Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Neff slunecni bryle

Nalezeno:    24 produktů

Neff Daily

Sluneční brýle Neff Daily Neff Daily jsou lehké, univerzální sluneční brýle nadčasového designu.

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

NEFF SPECTRA SLUNEČNÍ BRÝLE - tyrkysová

Model spectra od značky Neff. Kolekce 2014. Barva tyrkysová. Materiál: plast, acryl.

NEFF DAILY SLUNECNI BRYLE - mořská zeleň

Model daily od značky Neff. Kolekce 2013. Barva mořská zeleň + oranžová/žlutá/antracitová. Materiál: rámeček: plast, sklo: Acrylic.

Brýle Neff Daily glow in the dark 2015

Brýle Neff Daily glow in the dark 2015 - lehké, univerzální sluneční brýle v barevném designu - Plastové obroučky - Polykarbonátová skla – odolná proti poškrábání - 100% ochrana před UV zářením

Neff Bronz Shades Black černá

Sluneční Brýle Neff Bronz Shades Black

Neff Daily Black Rainbow černá

Sluneční Brýle Neff Daily Black Rainbow

Neff Chip matte black

brýle Neff Chip matte black sluneční brýle Neff, unisex tvar sedne každému typu obličeje. Akrylová skla poskytují UV ochranu 400. Materiál : plast, akryl

Neff Chip Clear bílá

Sluneční Brýle Neff Chip Clear Neff Chip jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Obroučky nemá tak kulaté, jako řada Daily. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Detaily brýlí si prohlédněte na videu:

Neff Daily Clear bílá

Sluneční Brýle Neff Daily Clear Neff Daily jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Plast obrouček je čirý! Detaily brýlí si prohlédněte na videu:

Neff Daily Gloss Black černá

Sluneční Brýle Neff Daily Gloss Black Neff Daily jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Detaily brýlí si prohlédněte na videu:

Neff Daily blue/yellow split

Neff Daily blue/yellow split 888259009636 od Neff v Oblečení a móda | Módní doplňky | Sluneční brýle za nejlepší ceny v e-shopu Esatna.cz

Neff Daily Shades flamingo

sluneční brýle Neff Daily Shades flamingo S těmito slunečními brýlemi budeš hvězdou na pláži, v kombinace růžových plameňáků Tě nemůže nikdo přehlédnout! Daily Shades vypadají skvěle na každým tvaru obličeje, mají 100% UVA a UVB ochranu a hlavně, nezruinují Tvůj účet. Vybírej ze spousty různých barev!100% plastový rámeček s acrylovými sklyVčetně látkového pouzdra.

Neff Daily Ice grey

Jsou věci, s kterými nemůžeš šlápnout vedle a jednou z nich jsou právě transparentní sluneční brýle Neff Daily ICE, které nabízíme v mnoha barevných variantách a tak si i ty přijdeš na své. Model GREY je v šedém provedení a má zrcadlové čočky. DOKONALOST!\n\n\nSpecifikace:\n- akrylové čočky\n- plastové obroučky\n- lehké\n- 100% UVA, UVB ochrana

Neff Daily Matte Black černá

Sluneční Brýle Neff Daily Matte Black Neff Daily jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Povrch brýlí je matný. Detaily brýlí si prohlédněte na videu:

Neff Chip Matte Black černá

Sluneční Brýle Neff Chip Matte Black Neff Chip jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Obroučky nemá tak kulaté, jako řada Daily. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Detaily brýlí si prohlédněte na videu:

Neff Daily Tortoise Soft Touch

Sluneční Brýle Neff Daily Tortoise Soft Touch Neff Daily jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Detaily grafiky si prohlédněte na videu:

Neff Daily misfit camo

Jsou věci, s kterými nemůžeš šlápnout vedle a jednou z nich jsou právě sluneční brýle Neff Daily, které nabízíme v mnoha barevných variantách a tak si i ty přijdeš na své. Model MISFIT CAMO je v černém provedení a má na stranách nápis značky. DOKONALOST!\n\n\nSpecifikace:\n- akrylové čočky\n- plastové obroučky\n- lehké\n- 100% UVA, UVB ochrana

Neff Daily Black/Ice černá / modrá

Sluneční Brýle Neff Daily Black/Ice Neff Daily jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Detaily brýlí si prohlédněte na videu:

Neff Daily Rasta Spray černá / vícebarevné

Sluneční Brýle Neff Daily Rasta Spray Neff Daily jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Detaily grafiky si prohlédněte na videu:

Neff Daily Shades tennis rubber

sluneční brýle Neff Daily Shades tennis rubber S těmito slunečními brýlemi budeš hvězdou na pláži, protože v té svítivě žluté barvě budeš jen zářit! Daily Shades vypadají skvěle na každým tvaru obličeje, mají 100% UVA a UVB ochranu a hlavně, nezruinují Tvůj účet. Vybírej ze spousty různých barev!100% plastový rámeček s acrylovými sklyVčetně látkového pouzdra.

Neff Daily Shades pink rubber

sluneční brýle Neff Daily Shades pink rubber S těmito slunečními brýlemi budeš hvězdou na pláži, ale i ve městě, zářivá růžová prostě v létě nesmí chybět na žádný skvělý párty! Daily Shades vypadají skvěle na každým tvaru obličeje, mají 100% UVA a UVB ochranu a hlavně, nezruinují Tvůj účet. Vybírej ze spousty různých barev!100% plastový rámeček s acrylovými sklyVčetně látkového pouzdra.

Neff Chip Tortoise Soft Touch hnědá

Sluneční Brýle Neff Chip Tortoise Soft Touch Neff Chip jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Obroučky nemá tak kulaté, jako řada Daily. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400. Detaily brýlí si prohlédněte na videu: