Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Napajecka pro kozy se zasobnikem

Nalezeno:    4 produkty

KOVOVÁ NAPÁJEČKA PRO DRŮBE(R) STOJAN 25 l.

Pro velkochovatele drůbeže se stává stále oblíbenější tato kovová napáječka pro drůbež, umístěná na praktickém stojanu. Napáječka disponuje 25 litrovým zásobníkem, při plnění zásobníku vody se výpustní hrdlo uzavře gumovým kuličkovým uzávěrem a ten se otevře až po uzavření plnícího otvoru zásobníku. Voda vytéká do napájecí plastové misky a až je konec výpustního hrdla ponořen, hladina vody v ní zůstává konstantní , jelikož upité množství vody se průběžně doplňuje. Kovová konstrukce zaručuje dlo...

Nobby 1 l

Popis:Plastová napáječka pro ptáky se zásobníkem o objemu 1 000 ml.Napáječku pro ptáky je možné postavit i zavěsit.Průhledný zásobník pro lepší kontrolu vody.Vhodné do venkovních voliér s více ptáky a pro drůbež.Rozměry:Výška 21 cm, stojánek s miskou 18 cm.

Nobby 500 ml

Popis:Stojací plastová napáječka pro ptáky se zásobníkem o objemu 500 ml.Průhledný zásobník pro lepší kontrolu vody.Vhodné do venkovních voliér s více ptáky a pro drůbež.Rozměry:Výška zásobníku 14 cm, miska 14,5 cm.

ZÁVĚSNÉ VENKOVNÍ PÍTKO 1l

Závěsné pítko pro ptáky s velkým zásobníkem o objemu 1l. Napáječka vyrobená z odolného plastu. Ptáčkové se budou k napaječce vracet rádi. Mají u ní pohodlné stupátko, na které si mohou při pití sednout. Pokud napaječku pověsíte na stinné místo pod korunu stromu, bude mít vždy příjemnou teplotu a díky praktické nádobě nebude znečištěna.Pítko je možné zavěsit i do klece a zajistit tak čerstvou vodu např. papouškům.