Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Multifunkcni naradi gerber

Nalezeno:    6 produktů

GERBER Crucial

Vypadá jako Váš oblíbený nůž, ale obsahuje nástroje jako Vaše oblíbené multifunkční nářadí Gerber. I přes svou velikost a hmotnost poskytuje velké plně funkční nástroje. Hlavní přednosti: - Výklopná karabina - Otvírák láhví - Dlouhá rukojeť zajišťující lepší úchop

Multifunkční nástroj Gerber Dime grün, nerezová ocel, zelená

Multi-Tool Dime s 10 funkcemi. Pomocí kroužku na klíče lze nářadí snadno připevnit k opasku nebo klíčům. 10 funkcí·Kompaktní a lehký·Vč. kroužku na klíče Multifunkční nářadí; · Kroužek na klíče · Multifunkční nástroj Gerber Dime grün, nerezová ocel, zelená od výrobce Gerber v kategorii Hobby|Outdoor|Kapesní nože, Multitools. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Multifunkční nástroj Gerber Crucial Green, nerezová ocel, stříbrná, zelená

9 funkcí a aretace typu Liner-Lock. S praktickým klipem na pásek a s otvírákem na láhve s karabinou. 9 funkcí·S praktickým klipem na opasek·Aretační mechanismus Liner-Lock Multifunkční nářadí; · Spona na opasek · Multifunkční nástroj Gerber Crucial Green, nerezová ocel, stříbrná, zelená od výrobce Gerber v kategorii Hobby|Outdoor|Kapesní nože, Multitools. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

GERBER Multitool MP1

Když potřebujete něco opravit, většinou nepotřebujete všechno nářadí - potřebujete to správné. Multifunkční kleště MP1 obsahují 12 nástrojů, vybraných dle četnosti použití. Předpružené kleště s univerzální jehlovou hlavou, tři čepele, tři šroubováky, otvírák láhví a další. To vše z kvalitních materiálů, ve formě otevíracích multifunkčních kleští, jež jsou zkompletovány v USA.

Nářadí FISKARS GERBER multifunkční Fiskars 37025

Bear Gryll multifunkční nářadí Ultimate, nylonové pouzdro - Blistr