Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Miss lulu damska kabelka seda 6627

Nalezeno:    14 produktů

Dámská kabelka semišová 1724 - šedá

Dámská kabelka do ruky a přes rameno z kolekce Miss Lulu v šedé barvě. Kabelka je vyrobena ze semiše a měkké umělé kůže. Hlavní středová komora je uzavíratelná na zip. V hlavní komoře je 1 kapsa na zip a 2 kapsy bez uzávěru. Po stranách hlavní komory jsou 2 samostatné komory uzavíratelné na magnetický patent. Možno nosit v ruce nebo přes rameno. Kování v barvě chrom.

Dámská kabelka shopperka 1740 - šedá

Praktická denní dámská kabelka do ruky a přes rameno v šedé barvě.

Moderní kabelka 1753 - šedá

Moderní dámská kabelka přes rameno z kolekce Miss Lulu v šedé barvě. Kabelka je vyrobena z kvalitní měkké umělé kůže.

Kabelka na rameno 1708 - šedá mix

Elegantní dámská kabelka na rameno z kolekce Miss Lulu v šedé barvě - mix. Kabelka je vyrobena z měkké umělé kůže.

Kabelka shopperka 1766 sada 3v1 - šedá

Praktická dámská kabelka do ruky a přes rameno z kolekce Miss Lulu v šedé barvě. Jedná se o sadu 3 kusů. Větší kabelky do ruky nebo přes rameno + menší crossbody kabelka + malé pouzdro s popruhem na zápěstí. Kabelky jsou vyrobeny z umělé strukturované kůže.

Dámská kabelka do ruky a přes rameno 1759 - černo-šedá

Elegantní dámská kabelka do ruky a přes rameno z kolekce Miss Lulu v černo šedé barvě. Kabelka je vyrobena z kvalitní strukturované umělé kůže.

Kabelka do ruky a přes rameno 1803 - šedá

Elegantní dámská kabelka do ruky a přes rameno z kolekce Miss Lulu v šedé barvě. Kabelka je vyrobena z kvalitní umělé kůže.

Miss Lulu SET dámská kabelka šedá

Praktická denní kabelka přes rameno z perforací z kolekce Miss Lulu v šedé barvě. Součástí kabelky je menší pouzdro s páskem na zápěstí. Kabelka je vyrobena z kvalitní umělé kůže s ozdobným laserovým výsekem.

Dámská kabelka Edison 1768 šedá

Praktická kabelka do ruky a přes rameno z kolekce Miss Lulu v šedé matné barvě.Kabelka je vyrobeno z kvalitní umělé kůže.

Dámská kabelka Callista 1716 tmavě šedá

Elegantní a praktická kabelka do ruky a přes rameno z kolekce Miss Lulu v tmavě šedé barvě. Kabelka je vyrobeno z měkké umělé kůže.

Luxusní dámská kabelka LT1749 sada 3v1 - šedá

Luxusní a elegantní sada 3 v 1. Kabelka do ruky a přes rameno + malá crossbody kabelka + toaletní kabelka z kolekce Miss Lulu v šedé barvě. Kabelky jsou vyrobeny z kvalitní umělé kůže a textilních materiálů. Kabelka je pevná a drží svůj tvar. Navrženo v souladu s nejnovějšími trendy.

Lulu Bags (Anglie) Kabelky s dlouhým popruhem Malá šedá dámská moderní kabelka Miss Lulu -

Lulu Bags (Anglie) Kabelky s dlouhým popruhem Malá šedá dámská moderní kabelka Miss Lulu K dispozici v dámské velikosti. One size. Dámské > Tašky > Kabelky s dlouhým popruhem Lulu Bags (Anglie)

Lulu Bags (Anglie) Praktický dámský kabelkový set 3v1 Miss Lulu šedá

Praktický krásný moderní set tří kabelek Miss Lulu z anglické distribuce Lulu Bags. Set sestává z velké tašky přes rameno, kosmetické tašky a společenské tašky (psaní). Moderní stylová dámská kabelka je určena pro každodenní nošení na rameni . Nabízí prostorný vnitřek s praktickým všestranným využitím a je vhodná pro formáty A4 , či notebook do úhlopříčky 13,3 palce. Obsahuje velkou hlavní přihrádku se dvěma volně přístupnými kapsami a jednou na zip. Dodává se s dlouhým odnímatelným ramenním po...

Praktický dámský kabelkový set 3v1 Miss Lulu šedá - šedá

Praktický krásný moderní set tří kabelek Miss Lulu z anglické distribuce  Lulu Bags. Set sestává z velké tašky přes rameno, kosmetické tašky a společenské tašky (psaní). Moderní stylová dámská kabelka je určena pro každodenní nošení na rameni . Nabízí prostorný vnitřek s praktickým všestranným využitím a je vhodná pro formáty A4 , či notebook do úhlopříčky 13,3 palce. Obsahuje velkou hlavní přihrádku se dvěma volně přístupnými kapsami a jednou na z...