjí děj, jehož hlavními hrdiny jsou dva malí chlapci a jejich přítel, proslulý pašerák, který v dětské fantazii má všechny vlastnosti pána hor, KRAKONOŠE.

LEIFHEIT Sušák na prádlo venkovní LINOMATIC Plus 600 Leifheit

Zahradní otočný sušák na prádlo LINOMATIC Plus 600 Jde pravděpodobně o nejlepší skládací zahradní sušák na trhu. Předností tohoto sušáku je nastavitelná výška otočné sušící části se šňůrami v sedmi různých polohách (v rozmezí 135-175cm). Celistvé meziramenní zakrytí šňůr při složeném sušáku, které chrání šňůry před znečištěním a zabraňuje zatečení vody do nitra sušáku. Při skládání se šňůry automaticky svinou do konstrukce sušáku, a proto je nemusíte před věšením prádla vždy mýt - patentovaný s...

Atomic Ski Sleeve - červená/oranžová

Obal na lyže Atomic Ski Sleeve v délce 210cm.

Atomic Ski Sleeve - černá

Obal na lyže Atomic Ski Sleeve v délce 210cm.

Völkl Free Single Ski Bag

Obal na lyže Völkl Free Single Ski Bag. Obal na lyže Völkl Free Single Ski Bag. Rozměry jsou 202×16×37cm.

Völkl Race 4Pair Ski Bag Padded

Obal na lyže Völkl Race 4Pair Ski Bag Padded. Obal na lyže Völkl Race 4Pair Ski Bag Padded: Rozměry 238×141cm Váha 5.00 Kg

Völkl Race Single Ski Bag 195cm

Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 195cm. Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 195cm. Rozměry: 195×15×35 Váha: 1.00 kg

Swix Single Ski R0280 - 210cm uni

Obal na běžecké lyže. Specifikace: Materiál: 600D Polyester Délka: 210 cm Na jeden pár

Swix sgl ski 210cm

Obal na běžecké lyže. 600D Polyester. Na jeden pár. Délka 210 cm. SINGLE.

Swix R0279 uni

Obal na dětské běžecké lyže. Specifikace: Materiál: 600D Polyester Délka: 170 cm Na jeden pár

Salomon Original 1P Skisleeve - černá/modrá

Obal na lyže Salomon Original 1P Skisleeve je obal na 1 pár lyží. Délka obalu je 190cm.

Salomon Original 1P Skisleeve - černá

Obal na lyže Salomon Original 1P Skisleeve je obal na 1 pár lyží. Délka obalu je 190cm.

Salomon Original 1P Skisleeve - červená

Obal na lyže Salomon Original 1P Skisleeve je obal na 1 pár lyží. Délka obalu je 190cm.

Salomon Original 1P Skisleeve - vínová

Obal na lyže Salomon Original 1P Skisleeve je obal na 1 pár lyží. Délka obalu je 190cm.

Völkl Race Single Ski Bag 165+15+15cm

Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 165+15+15cm. Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 165+15+15cm. Nastavitelný na délky 165, 180 nebo 195cm. Váha: 1.00 kg

Dynastar 1 P 155cm

Obal na lyže Dynastar 1 P 155cm. Obal na lyže Dynastar 1 P 155cm je odolný vak na jeden pár lyží s kompresními pásky a vyztuženou rukojetí. Rozměr: 156×22×22cm

Dynastar 1 P 180cm

Obal na lyže Dynastar 1 P 180cm. Obal na lyže Dynastar 1 P 180cm je odolný vak na jeden pár lyží s kompresními pásky a vyztuženou rukojetí. Rozměr: 180×22×22cm

Dynastar 1 P 195cm

Obal na lyže Dynastar 1 P 195cm. Obal na lyže Dynastar 1 P 195cm je odolný vak na jeden pár lyží s kompresními pásky a vyztuženou rukojetí. Rozměr: 196×22×22cm

Dynastar Basic Ski Bag

Obal na lyže Dynastar Basic Ski Bag. Obal na lyže Dynastar Ba­sic Ski Bag je odolný vak na jeden pár lyží s kompresními pásky a vyztuženou rukojetí. Rozměr: 190×22×2cm

Völkl Race Single Ski Bag 165+15+15cm

Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 165+15+15cm. Obal na lyže Völkl Race Single Ski Bag 165+15+15cm. Nastavitelný na délky 165, 180 nebo 195cm. Váha: 1.00 kg

Dynastar Speedzone Basic Ski Bag

Obal na lyže Dynastar Speedzone Basic Ski Bag . Obal na lyže Dynastar Spe­edzone Basic Ski Bag je odolný vak na jeden pár lyží s kompresními pásky a vyztuženou rukojetí. Rozměr: 185×22×2cm

Fischer XC Performance Light - 10 párů - 210 cm

Obal na lyže Fischer XC Performance Light na 10 párů běžeckých lyží v maximální délce 210 cm. Materiál: 100% Polyester

Fischer Eco Alpine 1 Pair - 175 cm

Obal na sjezdové lyže Fischer Eco Alpine 1 Pair je určený pro jeden pár lyží délky až 175 cm.

Fischer Eco Alpine 1 Pair - 190 cm

Obal na sjezdové lyže Fischer Eco Alpine 1 Pair je určený pro jeden pár lyží délky až 190 cm.

Fischer Eco Alpine 1 Pair - 160 cm

Obal na sjezdové lyže Fischer Eco Alpine 1 Pair je určený pro jeden pár lyží délky až 160 cm.

Salomon Extend 1Pair Padded 165+20 Skibag - červená

Obal na lyže Salomon Extend 1Pair Padded 165+20 Skibag je vypolstrovaný obal na 1 pár lyží. Délka obalu 185 cm.

Salomon Nordic 1 Pair 215 Ski Pack - černá

Obal na běžecké lyže Salomon Nordic 1 Pair 215 Ski Pack je obal na 1 pár běžek. Délka obalu je 220 cm.

Salomon Extend 1Pair Padded 165+20 Skibag - černá

Obal na lyže Salomon Extend 1Pair Padded 165+20 Skibag je vypolstrovaný obal na 1 pár lyží. Délka obalu 185 cm.

Dynastar Intense Ski Bag Adjustable 150-170

Obal na lyže Dynastar In­tense Ski Bag Adjustable 150–170 v dámském designu. Obal na lyže Dynastar In­tense Ski Bag Adjustable 150–170 je odolný vak na jeden pár lyží, je vyroben z 600D Polyesteru a potažen PVC. Je vybaven kompresními pásky a vyztuženou rukojetí. Vhodný pro lyže délky do 150 až 170cm.

Dynastar Intense Basic Ski Bag 160

Obal na lyže Dynastar Intense Basic Ski Bag 160 v dámském designu. Obal na lyže Dynastar In­tense Basic Ski Bag 160 je odolný vak na jeden pár lyží, je vyroben z 600D Polyesteru a potažen PVC. Je vybaven kompresními pásky a vyztuženou rukojetí. Vhodný pro lyže délky do 160cm.

Rossignol Hero Ski Bag 2/3P - nastavitelný 190/220 cm

Obal na lyže Rossignol Hero Ski Bag pro 2–3 páry lyží nebo 4-5 párů běžeckých lyží. Vyrobeno z odolného polyesterového a PVC povlaku 600D; Mezi funkce patří: celoplošný zip; nastavitelné ramenní popruhy; a kompresní popruhy. Vhodná pro lyže až do 210 cm. Obal na lyže Rossignol Hero Ski Bag:Hmotnost 1.46kgRozměry L1900 to 2200W315H315mmMateriál POLYESTER 600D RIPSTOP

Atomic Ski Bag - červená/oranžová

Obal na lyže Atomic Ski Bag idelální na jeden pár lyží a holí. Délka obalu je 205cm, ale lze zkrátit na potřebnou délku.

Atomic Ski Bag - černá

Obal na lyže Atomic Ski Bag idelální na jeden pár lyží a holí. Délka obalu je 205cm, ale lze zkrátit na potřebnou délku.

Leki Skibag 3 Pairs

Obal na 3 páry lyží Leki Skibag. Vak na lyže Leki Skibag představuje dokonalé řešení pro chráněné a komfortní uložení a přepravu lyží a holí

K2 Kompact Ski Bag 190 cm - modrá/černá

Obal na lyže K2 Kompact Ski Bag je dlouhý 190 cm, ale je možné ho zabalit a zapnout do malého rozměru.

Fischer Alpine Race Wheels 1 Pair

Obal na sjezdové lyže a boty Fischer Alpine Race Wheels 1 Pair je určen pro jeden pár lyží do délky 195 cm.

Atomic Ski Sleeve Red/Bright Red

Flexibilní obal na klasické lyže. Atomic Ski Sleeve je 210 cm dlouhý s prostorem pro uložení 1 páru lyží a holí. Zkrácení dle potřeby je umožněno rolovacím uzávěrem.

Atomic Ski Sleeve Black/Black

Flexibilní obal na klasické lyže. Atomic Ski Sleeve je 210 cm dlouhý s prostorem pro uložení 1 páru lyží a holí. Zkrácení dle potřeby je umožněno rolovacím uzávěrem.

Dynastar Speed 2 Pairs

Obal na lyže Dynastar Spe­ed 2 Pairs. Obal na lyže Dynastar Spe­ed 2 Pairs je odolná taška na dva páry lyží. Má kompresní pásky, vyztužené rukojeti a švy. Maximální délka lyží: 195 cm. Rozměr: 198×26×26cm

Rossignol Hero Junior Ski Bag 170

Obal na lyže Rossignol Hero Junior Ski Bag je odolný vak na 2 páry sjezdových lyží nebo 4 páry běžek. Vak byl vyroben z odolného Polyesteru 600D a potažen PVC, je vybaven zipem po celé délce, přizpůsobitelnými ramenními popruhy a kompresními řemínky. Vhodné pro lyže do délky 170 cm. Obal na lyže Rossignol Hero Junior Ski Bag: Hmotnost: 1,46kg Rozměry: L1700W21­0H210mm Materiál: POLY­ESTER 600D RIPSTOP

Völkl Rolling All Pro Gear Bag 190cm

Obal s kolečky na lyže a vše ostatní Völkl Rolling All Pro Gear Bag 190cm. Obal s kolečky na lyže a vše ostatní Völkl Ro­lling All Pro Gear Bag 190cm: Rozměry 190×36×25 cm Váha 4.8 Kg

Lyžařská helma CP (si-pi) 90002 vel. obvod hlavy 55 - 57 cm

Lyžařská helma CP (si-pi ) vhodná na lyže i snowboard. Model má kvalitní pohodlné vnitřní polstrování, měkké kryty na uši, větrací otvory se síťkami proti sněhu, zadní úchyt na brýle, fit systém. Barva: white. V Ceně je mikrovláknový obal.

Lyžařská helma CP (si-pi) 90002 vel. fejkörméret 55 - 57 cm

Lyžařská helma CP (si-pi ) vhodná na lyže i snowboard. Model má kvalitní pohodlné vnitřní polstrování, měkké kryty na uši, větrací otvory se síťkami proti sněhu, zadní úchyt na brýle, fit systém. Barva: white. V Ceně je mikrovláknový obal.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: