Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nabytkove uchytky

Nalezeno:    144 produktů

IB LAURSEN Kovová úchytka Pull, černá barva, kov

IB LAURSEN Kovová úchytka Pull, černá barva, kov. Kovová úchytka v černé barvě s bílou patinou. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Cream small, béžová barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka Cream small, béžová barva, porcelán 30 mm. Porcelánová úchytka krémové barvy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky skvěle dotvoří vzhled Vašeho nového nebo rekonstruovaného nábytku. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Dřevěná úchytka Red/brown, červená barva, hnědá barva, dřevo

La finesse Dřevěná úchytka Red/brown, červená barva, hnědá barva, dřevo. Dřevěná kulatá úchytka s červenými a hnědými proužky. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Žirafa, žlutá barva 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Žirafa, žlutá barva 40 mm. Porcelánová úchytka s motivem žirafy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka - visící White/Silver, bílá barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka - visící White/Silver, bílá barva, porcelán 50 mm. Vezměte komodu po babičce a vdechněte jí nový život. Porcelánová úchytka je v bílé barvě se šroubem stříbrné barvy. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Rozměry: délka porcelánové úchytky 4,5 cm, celá úchytka 6 cm, průměr 1,8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Rudder, modrá barva, bílá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Rudder, modrá barva, bílá barva, porcelán 40 mm. Kulatá porcelánová úchytka se vzorem kormidla. Šroub u úchytky je ve stříbrné barvě. Bude krásným doplňkem například dětského pokoje. Nábytkové úchytky skvěle dotvoří vzhled Vašeho nového nebo rekonstruovaného nábytku. Průměr 4 cm, délka šroubu 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Flower/gold stripe, hnědá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Flower/gold stripe, hnědá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s vínovými lístky a zlatými proužky, úchyt se šroubem zlaté barvy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Dřevěná úchytka Button Blue, modrá barva, dřevo

La finesse Dřevěná úchytka Button Blue, modrá barva, dřevo. Dřevěná úchytka s motivem knoflíčků v modré barvě, hladký odolný povrch. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots, fialová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots, fialová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s lila puntíky. Má stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Kovová úchytka Flower big, béžová barva, kov

La finesse Kovová úchytka Flower big, béžová barva, kov. Kovová úchytka s krémově bílým nátěrem a výraznou patinou. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 5,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black stripe, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black stripe, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s černými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey stripe, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Grey stripe, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s šedými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Blue stripe, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Blue stripe, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s modrýmii proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey dots, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Grey dots, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s šedými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Green/ white dots, zelená barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Green/ white dots, zelená barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka zelené barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Silver stripe, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Silver stripe, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy se třemi stříbrnými proužky v přední části, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black ornament, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black ornament, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s černým vzorem, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink striped, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink striped, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s růžovými proužky v přední části, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white, fialová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white, fialová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka fialové barvy s bílými proužky se stříbrno-šedým úchytem a šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Mix dots, multi barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Mix dots, multi barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s barevnými puntíky, úchyt se šroubem měděné barvy. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Stripe - dark blue, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Stripe - dark blue, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s modrými proužky, úchyt se šroubem mosazné barvy. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka mramor - krémová menší, béžová barva, šedá barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka mramor - krémová menší, béžová barva, šedá barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka světle krémové barvy s efektem popraskaného povrchu (šedé žilky), stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Red dots, červená barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Red dots, červená barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s červenými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Cream, béžová barva, kov, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Cream, béžová barva, kov, porcelán 50 mm. Porcelánová úchytka krémové barvy, kov v barvě mosazi. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Délka 13,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka White 1, bílá barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka White 1, bílá barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s leskem, oválného tvaru s ozdobným okrajem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Rozměry: 3,5 x 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Light blue/spot white, modrá barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka Light blue/spot white, modrá barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka světle modré barvy s bílými puntíky, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka lila/white dots - větší, fialová barva, bílá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka lila/white dots - větší, fialová barva, bílá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka, fialová barva s bílými puntíky, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Úchytka Angel, béžová barva, černá barva, porcelán

La finesse Úchytka Angel, béžová barva, černá barva, porcelán. Porcelánová úchytka s černým ornamentem na béžovém podkladě, motiv andílka a text v angličtině. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 3,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Keramická úchytka Butterfly - key, modrá barva, hnědá barva, porcelán

La finesse Keramická úchytka Butterfly - key, modrá barva, hnědá barva, porcelán. Keramická úchytka světle modré barvy s motivem motýla a klíče, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Stripes, multi barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Stripes, multi barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s proužky, lesklý povrch, mosazný šroub. Úchytka je růžová s červenými a modrými proužky. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Owl, multi barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Owl, multi barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka v bílé barvě s motivem sovy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka White small 3 cm, béžová barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka White small 3 cm, béžová barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka je v barvě slonové kosti ve tvaru květiny. Šroub je ve stříbrné barvě. Nábytkové úchytky skvěle dotvoří vzhled Vašeho nového nebo rekonstruovaného nábytku. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Rose stars, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Rose stars, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka v růžové barvě s bílými hvězdičkami, se stříbrným kovovým šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Blue stars, bílá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Blue stars, bílá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka v bílé barvě s modrými hvězdičkami, se stříbrným kovovým šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Hearts, multi barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Hearts, multi barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s barevnými srdíčky. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Paris, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Paris, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s nápisem Paris v černé barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Tree, béžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Tree, béžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s barevným motivem stromečku s ptáčky.Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Kovová úchytka Hotel, černá barva, kov

La finesse Kovová úchytka Hotel, černá barva, kov. Kovová úchytka se zvětšovacím sklem pro zvláštní efekt s antik motivem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr je 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Clock, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Clock, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s motivem hodin. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Flower yellow, žlutá barva, keramika 30 mm 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Flower yellow, žlutá barva, keramika 30 mm 40 mm. Vezměte komodu po babičce a vdechněte jí nový život. Porcelánová úchytka je ve žluté barvě se šroubem stříbrné barvy. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Knopka má průměr 4 cm, šíře 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Úchytka Grey square, šedá barva, keramika

La finesse Úchytka Grey square, šedá barva, keramika. Úchytka čtvercového tvaru s výraznou patinou v šedé barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Rozměr 3,3x3,3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Kovová úchytka Heart red, červená barva, keramika

La finesse Kovová úchytka Heart red, červená barva, keramika. Kovová úchytka ve tvaru srdíčka. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr cca 4 cm, délka 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink/white, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink/white, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka růžové barvy s bílými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey/white, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Grey/white, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka šedé barvy s bílými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah mini, bílá barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah mini, bílá barva, porcelán 30 mm. Bílá porcelánová úchytka ve tvaru květiny s antik šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Green, zelená barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Green, zelená barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka zelené barvy. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 3,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Skleněná úchytka Iron Antik, šedá barva, sklo

La finesse Skleněná úchytka Iron Antik, šedá barva, sklo. Skleněná úchytka antik vzhledu s patinou, vroubkovaný reliéf. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 3,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka White round, bílá barva, keramika 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka White round, bílá barva, keramika 30 mm. Bílá porcelánová úchytka se šroubem ve stříbrné barvě. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Knopka má průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Porcelánová úchytka White grooves, bílá barva, porcelán

IB LAURSEN Porcelánová úchytka White grooves, bílá barva, porcelán. Porcelánová úchytka v bílé barvě, zlatý šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 2,5 cm, průměr šroubu 0,4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah 4 cm, bílá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah 4 cm, bílá barva, porcelán 40 mm. Bílá porcelánová úchytka se stříbrným šroubem. Knopka má průměr 4 cm. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Skleněná úchytka Antik pink, růžová barva, sklo

La finesse Skleněná úchytka Antik pink, růžová barva, sklo. Skleněná knopka čiré světle růžové barvy, tvar květiny, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 3,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka kulatá bílá, bílá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka kulatá bílá, bílá barva, porcelán 40 mm. Bílá porcelánová úchytka kulatého tvaru se zlatým šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah mini/gold, bílá barva, zlatá barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah mini/gold, bílá barva, zlatá barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílá, úchyt se šroubem zlaté barvy s patinou. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 3,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey big, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Grey big, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka šedé barvy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Cream big, béžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Cream big, béžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka krémové barvy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Stamp, šedá barva, bílá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Stamp, šedá barva, bílá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka s dekorem razítka. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Antique, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Antique, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s nápisy v černé barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Red 4 cm, červená barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Red 4 cm, červená barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka červené barvy, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Úchytka Roman numeral, žlutá barva, černá barva, bílá barva

Chic Antique Úchytka Roman numeral, žlutá barva, černá barva, bílá barva. Kovová úchytka zlaté barvy s porcelánovým ciferníkem s římskými číslicemi. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Angel, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Angel, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s černým ornamentem na modrém podkladě, motiv andílka a text v angličtině. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black/white, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black/white, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka černé barvy s bílými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Purple ornament, fialová barva, modrá barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka Purple ornament, fialová barva, modrá barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka fialové barvy s modrými detaily, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots mini, růžová barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots mini, růžová barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s růžovými puntíky, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Red dots mini, červená barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Red dots mini, červená barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s červenými puntíky, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black/ white dots, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black/ white dots, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka černé barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah green/gold, zelená barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah green/gold, zelená barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka ve tvaru květiny, světle zelenkavá barva se zlatými proužky, mosazný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka mramor - zelená menší, zelená barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka mramor - zelená menší, zelená barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka světle zelené barvy s efektem popraskaného povrchu (šedé žilky), stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s růžovými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Ornament black/white, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Ornament black/white, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka černé barvy zdobena rytými bílými ornamenty, zlaté barvy úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Red/white dosts, červená barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Red/white dosts, červená barva, porcelán 50 mm. Porcelánová úchytka červené barvy s bílými puntíky. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white dots, fialová barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white dots, fialová barva, porcelán 50 mm. Porcelánová úchytka fialové barvy s bílými puntíky. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků Průměr 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots mini, fialová barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots mini, fialová barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s fialovými puntíky, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Dřevěná úchytka Wood natur 1, hnědá barva, dřevo

La finesse Dřevěná úchytka Wood natur 1, hnědá barva, dřevo. Dřevěná knopka přírodní barvy s patinou, úchyt se šroubem mosazné barvy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka bílá, bílá barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka bílá, bílá barva, porcelán 50 mm. Porcelánová úchytka bílé barvy, kov v barvě mosazi. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Délka 13,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka New York, červená barva, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka New York, červená barva, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s nápisy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Home, modrá barva, žlutá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Home, modrá barva, žlutá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka ve světle modré a světle žluté barvě s nápisem " Home Sweet Home", mosazný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr knopky 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Stars pink, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Stars pink, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s růžovými hvězdičkami. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

House Doctor Porcelánová úchytka Artist, šedá barva, porcelán

House Doctor Porcelánová úchytka Artist, šedá barva, porcelán. Porcelánová úchytka v tmavě šedé barvě s malovanou květinkou. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka de Paris, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka de Paris, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s podkladem v modrý barvě, dekorem květu a textu v angličtině. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Úchytka Star pastel green, zelená barva, keramika

Chic Antique Úchytka Star pastel green, zelená barva, keramika. Keramická úchytka ve tvaru hvězdy v pastelově zelené barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Velikost 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!