Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Morska panna kostym na karneval

Nalezeno:    4 produkty

Guirca Kostým Mořská panna Velikost - dospělý: L

Kostým Mořská panna Chystáte se na karneval či párty s kostýmy? Vezměte si tento originální kostým Mořské panny, se kterým budete jistě hvězda večera. Je vhodný na Halloweenskou párty, karneval nebo jiné příležitosti. Kostým Mořská panna obsahuje: tričko

Kostým Mořská panna, velikost 92-104 cm

Bambule má pro vás Kostým Mořská panna, velikost 92–104 cm. Kostým se hodí k mnoha příležitostem, dětské párty, karnevaly, oslavy, Halloween, maškarní plesy, ale i na dětské fotografování. Podívejte se i na naše další nabídky kostýmů pro děvčata i pro chlapce.

MaDe Šaty Mořská panna modrá 120 - 130 cm

Vydej se na oslavu podmořského světa a zaujmi okolí krásným kostýmem Mořské panny. Staň se ozdobou večírku a užij si zábavu se svými přáteli. Specifikace: Velikost: Střední (120 – 130 cm). Kostým je vhodný pro holky ve věku 5–9 let. Obsahuje: Krásně zdobené šaty.. Neobsahuje: Boty.

Rubies Paruka Ariel

Paruka Ariel počet: 1ks Chystá se Vaše dítě na karneval či dětskou oslavu s kostýmy? S parukou v motivu oblíbené filmové postavičky Ariel z pohádky Malá mořská panna může zaujmout na oslavě či karnevalu.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: