Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nausnice stribrne lapis lazuli

Nalezeno:    12 produktů

Růženín náramek

Náramek z vybroušeného růženínu na dvou elastických gumičkách. Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 17-18cm. Velikost jednotlivých kamenů cca 10x10mm.Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Více informací
od 136 Kč
Koupit nejlevněji

Stříbrné náušnice, přírodní lapis lazuli, NK 1503

Stříbrné náušnice osazené přírodním kamenem lapis lazuli o průměru 8 mm, zapínání na klasický patent. Náušnice měří 16 mm na výšku, jejich orientační hmotnost je 2,96 g. Šperk je vyhotoven ze stříbra ryzosti 925/1000 a má povrchovou úpravu čisté rhodium, což snižuje riziko alergické reakce. V nabídce máme také přívěsek a prsten do sady. Fotografie přírodních kamenů jsou pouze ilustrační - každý kus je originál.

Stříbrné náušnice, přírodní lapis lazuli, 10 x 8 mm, NK 1453

Stříbrné náušnice NK 1453 jsou zdobené přírodním kamenem lapis lazuli, který vyniká svou sytě modrou barvou. Náušnice disponují zapínáním na klasický patent a velmi pohodlně se nosí. Rozměry kamene jsou 10 mm x 8 mm, celková výška náušnic 18 mm, jejich orientační hmotnost 3,39 g. Šperk je vyhotoven ze stříbra ryzosti 925/1000 a má povrchovou úpravu čisté rhodium, což eliminuje riziko alergické reakce. V nabídce máme také přívěsek a prsten do sady. Fotografie přírodních kamenů jsou pouze il...

Stříbrné náušnice na šroubek, přírodní lapis lazuli 5 mm, NŠ 1470

Stříbrné náušnice s přírodním kamenem lapis lazuli. Náušnice disponují zapínáním na šroubek, využitým materiálem je stříbro ryzosti 925/1000 s povrchovou úpravou čisté rhodium. Orientační hmotnost náušnic je 1,23 g, průměr kamene 5 mm. Fotografie jsou pouze ilustrační, každý kámen je originál. V nabídce máme také přívěsek do sady.

"Yoko" Náušnice (chirurgická ocel a lapis lazuli)

Elegantní náušnice z chirurgické oceli s kuličkami matného lapis lazuli. Lapis lazuli je povznášející duchovní kámen,výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Rozměry: Celková délka 3 cm. Průměr kuliček 8 mm.

Stříbrný prsten, přírodní lapis lazuli, T 1503

Stříbrný prsten zdobený přírodním kamenem lapis lazuli o průměru 8 mm. Orientační hmotnost prstenu při velikosti 58 je 2,25 g. Šperk je vyhotoven ze stříbra ryzosti 925/1000 a má povrchovou úpravu čisté rhodium, což snižuje riziko alergické reakce. V nabídce máme také přívěsek a náušnice do sady. Fotografie přírodních kamenů jsou pouze ilustrační - každý kus je originál.

"Yoko" Náramek (lapis lazuli. perleť. perla. Ag)

Velmi elegantní a nevšední náramek pro všední i sváteční dny. Použili jsme lapis lazuli o průměru 8 mm, perleť 6 mm, růžovou sladkovodní perlu a stříbrné (Ag) kuličky 4 mm. Lapis lazuli je povznášející duchovní kámen,výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Rozměry: Na pevném pružném lanku 16 - 19 cm. Nebo dle vašeho přání. ...

Stříbrný prsten, přírodní lapis lazuli, T 1453

Stříbrný prsten zdobený přírodním kamenem lapis lazuli o rozměrech 10 mm x 8 mm. Orientační hmotnost prstenu při velikosti 56 je 2,83 g. Šperk je vyhotoven ze stříbra ryzosti 925/1000 a má povrchovou úpravu čisté rhodium, což snižuje riziko alergické reakce. V našem e-shopu lze zakoupit rovněž náušnice a přívěsek do sady. Fotografie přírodních kamenů jsou pouze ilustrační - každý kus je originál.

Stříbrný přívěsek, přírodní lapis lazuli, P 1503

Stříbrný přívěsek s přírodním lapisem, průměr kamene 8 mm. Šperk měří 22 mm včetně očka na výšku, jeho orientační hmotnost je 1,22 g. Vyhotoveno ze stříbra ryzosti 925/1000 s povrchovou antioxidační úpravou čisté rhodium. V nabídce máme také náušnice a prsten do sady. Fotografie přírodních kamenů jsou pouze ilustrační - každý kus je originál.

Stříbrný přívěsek, přírodní lapis lazuli, 10 x 8, P 1453

Stříbrný přívěsek zdobený přírodním lapisem lazuli oválného tvaru. Rozměry kamene jsou 10 x 8 mm, celý šperk měří 25 mm včetně očka na výšku, orientační hmotnost je 1,88 g. Přívěsek je vyhotoven ze stříbra ryzosti 925/1000 a má povrchovou úpravu čisté rhodium. V našem e-shopu lze zakoupit také náušnice a prsten do sady. Fotografie přírodních kamenů jsou pouze ilustrační - každý kus je originál.

Stříbrné náušnice, přírodní lapis, náušnice ze stříbra 10 mm NK 1452

Stříbrné náušnice s přírodním lapisem o průměru 10 mm. Materiál náušnic je stříbro 925/1000. Zapínání náušnic je na patent - klapku.

Čakrové náušnice

Kouzelné, pestře barevné náušničky, které kromě bezvadné parády splní dokonale i službu harmonizace našich energetickcýh center - čaker. Jsou tvořeny 7 kamínky přesně kopírujícími barvy a vyzařování čaker: granát, karneol, citrín, olivín, modrý howlit, lapis-lazuli a ametyst. Kamínky jsou pro "odlehčení" proloženy zářivými kamínky křišťálu, které zároveň nádherně zvýrazní jednotlivé jasné barvičky. Při nošení těcchto náušniček si budete stále připomínat, že je potřeba se starat nejen o své fyzi...

SADA - "Meral" Minerálový náramek s porcelánem + Náušnice z chirurgické ocele s ametystem

Nevšední náramek z minerálů - lapis lazuli, ametystu, achátu a howlitu. Dominantou je středová porcelánová kulička s květy a korálky z chirurgické oceli. Rozměry 16 - 19 cm. Na pevném pružném lanku. + Snahou kolekce Piedra je povýšit šperk na Vašeho osobní strážního anděla, který o Vás bude pečovat a vysílat pozitivní signály po celou dobu, kdy ho bud...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: