Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nicci french

Nalezeno:    38 produktů

Nicci French: Zlé pondělí

Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu naráží psychoterapeutka Frieda Kleinová. Jeden z pacientů jí popisuje své sny o tom, jak unáší chlapce, který jako by z oka vypadl Matthewovi. Frieda, která je zprvu přesvědčená, že policie její obavy rovnou smete ze stolu, je postupně proti své vůli zatažena do samého centra případu. Jiný únos dít...

Více informací
od 198 Kč
Koupit nejlevněji

Nicci French: Ztracené úterý

U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jménem podvodníka velkého formátu, jehož oběti se ukazují být stejně početné jako možné motivy vraždy. Jak se policie blíží k odhalení vraha, Frieda má zjistit, kdo mluví pravdu a kdo lže. Někdo je však odhodlaný ji umlčet… a nezastaví se před ničím.

Více informací
od 248 Kč
Koupit nejlevněji

Zlé pondělí - Nicci French

Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu

Ztracené úterý - Nicci French

U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jm

Zlé pondělí - Nicci French

Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu

Ztracené úterý - Nicci French

U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jm

Zlé pondělí - Nicci French

Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu

Ztracené úterý - Nicci French

U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jm

Blue Monday - Nicci French

Autor : Nicci French, Druh sortimentu : Kniha, Blue Monday, Jazyk : Angličtina, Počet stran : 412

Ztracené úterý - Nicci French

Autor : Nicci French, U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jménem podvodníka velkého formátu, jehož oběti se ukazují být stejně početné jako možné motivy vraždy. Jak se policie blíží k odhalení vraha, Frieda má zjistit, kdo mluví pravdu a kdo lže. Někdo je však odhodlaný ji umlčet… a nezastaví se před ničím.Druh sortimentu : Kniha, Ztra...

Saturday Requiem - Nicci French

Autor : Nicci French, Thirteen years 18 year old Hannah was arrested for the brutal murder of her family. It was an open and shut case and Hannah's been incarcerated in a secure hospital ever since. When psychotherapist Frieda Klein is asked to meet Hannah and give her assessment of her she reluctantly agrees. What she finds horrifies her. She is haunted by the thought that something wasn't right all those years ago.Druh sortimentu : Kniha, Saturday Requiem, Jazyk : Angličtina, Počet stran : 39...

Ztracené úterý - Nicci French

Ztracené úterý - Nicci French U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jménem podvodníka velkého formátu, jehož oběti se ukazují být stejně početné jako možné motivy vraždy. Jak se policie blíží k odhalení vraha, Frieda má zjistit, kdo mluví pravdu a kdo lže. Někdo je však odhodlaný ji umlčet… a nezastaví se před ničím. z kategorie Knihy | ...

Zlé pondělí - Nicci French

Autor : Nicci French, Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu naráží psychoterapeutka Frieda Kleinová. Jeden z pacientů jí popisuje své sny o tom, jak unáší chlapce, který jako by z oka vypadl Matthewovi. Frieda, která je zprvu přesvědčená, že policie její obavy rovnou smete ze stolu, je postupně proti své vůli zatažena do samého centra ...

Zlé pondělí - Nicci French

Zlé pondělí - Nicci French Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu naráží psychoterapeutka Frieda Kleinová. Jeden z pacientů jí popisuje své sny o tom, jak unáší chlapce, který jako by z oka vypadl Matthewovi. Frieda, která je zprvu přesvědčená, že policie její obavy rovnou smete ze stolu, je postupně proti své vůli zatažena do samého ce...

Zlé pondělí - Nicci French

Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě?

Ztracené úterý - Nicci French

Frieda Kleinová na stopě zločinu. Případ druhý.

Ztracené úterý - Nicci French

U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jménem podvodníka velkého formátu, jehož oběti se ukazují být stejně početné jako možné motivy vraždy. Jak se policie blíží k odhalení vraha, Frieda má zjistit, kdo mluví pravdu a kdo lže. Někdo je však odhodlaný ji umlčet… a nezastaví se před ničím.

Zlé pondělí - Nicci French

Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu naráží psychoterapeutka Frieda Kleinová. Jeden z pacientů jí popisuje své sny o tom, jak unáší chlapce, který jako by z oka vypadl Matthewovi. Frieda, která je zprvu přesvědčená, že policie její obavy rovnou smete ze stolu, je postupně proti své vůli zatažena do samého centra případu. Jiný únos dít...

Friday on My Mind - Nicci French

Friday on My Mind - Nicci French z kategorie Knihy | Cizojazyčná literatura | English literature od Penguin Books naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Sunday Morning Coming Down - Nicci French

Autor : Nicci French, It's always darkest before the light. In the chilling seventh instalment of the bestselling, critically acclaimed Frieda Klein series, evil circles close to home.Psychotherapist Frieda Klein's home is her refuge. Then she returns to find it has become a crime scene. Beneath the floorboards the police have found the body of a man she had hired to help protect her.The message from the killer is clear: you're mine.But when those closest to Frieda begin to be targeted the pict...

Zlé pondělí - Nicci French e-kniha

Psychothriller. Návykové čtení, které vám pocuchá nervy.

Ztracené úterý - Nicci French e-kniha

Druhý případ vražedného týdne je ještě zapeklitější než ten popsaný v knize Zlé pondělí. Frieda Kleinová na stopě zločinu.

Black Sheep - Sophie McKenzie

Autor : Sophie McKenzie, A new psychological thriller from the author of "Close My Eyes, Trust In Me" and "Here We Lie". Charlotte's life changed a year ago when her husband suddenly died, but now evidence has come to light that he was murdered... With appeal to fans of Clare Mackintosh and Nicci French.Druh sortimentu : Kniha, Black Sheep, Jazyk : Angličtina, Počet stran : 486

Ztracené úterý: Frieda Kleinová. Případ druhý (978-80-257-1381-5)

Kniha – autor Nicci French, 372 stran, česky, pevná s přebalem matná U psychicky vyšinuté ženy je nalezeno tělo v rozkladu a policie znovu poprosí o pomoc psychoterapeutku Friedu Kleinovou. Chce po ní, aby z ženy dostala totožnost mrtvého. Frieda nakonec přichází se jménem podvodníka velkého formátu, jehož oběti se ukazují být stejně početné jako možné motivy vraždy. Jak se policie blíží k odhalení vraha, Frieda má zjistit, kdo mluví pravdu a kdo lže. Někdo je však odhodlaný ji umlčet… a neza...

Zlé pondělí (978-80-257-1142-2)

Kniha – autor Nicci French, 308 stran, česky, pevná s přebalem matná Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu naráží psychoterapeutka Frieda Kleinová. Jeden z pacientů jí popisuje své sny o tom, jak unáší chlapce, který jako by z oka vypadl Matthewovi. Frieda, která je zprvu přesvědčená, že policie její obavy rovnou smete ze stolu, je p...

Falling - Emma Kavanagh

Falling - Emma Kavanagh This is a brilliant debut psychological thriller by a former police psychologist. It is perfect for fans of Nicci French, Tana French and S. J. Watson. A plane falls out of the sky. A woman is murdered. Four people all have something to hide. Jim is a retired police officer, and worried father. His beloved daughter has disappeared and he knows something is wrong. Tom has woken up to discover that his wife was on the plane and must break the news to their only son. Cecili...

Má je vina - Clare Mackintosh

Autor : Clare Mackintosh, Napínavý psychologický krimithriller se šokující zápletkou, který se záhy po svém vydání zařadil mezi nejprodávanější knihy Jednoho deštivého listopadového dne jsou šéfinspektor Ray Stevens a inspektorka Kate Švandová povoláni k případu, které se policistům příčí nejvíc: k usmrcení dítěte. Pětiletého Jakoba srazil rychle jedoucí vůz, po autě a jeho řidiči jako by se ale slehla zem. Všechny stopy vedou do slepých uliček. Ray ani Kate se však nechtějí vzdát; mají pocit,...

Má je vina - Mackintosh Clare

Má je vina - Mackintosh Clare Napínavý psychologický krimithriller se šokující zápletkou, který se záhy po svém vydání zařadil mezi nejprodávanější knihyJednoho deštivého listopadového dne jsou šéfinspektor Ray Stevens a inspektorka Kate Švandová povoláni k případu, které se policistům příčí nejvíc: k usmrcení dítěte. Pětiletého Jakoba srazil rychle jedoucí vůz, po autě a jeho řidiči jako by se ale slehla zem. Všechny stopy vedou do slepých uliček. Ray ani Kate se však nechtějí vzdát; mají poci...

Má je vina - Clare Mackintosh

Napínavý psychologický krimithriller se šokující zápletkou, který se záhy po svém vydání zařadil mezi nejprodávanější knihyJednoho deštivého listopadového dne jsou šéfinspektor Ray Stevens a inspektorka Kate Švandová povoláni k případu, které se policistům příčí nejvíc: k usmrcení dítěte. Pětiletého Jakoba srazil rychle jedoucí vůz, po autě a jeho řidiči jako by se ale slehla zem. Všechny stopy vedou do slepých uliček. Ray ani Kate se však nechtějí vzdát; mají pocit, že aspoň tohle mrtvému chla...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: