Kde jsem:     >  Katalog

Muskusan masazni gel 120g 8594060890326

Nalezeno:    4 produkty

ALTERMED Muskusan

Bolesti zad a svalů jsou ve většině případů způsobeny nefyziologickým napětím a spasmy těchto svalů. Muskusan gel obsahuje cenné byliny a dřeviny, které odstraňují napětí, působí regeneračně a mají tišící a osvěžující účinek na svaly. Použití: Přiměřené množství gelu naneste na místo aplikace a obvyklým způsobem vmasírujte. Gel nesmývejte, nenechává mastný film. Nedráždí pokožku. Neobsahuje capsicin.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

MUSKUSAN masážní gel 120 g (8594060890326)

Tělový gel – masážní gel, který pomáhá při bolestech zad, namožení svalů, bolestivých naraženinách a po sportovní a fyzicky namáhavé činnosti MUSKUSAN gel obsahuje cenné výtažky z bylin a dřevin, které pomáhají odstraňovat napětí a únavu svalů. Patří mezi ně například eukalyptový či levandulový olej a olej z rozmarýnu lékařského. Díky těmto a dalším látkám má MUSKUSAN na svaly unikátní regenerační, tišící i osvěžující účinky. Nezanechává mastný film, nedráždí pokožku, neobsahuje capsicin a v n...

Muskusan masážní gel 120g

Gel obsahuje cenné byliny a dřeviny, které odstraňují napětí, působí regeneračně a mají tišící a osvěžující účinek na svaly

Muskusan hřejivý gel 120g

Altermed Muskusan je masážní gel, který se používá při bolestech zad, namožení svalů, při bolestivých naraženinách či po sportovní a fyzicky náročné činnosti. Díky výtažkům z bylin a dřevin se odstraňuje napětí a únava svalů. Na svaly má přípravek regenerační, tišící a osvěžující účinky. Gel nezanechává mastnou stopu, je šetrný k pokožce - nedráždí ji a příjemně voní.

Altermed Muskusan masážní gel 120 g

ALTERMED Muskusan masážní gel 120g Pomáhá při bolestech zad, namožení svalů, bolestivých naraženinách a po sportovní a fyzicky namáhavé činnosti.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: