Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mrizka pro chladnuti

Nalezeno:    3 produkty

Mřížka pro chladnutí pečiva, obdélníková

Mřížka pro chladnutí pečiva, obdélníková Drátěná mřížka o rozměru 36 x 25 x 1 cm. Slouží jako podložka pod horké nádoby nebo jako ochlazovací mřížka pod pečivo.

Mřížka pro chladnutí pečiva, kruhová

Mřížka pro chladnutí pečiva kruhová Mřížka je vynikajícím pomocníkem při servírování horkých jídel, kdy hrnec neleží přímo na stole, ale povrch je chráněn pře horkem mřížkou. Mřížku můžeme použít na na chladnutí upečených korpusů, či k polévání korpusů čokoládou (přebytečná čokoláda steče z dortu pryč). Průměr: 32,5 cm Výška: 1 cm Materiál: kov s chromovou povrchovou úpravou

BANQUET Mřížka chladící skládací kulatá CULINARIA 32cm

BANQUET Mřížka chladící skládací kulatá CULINARIA 32cm od Nábytek Forliving Cena dopravy za BANQUET Mřížka chladící skládací kulatá CULINARIA 32cm je 110 Kč Nábytek Forliving nabízí kvalitní a stylový nábytek online pro každou domácnost. BANQUET Mřížka chladící skládací kulatá CULINARIA 32cm patří mezi kvalitní výrobky od předního výrobce nábytku.   Mřížka chladící skládací CULINARIA o průměru 32 cm je vynikající k chladnutí a zdobení všech druhů sladkých i slaných mo...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: