Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nalepky na nehty

Nalezeno:    73 produktů

Nálepky na nehty, assort

Jednoduchý způsob jak ozdobit své nehty. Stačí jen samolepky nalepit na nehty a přetřít bezbarvým lakem. Lze také na nehet nanést podkladový nebo jinak výrazný lak, nalepit nálepku a přelakovat bezbarvým lakem.

Nálepky na nehty Perfecta!

Dopřejte svým nehtům pořádnou dávku originality!

Nálepky na nehty s náramkem

Set pro stylovou úpravu ruky. Set obsahuje 1 stavitelný náramek, nálepky na nehty, 1 tetování na ruku a brousítko.Různé motivy - náhodný výběr.

Nehtyprofi nálepky na nehty HBJY142 - pírka bílé

Nálepky na nehty s motivem pírek - bílé HBJY142 Vhodné na gelové, akrylové či přírodní nehty.

Nálepky na nehty s náramkem - neuveden

Set pro stylovou úpravu ruky. Set obsahuje 1 stavitelný náramek, nálepky na nehty, 1 tetování na ruku a brousítko.Různé motivy - náhodný výběr.

Nálepky na nehty s náramkem - neuveden

Set pro stylovou úpravu ruky. Set obsahuje 1 stavitelný náramek, nálepky na nehty, 1 tetování na ruku a brousítko.Různé motivy - náhodný výběr.

Nálepky na nehty s náramkem - neuveden

Set pro stylovou úpravu ruky. Set obsahuje 1 stavitelný náramek, nálepky na nehty, 1 tetování na ruku a brousítko.Různé motivy - náhodný výběr.

Nálepky na nehty s náramkem - neuveden

Set pro stylovou úpravu ruky. Set obsahuje 1 stavitelný náramek, nálepky na nehty, 1 tetování na ruku a brousítko.Různé motivy - náhodný výběr.

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY003 white

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY003 white Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty Houndstooth - bílý vzor

Nehtyprofi Nálepky na nehty Houndstooth - bílý vzor. Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty Houndstooth - stříbrný vzor

Nehtyprofi Nálepky na nehty Houndstooth - stříbrný vzor. Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty Vánoční perníčci

Nehtyprofi vánoční nálepky na nehty Vánoční perníčci. Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty Santa YJ054

Nehtyprofi originální nálepky na nehty Santa YJ054. Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty s dárečky YJ060

Nehtyprofi originální nálepky na nehty s dárečky YJ060 Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty Vánoce E042

Nehtyprofi originální nálepky na nehty Vánoce E042 Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY021 White

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY021 white Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel. Vzor bílá krajka s květy.

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY021 black

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY021 black Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel. Vzor černá krajka s květy.

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY007 White

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY007 white Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY007 Gold

Nehtyprofi Nálepky na nehty HBJY007 gold Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty - Snowflakes SMY049

Speciální vánoční kolekce! Nálepky na nehty - Snowflakes SMY049. Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Hot Focus - Nálepky na nehty s prstýnkem

Nálepky na nehty s prstýnkem umožní mladé slečně vytvořit si vlastní originální styl při zdobení nehtů. Samolepky na nehty jsou v této sadě vystříhané do různých tvarů a díky tomu je může kombinovat a dosáhnout tak výsledku, který nikdo nepřehlédne. Nakonec své prsty může ozdobit prstýnkem ve tvaru růže. Sada obsahuje: 1 prstýnek, nálepky na nehty, aplikátor nálepek, p...

Nehtyprofi nálepky na nehty 3D Halloween TJ212

Vyzkoušejte 3D Halloween TJ212 nálepky. Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty - Sněhobílé květy SMY075

Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel. Typ: Sněhobílé květy SMY075

Nehtyprofi Nálepky na nehty Butterflies JH005

Originální nálepky JH005 Butterflies se zlatým doplňkem Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty se vzorem ZR002

Originální nálepky se vzorem ZR002 Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Vzor stříbrné barvy s barevným odleskem. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty se vzorem ZR001

Originální nálepky se vzorem ZR001 Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Vzor stříbrné barvy s barevným odleskem. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi nálepky na nehty se vzorem ZR006

Originální nálepky se vzorem ZR006 Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Vzor stříbrné barvy s barevným odleskem. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty se vzorem ZR004

Originální nálepky se vzorem ZR004 Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Vzor stříbrné barvy s barevným odleskem. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty se vzorem ZR007

Originální nálepky se vzorem ZR007 Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Vzor stříbrné barvy s barevným odleskem. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty Pírka HBJY142 - zlatá

Originální nálepky se vzorem HBJY142 Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Vzor se zlatým pírkem. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi nálepky na nehty pírka mix - zlaté HBJY135

Nálepky na nehty HBJY135 zlaté. Nálepky jsou vhodné na gelové, akrylové či přírodní nehty.

Nehtyprofi Nálepky na nehty - Sněhové vločky a hvězdičky SMY051

Speciální vánoční kolekce! Nálepky na nehty - Sněhové vločky a hvězdičky SMY051. Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky na nehty Dance with Love TJ090

Nehtyprofi elegantní nálepky Dance with love TJ090. Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty, vhodné na ruce i nohy. Aplikujte na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Nálepky laser efekt - č.1

Holografické nálepky na nehty- laser efekt č.1 Nádherné velice modní nálepky na nehty s vysokým leskem- spousta způsobů aplikace- trendy a žádané- velmi dobře se aplikují- nálepky můžete ustřihnout podle vlastní fantazie Holografické nálepky na nehty s laser efektem jsou vhodné na gelové, akrylové i přírodní nehty

Nehtyprofi Nálepky laser efekt - č.3

Holografické nálepky na nehty laser efekt - č.3 - fialovomodrý laser efekt Nádherné velice modní nálepky na nehty s vysokým leskem - spousta způsobů aplikace - trendy a žádané - velmi dobře se aplikují - nálepky můžete ustřihnout podle vlastní fantazie Holografické nálepky na nehty s laser efektem jsou vhodné na gelové, akrylové i přírodní nehty

Nehtyprofi Nálepky laser efekt - č.4

Holografické nálepky na nehty-s barevným laser efekt Nádherné velice modní nálepky na nehty s vysokým leskem- spousta způsobů aplikace- trendy a žádané- velmi dobře se aplikují- nálepky můžete ustřihnout podle vlastní fantazie Holografické nálepky na nehty s barevným laser efektem jsou vhodné na gelové, akrylové i přírodní nehty

Nehtyprofi Nálepky laser efekt - č. 6

Holografické nálepky na nehty - s barevným laser efektem Efekt: Různé odstíny modro-fialové barvy. Nádherné velice modní nálepky na nehty s vysokým leskem- spousta způsobů aplikace- trendy a žádané- velmi dobře se aplikují- nálepky můžete ustřihnout podle vlastní fantazie Holografické nálepky na nehty s barevným laser efektem jsou vhodné na gelové, akrylové i přírodní nehty

Nehtyprofi Nálepky laser efekt - č.5

Holografické nálepky na nehty-s barevným laser efekt č.5 Nádherné velice modní nálepky na nehty s vysokým leskem- spousta způsobů aplikace- trendy a žádané- velmi dobře se aplikují- nálepky můžete ustřihnout podle vlastní fantazie Holografické nálepky na nehty s barevným laser efektem jsou vhodné na gelové, akrylové i přírodní nehty

Nehtyprofi Nálepky laser efekt - č.7

Holografické nálepky na nehty-s barevným laser efekt č.7 Nádherné velice modní nálepky na nehty s vysokým leskem- spousta způsobů aplikace- trendy a žádané- velmi dobře se aplikují- nálepky můžete ustřihnout podle vlastní fantazie Holografické nálepky na nehty s barevným laser efektem jsou vhodné na gelové, akrylové i přírodní nehty

Nehtyprofi Nálepky laser efekt - č.8

Holografické nálepky na nehty-s barevným laser efekt č.8 kompas Nádherné velice modní nálepky na nehty s vysokým leskem- spousta způsobů aplikace- trendy a žádané- velmi dobře se aplikují- nálepky můžete ustřihnout podle vlastní fantazie Holografické nálepky na nehty s barevným laser efektem jsou vhodné na gelové, akrylové i přírodní nehty

Nehtyprofi Nálepky laser efekt - č. 9

Holografické nálepky na nehty-s barevným laser efekt č. 9 motiv kostičky Nádherné velice modní nálepky na nehty s vysokým leskem- spousta způsobů aplikace- trendy a žádané- velmi dobře se aplikují- nálepky můžete ustřihnout podle vlastní fantazie Holografické nálepky na nehty s barevným laser efektem jsou vhodné na gelové, akrylové i přírodní nehty

Nehtyprofi Nálepky námořnické - JH023

Námořnické nálepky- JH023 Originální nálepky Vám budou zdobit vaše nehty v létě u moře,je jako krásný doplněk vašich rukou tak i nohou. Naneste na suchý a čistý nehet a poté přelakujte nebo použijte gel.

Nehtyprofi Vánoční nálepky Christmas X3

Vánoční nálepky X3 Vhodné jak na gelové, tak přírodní nehty.

Sada na nehty 3.

Kupte si! Sada na nehty 3. od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. BFR-GA1003286 - Pořiď si umělecky ozdobené nehty, které ti budou všichni závidět! Nalakuj si své nehty barevným lakem, přidej ozdoby, flitry nebo lesklé nálepky. Na ruce můžeš použít krásně barevné tetování. Balení obsahuje: - 5 barevných laků na nehty - 2 laky s flitry - nalepovací perly - lesklé nálepky - tetování - pilník na nehty ve tvaru hvězdy ......

Můj salón krásy – KRÁSNÉ NEHTY |

Staň se módní umělkyní a navrhni tu nejkrásnější úpravu nehtů! Kombinuj barvy, třpytky, ozdoby či tvary a najdi styl, který bude opravdu dokonalý a cool! Tvůj salón krásy právě otevírá, tak pozvi kámošky a pořádně to rozjeďte… V každém sešitě najdeš úžasné doplňky! * trendy nálepky na nehty * ultramoderní třpytky * sadu pilníků * praktický rozdělovač prstů pro snadné lakování

Můj salón krásy – KRÁSNÉ NEHTY

Proměň se v majitelku nehtového studia a navrhni tu nejkrásnější úpravu nehtů! Staň se módní umělkyní a navrhni tu nejkrásnější úpravu nehtů! Kombinuj barvy, třpytky, ozdoby či tvary a najdi styl, který bude opravdu dokonalý a cool! Tvůj salón krásy právě otevírá, tak pozvi kámošky a pořádně to rozjeďte… V každém sešitě najdeš úžasné doplňky! - trendy nálepky na nehty - ultramoderní třpytky - sadu pilníků - praktický rozdělovač prstů pro snadné lakování...

Set s prstýnky a nálepkami pro 5 dní

Prsten každý den jinak. Balení obsahuje 5 stavitelných prstýnků, 10 samolepících náušnic a nálepky na nehty.

Set s prstýnky a nálepkami pro 5 dní - neuveden

Prsten každý den jinak. Balení obsahuje 5 stavitelných prstýnků, 10 samolepících náušnic a nálepky na nehty.

Set s prstýnky a nálepkami pro 5 dní - neuveden

Prsten každý den jinak. Balení obsahuje 5 stavitelných prstýnků, 10 samolepících náušnic a nálepky na nehty.

Set s prstýnky a nálepkami pro 5 dní - neuveden

Prsten každý den jinak. Balení obsahuje 5 stavitelných prstýnků, 10 samolepících náušnic a nálepky na nehty.

Set s prstýnky a nálepkami pro 5 dní - neuveden

Prsten každý den jinak. Balení obsahuje 5 stavitelných prstýnků, 10 samolepících náušnic a nálepky na nehty.

Sada krásy - nehty

Set pro vytvoření krásní manikůry snadno a rychle. Obsahuje umělé nehty s lepidlem, lak na nehty, třpytky, krystaly, nálepky, štětec a další. Rozměr balení cca 22 x 17 x 5 cm. Věk 6+. VYROBENO V EVROPĚ.

Sada krásy - nehty

Set pro vytvoření krásní manikůry snadno a rychle. Obsahuje umělé nehty s lepidlem, lak na nehty, třpytky, krystaly, nálepky, štětec a další. Rozměr balení cca 22 x 17 x 5 cm. Věk 6+. VYROBENO V EVROPĚ.

Sada krásy - nehty

Set pro vytvoření krásní manikůry snadno a rychle. Obsahuje umělé nehty s lepidlem, lak na nehty, třpytky, krystaly, nálepky, štětec a další. Rozměr balení cca 22 x 17 x 5 cm. Věk 6+. VYROBENO V EVROPĚ.

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č. 12 Blue

Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek CREATIV na nehty č. 12 Blue. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č.7 Violet

Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek CREATIV na nehty č.7 Violet. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č. 9 Orange

Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek CREATIV na nehty č. 9 Orange. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č.5 Yellow gold

Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek CREATIV na nehty č.5 Yellow gold. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č. 2 Clear & Gold

Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek CREATIV na nehty č. 2 Clear& Gold. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č. 10 Green

Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek Creativ na nehty č.10 Green. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č. 8 Fuchsia

Bublinky creative na nehty č.8 fuchsia Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č. 4 Pink

Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek č.4 růžové. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č. 6 Tyrkys

Bublinky creativ tyrkysové Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č. 11 Red

Bublinky creativ červené Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Nehtyprofi Bublinky CREATIV na nehty č.13 Black

Bublinky creative černé Chcete být IN? Kupte si tyto nádherně třpytivé nálepky ve tvaru bublinek. Jsou velice slušivé na každém nehtíku :-) Bublinky jsou baleny po různých velikostech cca 250ks

Audenaerde creative SCR3D1806 Samolepky 3D zlaté na nehty

Konturové samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba. Nejlépe drží na neporézním povrchu. Přilepeno okamžitě. Konturové 3D samolepky (23x10cm) s novými možnostmi využití pro všechny. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Můžete pak vaše věci nazdobit vaším stylem. Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník apod. Pomocí gelových tužek Gelly Roll G...

Nehtyprofi Manikúrní sada DeLuxe 18 ks + dárek zdarma

Manikúrní sada DeLuxe obsahuje celkem 18 ks + dárek zdarma. To vše za bezkonkurenční cenu. 1 pár rukavic BalbCare krém na ruce růžový štětec šablony na francouzskou manikúru podkladový lak na nehty 15 ml DEKOR Calcium - vápník 80 % 10 ml DEKOR Bílý porcelán s UV efektem - bělící 10 ml DEKOR Cristal Harden whitener bright 10 ml průhledný lak na nehty skleněný pilník seřezávač kůžičky pomer. dřívko leštička růžovo-fialová nálepky na nehty vodolepky na nehty odlakovač100 ml buničina 250 ks tekut...

Nehtyprofi Startovací sada Gel lak sada s 48W UV/LED lampou

Startovací sada s GEL LAKEM AMAZING 1 x Profesionální duální UV/LED lampa 48W se senzorem 1 x Kosmetický aceton 100 ml 1 x Gel lak Amazing BASE (podkladová vrstva) 1 x Gel lak Amazing FINISH (konečná vrstva -lesk) 3 x Gel lak Color (dle vlastního výběru - čísla gel laků uveďte prosím do poznámky, pokud nebudou uvedené čísla sada bude obsahovat náhodně vybraná čísla) 2 x nálepky na nehty 250 ks buničina (vatové polštářky) 1 x bonder 5 ml 3 x ozdoby brokáty 1 x kamínková karuselka 6 x piln...

Nehtové studio

Vytvořte si krásné nehty s 3D efekty, barvy můžete měnit podle nálady. Obsahuje 3 laky na nehty, 50 šablon, 32 kamínků, oboustanné lepící archy, třpytivé nálepky, 24 umělých nehtů, 3D ozdoby, flitry. Rozměr balení cca 23 x 22 x 5 cm. Věk 6+

Nehtové studio

Vytvořte si krásné nehty s 3D efekty, barvy můžete měnit podle nálady. Obsahuje 3 laky na nehty, 50 šablon, 32 kamínků, oboustanné lepící archy, třpytivé nálepky, 24 umělých nehtů, 3D ozdoby, flitry. Rozměr balení cca 23 x 22 x 5 cm. Věk 6+

Nehtové studio

Vytvořte si krásné nehty s 3D efekty, barvy můžete měnit podle nálady. Obsahuje 3 laky na nehty, 50 šablon, 32 kamínků, oboustanné lepící archy, třpytivé nálepky, 24 umělých nehtů, 3D ozdoby, flitry. Rozměr balení cca 23 x 22 x 5 cm. Věk 6+

Tetovací set STAR

Vytvořte si krásné tetování. Tetovací set Star obsahuje: 10 tetovaček na nehty 10 3D mobilní nálepky, barevné a metalické tělové tetovačky, náramek pro podtržení vašeho designu.

Nehtyprofi Startovací sada s gel lakem AMAZING a LED lampou 12W

Dokonalý dárek Startovací sada na gelové nehty s LED lampou bsahuje: LED lampa: - lampa vytvrdí gel za 30 vteřin - výkon: 12W - napájecí napětí: 185 - 250V - počet LED zářivek: 118 - rozměry: šxvxh: 25cm x 10cm x 20 cm výška otvoru: 4,5cm šířka otvoru: 15cm Gel lak amazing BASE 5 ml (podklad) Gel lak amazing FINISH 5 ml (lesk) 3x gel lak amazing color 5 ml - dle vlastního výběru (čísla napište do poznámky) Kos...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: