Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nike fotbalovy mic sc2283107 5

Nalezeno:    16 produktů

Nike STRIKE (SC3310-043) fotbalový míč - 5

Fotbalový míč Nike Strike má zesílenou gumovou duši pro větší konzistenci při hře a kontrastní grafiku, díky které je dobře vidět, jak na tréninku tak při zápase. Vysoce kontrastní grafika pro snadné sledování míče. Drážky Nike Aerowtrac a provedení z 12 dílů zajišťují přesný let míče. Zesílená pryžová duše pro dokonalejší zachování tvaru. Texturovaný plášť zajišťuje skvělý pocit z kontaktu s míčem.

Nike NK ORDEM-V (SC3128-100) fotbalový míč - 5

Fotbalový míč přináší optimální dotek. Nike Aerowtrac drážky dodávají míči přesný let, dokonalá grafika pomáhá sledovat ho i v letu. Grafika míče pomáhá sledovat ho i v letu, díky barevné kombinaci rychle zareagujete. Geometrická přesnost míče dodává tlak rovnoměrně pro silné a přesné údery. Nike Aerowtrac drážky pomáhají stabilizovat let míče. Kvalitní materiál dodává míči stabilitu a zlepšuje jeho strukturu za všech podmínek.

Nike CATALYST FOOTBALL (SC2968-100) bílý míč - 5

Fotbalový míč Nike CATALYST FOOTBALL je vytvořen z prémiových materiálů, které poskytují skvělou manipulaci a odolnost. Díky svému dokonalému tvaru letí míč rychleji, dále a přesněji. Materiál: 44% guma, 28% polyurethan, 26% polyester, 2% bavlna

Nike PREMIER LEAGUE STRIKE (SC3311-101) míč - 5

Fotbalový míč Nike Premier League Strike má zesílenou gumovou duši a kontrastní grafický motiv. Při hře se chová přesně a předvídatelně. Zároveň je na hřišti dobře vidět. Vysoce kontrastní motiv usnadňuje sledování míče při hře. Drážky Nike Aerowtrac a provedení z 12 dílů mu zajišťují přesný let. Zesílená gumová duše dobře drží vzduch i tvar. Texturovaný plášť se výborně ovládá.

Nike PARIS SAINT-GERMAIN SUPPORTERS (SC3362-072) míč - 5

Fotbalový míč Nike PARIS SAINT-GERMAIN SUPPORTERS je odolný a na hřišti snadno viditelný. Na míči je zobrazena klubová grafika PSG. Butylová duše lépe drží vzduch a tvar. Strojově prošívaný plášť dává míči stálost a zajišťuje vynikající kontakt. Tradiční 32-panelový design pro přesnou trajektorii. Vysokokontrastní grafika vám pomůže snadno sledovat míč. Znak ukazuje hrdost pravého fanouška PSG Saint-Germain Materiál: 65 % guma / 15 % polyuretan / 13 % polyest...

Nike Pitch, vel. 5

Fotbalový míč Nike Pitch je vybaven vysoce kontrastní grafikou pro vysokou viditelnost při hraní a tréninku, zatímco odolná a citlivá konstrukce nabízí lehký nákop.

Nike Pitch, vel. 5

Fotbalový míč Nike Pitch je vybaven vysoce kontrastní grafikou pro vysokou viditelnost při hraní a tréninku, zatímco odolná a citlivá konstrukce nabízí lehký nákop.

Nike CR7 Prestige, vel. 5

Fotbalový míč Nike Mercurial Prestige má texturované překrytí pro skvělý pocit.

Nike Pitch Train, vel. 5

Fotbalový míč Nike je dobře viditelný díky kontrastní grafice a má odolnou 12ti panelovou konstrukci pro dobré letové vlastnosti a trvanlivost.

Nike Pitch Train, vel. 5

Fotbalový míč Nike Pitch Train je dobře viditelný díky kontrastní grafice a má odolnou 12ti panelovou konstrukci pro dobré letové vlastnosti a trvanlivost.

Nike Nk Merlin bílá 5

Fotbalový míč Nike je novým zápasovým míčem, jenž bude v různých variantách viděn v zápasech profesionálů. Tento míč je nově vybavený technologií ACC, která zajistí prvotřidní ovládání za každého počasí. Drážky Aerowtrac a plášť z mikrotextury zaručují přesný let. Míč je tvořen čtyřdílnou konstrukcí, která rozšiřuje plochu pro jeho ovládání. Vysoce kontrastní motiv usnadňuje sledování míče při hře. Míč získal známku kvality FIFA. Perfektní dotek. Moderní barevný design. Ideální volba na zápa...

Nike FCB20 PRESTIGE (SC3500-610) - 5

Fotbalový míč Nike FCB20 PRESTIGE se skvěle ovládá a snadno sleduje. Tento míč je vyroben za pomocí strojového šití, tím je zaručena vysoká pevnost švů a konzistentní pocit. 26-panelový design poskytuje přesnou trajektorii letu. 26-panelový design pro přesné přihrávky. Strojově šitý balón s vysokou odolností. Grafika vznikla k výročí 20 let spolupráce Nike a klubu FC Barcelona.

Nike LL NK Pitch FA 18, vel. 5

Tréninkový fotbalový míč tvoření z 12 panelů s logem španělské La Ligy.

Nike PL NK Pitch FA 18, vel. 5

Tréninkový fotbalový míč tvoření z 12 panelů s logem anglické Premier League.

Nike Ordem V Football/White/Laser Orange/Black/Black 5

Fotbalový míč Nike Ordem V se vyznačuje drážkami Nike Aerowtrac a pláštěm z mikrotextury, míč se tak lépe kontroluje a přesněji létá.

Nike FC BARCELONA PRESTIGE (SC3283-455) - 5

Fotbalový míč FC Barcelona Prestige má design s klubovou grafikou, který ukazuje svou hrdost na tým FC Barcelona. Míč je navíc velmi odolný a na hřišti je dobře vidět, takže se s ním dá dlouho hrát. Design s 26 hexagonálními latexovými panely pro extrémně přesné přihrávky. Strojově prošívaný plastový plášť dává míči stálost a zajišťuje vynikající kontakt. Gumová duše pro pevné odskoky a lepší vzduchotěsnost. Grafika klubu FC Barcelona pro snadné sledování míče. Materiá...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: